PDA

View Full Version : سوال: قيمت گذاري يه سيستم LMS ساده

imanitc
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 10:59 صبح
با سلام دوستان به من پيشنهاد توليد يه سيستم LMS ساده شده براي قيمت گذاري اين پروژه ميخاستم نظراتون را بفرماييد ممنون

masato
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 17:13 عصر
سلام
این سیستم LMS اصلا چی هست ؟

tux-world
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 20:03 عصر
یعنی سیستم آموزش مجازی در فضای اینترنت یا اینترانت

kartuf
جمعه 17 خرداد 1392, 01:25 صبح
سوال شما دقیقا شبیه این است که قیمت یک ماشین سواری چنداست؟! قیمت گزاری روی محصولات نرم افزاری کاملا به امکانات و سبک ایجاد برنامه و بستر های نرم افزاری بکاربرده شده ارتباط دارد تا زمانی که توضیحی در مورد کم وکیف طرح ارائه نکنید هیچ نظری نمی توان ارائه کرد.

imanitc
شنبه 18 خرداد 1392, 06:51 صبح
يک سيستم LMS با حداقل امکانات يعني در حد دانلود مطالب برگزاري آزمون آنلاين تعريف درس و ارائه و غيره منتهي نه به پيچيدگي موارد مرسوم و مورد استفاده قرار گرفته شده

Nima0711
شنبه 18 خرداد 1392, 21:58 عصر
با سیستم هائی قدرتمند نظیر moodle و docebo که با لایسنس GPL داره ارائه می شه کسی وقت روی این پروژه ها نمی زاره .

imanitc
یک شنبه 19 خرداد 1392, 06:53 صبح
من خودم با دکئوس کار کردم ولي قبول کنيد نصف بيشتر کدها و امکانات اين جور برنامه ها زيادي اگر اينجور بود همه سايتهاي از دروپال جوملا و .... استفاده ميکردن اصلا حرف شما درست نيست اتفاقا اگر کسي بتونه هزينه لازم رو براي نوشتن کد انجام بده با صرفه تره که يه برنامه نويس يا يک تيم ماهر براش برنامه نويسن

pcseven
یک شنبه 19 خرداد 1392, 08:32 صبح
با سلام دوستان به من پيشنهاد توليد يه سيستم LMS ساده شده براي قيمت گذاري اين پروژه ميخاستم نظراتون را بفرماييد ممنون

آیا این سیستم باید از SCORM که استاندارد محتوای آموزشی هست پشتیبانی کنه؟
آیا فقط قراره محتوای آموزشی رو در اختیار دانشجو قرار بده یا باید با دانشجو تعامل داشته؟ مثلاً آزمون الکترونیکی یا دریافت بازخورد از محتوای SCORM
چه سطوحی از کاربران با سیستم درگیر هستند؟ فقط مدیر و دانشجو یا روابط دیگری بین اینها وجود داره؟

و در نهایت میشه دقیقاً منظورتون رو از "ساده شده" بیان کنید؟
اگر کارفرما همچین عبارتی رو برای سفارش خودش استفاده کرده توصیه میکنم حتماً این مطلب (http://barnamenevis.org/showthread.php?383939) را مطالعه فرمایید.

imanitc
یک شنبه 19 خرداد 1392, 09:17 صبح
طبق صحبت اوليه چون محل استفاده برنامه يک جاي کلاسيک و آکادميک نيست پس استاندارد خاصي هم پيروي نميکنه که امرخودش هم مشکل ساز و هم ميشه گفت دست ما رو باز مذاره .تعامل هم فکر نکنم فقط در حد دانلود جزوات يا تماشاي فايل صوتي و تصويري باشه.
اگر حدود قيمت هم به من بگيد کفايت ميکنه ميخام متضرر نشم فقط همين
ممنون

pcseven
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 00:42 صبح
... فقط در حد دانلود جزوات يا تماشاي فايل صوتي و تصويري ... حدود قيمت هم به من بگيد کفايت ميکنه

این مواردی که شما میخوای رو با Wordpress یا Joomla هم میشه انجام داد
به نظر من از 50 تومن به بالا بگی متضرر نمیشی :بامزه:

imanitc
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 07:37 صبح
دمت گرم 2 ساعت دارم ميگم طرف ميخاد من کد بنويسم براش بعد شما ميگي ...:متعجب:

رضا قربانی
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 10:39 صبح
1.5 میلیون به نظرم باید کافی باشه . البته به همین اندازه هم باید به درستی کار انجام بدید.