PDA

View Full Version : پخش فایل صوتی بر روی مودم

MPG2710
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 20:39 عصر
با سلام.
دوستان عزیز من تاپیک های مشابه را گشتم ولی به نتیجه نرسیدم.
می خواهم یک برنامه بنویسم که‌ یک شماره‌ تلفن را از تکست باکس گرفته و شماره گیری بکنه و سپس یک فایل صوتی را که قبلا آماده شده است را پخش نماید. در ضمن فرمت فایل من استاندارد تلفن هست و مشکل ندارد.
استفاده‌ از tapi برام مشکل است و نتوانستم مثال یا آموزش خاصی پیدا بکنم.
ممنون میشم کمک بفرمایید

damanpak
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 20:14 عصر
سلام
منم قبلا واسه انجام یکی از پروژه هام به که به تلفن گویا نیاز داشت به همین مشکل برخوردم
اما حدود دو روز روش کار کردم تا بالاخره هم توی وی بی و هم توی سی شارپ جواب گرفتم
جهت راهنمایی شما میتونید از KDTele و یا همون tapi استفاده کنید
ضمن اینکه باید توجه داشته باشید مودمتون با سه چیپه باشه تا این قابلیت رو بهتون بده

h_a_m_i_d
جمعه 17 خرداد 1392, 00:22 صبح
من یک برنامه نوشتم بدون کامپوننت بود فکر کنم برای تک زنگ زدن پخش اهنگو اینا نداشت هدف در اوردن پدر محترم یک شخص بود راهنمایی خواستی بگو دنبال پروژه بگردم

MPG2710
شنبه 18 خرداد 1392, 19:31 عصر
سلام
منم قبلا واسه انجام یکی از پروژه هام به که به تلفن گویا نیاز داشت به همین مشکل برخوردم
اما حدود دو روز روش کار کردم تا بالاخره هم توی وی بی و هم توی سی شارپ جواب گرفتم
ضمن اینکه باید توجه داشته باشید مودمتون با سه چیپه باشه تا این قابلیت رو بهتون بده
ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید. من نتونستم کرکشو پیدا کنم

MPG2710
شنبه 18 خرداد 1392, 19:32 عصر
سلام

ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید. درضمن من نتونستم کرکشو پیدا کنم