PDA

View Full Version : آموزش: ارائه مشاوره رایگان خصوصی و حضوری برای یادگیری برنامه نویسی دات نت (سی شارپ) در تهران

علی متقی پور
شنبه 18 خرداد 1392, 19:52 عصر
سلام به همه دوستان

این چند روزه چند تا سوال در مورد اینکه چطوری باید برنامه نویسی را یاد گرفت و باید از کجا شروع کرد و از این جور سوالات رو تو فروم یا پیام خصوصی داشتم

راستش من خودم کسی بودم که در ابتدا دقیقا همین وضع رو داشتم و خب از خیلی ها سعی کردم کمک بگیرم که خب بعضیشون مفید و بعضیشون گمراه کننده بود.

بخاطر دینی که به این فروم احساس میکنم تصمیم گرفتم سعی کنم در حد خودم به عزیزانی که تصمیم به شروع یادگیری دارن کمک کنم. خصوصا اینکه بزودی امتحانات دانشجویان تموم میشه و احتمالا اونا برای تابستونشون بخوان روی این مباحث کار کنن.

من بعنوان کسیکه این راه رو گذروندم و بخوبی میدونم یه کسکیه میخواد شروع کنه چه سوالات و دغدغه هایی داره، فکر میکنم بتونم عزیزان رو کمک خوبی بکنم

البته اینجا اساتید حضور دارن و خب مشاوره ها از طریق پست ها و تکست بیس انجام میشه ولی من خاستم اعلام آمادگی کنم که عزیزانی که تهران حضور دارن را میتونم حضوری و خصوصی راهنمایی کنم. خصوصا عزیزانی که سن کمتری دارن و فرصت مناسبی برای شروع دارن

بهرحال حتی اگر یک نفر هم نیازی به مشاوره حضوری از من داشته باشه، فکر میکنم به اینصورت بتونم دین خودم رو به این فروم ادا کنم

در صورت تمایل پیام خصوصی بدید!

پ.ن: دوستانی که در سایر شهرها حضور دارن و حاضرن دیگران رو بصورت حضوری راهنمائی کنن میتونن همینجا اعلام آمادگی کنن. حس همشهری دوستی داشته باشید :)

atilacivil
یک شنبه 19 خرداد 1392, 14:43 عصر
آفرین به این ایده و افکار
انشاالله خداوند اجر شمارو میده . . . . . . همواره پیروز و سربلند باشید
البته فکر میکنم نیازی به دعای من نیست . . . . .. شما با این طرز فکر همیشه سربلند هستی و خواهی بود . . . . . . پس بهتره بگم همواره سلامت باشی دوست خوب

ashkufaraz
یک شنبه 19 خرداد 1392, 18:08 عصر
(منم بعد از سربازی دوستان یزدی که سی شارپ و ای اس پی و وی بی 6 و سی پلاس پلاس نیاز به کمک دارند می تونم کمک کنم البته بعد از 21 ماه:لبخند: و در صورتی که چیزی بعد از این سربازی (بوق بوق بوق:عصبانی::عصبانی::عصبانی:) یادم بمونه )

jamal2020
دوشنبه 16 تیر 1393, 10:50 صبح
خوبه ..
راستی ساعتی چند؟

علی متقی پور
سه شنبه 17 تیر 1393, 00:51 صبح
خوبه ..
راستی ساعتی چند؟

دوست عزیز صراحتا ذکر شده "رایگان"

mohamad_fa
سه شنبه 17 تیر 1393, 09:54 صبح
لطفا یه منبع واسه مطالعه asp.net از ابتدا تا انتها که روان و ساده باشه معرفی کن:تشویق::تشویق:

علی متقی پور
سه شنبه 17 تیر 1393, 14:49 عصر
لطفا یه منبع واسه مطالعه asp.net از ابتدا تا انتها که روان و ساده باشه معرفی کن:تشویق::تشویق:

سلام دوست عزیز
شما ابتدائا سعی کن سی شارپ خودت رو تا حد متوسط ببری جلو. بعد از هر منبعی که دوست داشتی شروع کن به خوندن. فقط جدید باشه. اسمش مهم نیست. نهایتا اون چیزیکه باعث میشه شما یادبگیری و قوی شی تمریناتیه که میتونی بکنی. سرچ کردن رو هم دست کم نگیر. بهرمشکلی خوردی سرچ کن تا راخ حلش رو پیدا کنی

mohamad_fa
سه شنبه 17 تیر 1393, 16:47 عصر
منم نهایت آرزوم داشتن سایتی مثل دی جی کالاست
الان css و html رو می دونم بعد از اون برم سراغ سی شارپ؟ یا asp.net

علی متقی پور
سه شنبه 17 تیر 1393, 20:31 عصر
منم نهایت آرزوم داشتن سایتی مثل دی جی کالاست
الان css و html رو می دونم بعد از اون برم سراغ سی شارپ؟ یا asp.net

شما باید سی شارپ رو تا حد متوسط یاد بگیرید بعد برید سراغ یادگیری asp.net
سایتی مثه دی جی کالا از اول این نبوده. ضمنا کار یه نفر هم نیست. قدم به قدم برو جلو رفیق

zamani61
یک شنبه 12 بهمن 1393, 15:20 عصر
با سلام

من درحال انجام یک پروژه دانشگاهی با زبان برنامه نویسی C# هستم و در برنامه نویسی تازه کارم .
یک قسمت از پروژه ام را نمی توانم انجام دهم اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم . ضمنا مثالی که من در پایین آوردم خیلی خلاصه هست و پروژه خیلی ابعادش بزرگتر از این مثاله ولی به زبان ساده توی این قسمت گیر کردم و روشی که خودم کد کردم خیلی سرعتش پایین بود و برنامه هنگ می کنه

فرض کنید من یک لیست دارم داخل این لیست سه عدد از جنس int هست یعنی
{my list { 33,14 ,132

حالا من یک پایگاه داده دارم که حالت زیر رو داره
timeID ,CustomerID,ProductID, UTILITY
123, 13 22 100
123 13 15 100
122 11 33 200
122 11 14 200
122 11 132 200
43 10 2 50
43 17 4 30

باید داخل این پایگاه داده لیست خودم را پیدا کنم.یعنی :

داخل پایگاه کانکت، TIMEID , CUSTOMERID با هم یک تراکنش را تشکیل می دهند که ما لیست PRODUCTID که متعلق به این تراکنش هست رو باید با لیست خودمان مقایسه کنیم . وقتی لیست خودمون را توی پایگاه داده پیداکردیم عدد مقابل فیلد UTILITY را باید برگردانیم این عدد برای تمام محصولات داخل یک تراکنش یکی هست .
الان توی این مثال تایم 122 و مشتری 11، لیست پروداکتشون برابر با لیست ما هست و در نتیجه جواب متد ، 200 می شود .

یک نکته دیگه اینکه ما مجبوریم کل پایگاه داده رو Trace کنیم چون باید بزرگترین Utility را مربوط به این لیست پیدا کنیم .

از دوستان برنامه نویس کسی می تونه این را با بهترین Performance به زبان C# کد کنه ؟

fgswop
جمعه 07 فروردین 1394, 11:05 صبح
با سلام
من میخوام asp را یاد بگیرم

با زبان C#‎‎‎ هم خیلی کم آشنا هستم

به نظر شما آیا لازم است c# را خوب یاد بگیرم بهد به سراغ asp برم؟
و اگر بدون یادگیری c# ، در یادگیری asp به مشکل برمیخورم؟
لطفا مرا راهنمایی کنید

mousa5784
جمعه 06 خرداد 1401, 20:00 عصر
سلام دوست عزیز
امیدوارم که همواره در صحت و سلامت کامل بشید .
متاسفانه در منطقه محرومی هستم و نمیتونم خیلی راحت به شهر های بزرگ وضل بشم ، قدردان شما خواهم بود اگر در این مورد به من کمک کنید .
من برنامه نویس سی شارپ هستم و تازه کارم .
در واقع علی رغم اینکه توانایی خوبی دارم و از سطح مقدماتی کمی بالاتر هستم ، اما تا کنون نتونستم کسب درآمد کنم .
من میخواستم به من کمک کنید تا وارد بازار کار بشم .
همچنین مایلم تا برای گروه ها یا برنامه نویس های حرفه ای رایگان کار کنم ( شاگردی کنم ) تا راه و روش کار رو یاد بگیرم .
خیلی ممنونم از وقتی که میگذارید .