PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در اجرای کد

drsina
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 11:42 صبح
سلام
من تواینترنت خیلی گشتم و همچنین تاپیک های اینجا ولی چیز جالبی نبود !!!

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using Microsoft.Win32;
using System.Windows.Forms;

namespace ConsoleApplication5
{
class Program
{

public partial class frmStartup
{
public static void Main()
{

// The path to the key where Windows looks for startup applications
RegistryKey rkApp = Registry.CurrentUser.OpenSubKey("SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run", true);

rkApp.SetValue("C:\\Users\\JohnCena\\AppData\\Roaming\\sib - soft\\App Order\\Hesab-dar.exe", Application.ExecutablePath.ToString());
}
}
}
}

خوب من بعد از ادد کردن Windows.Forms این نرم افزار به خوبی ران می شود , و وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم ، یه صفحه سیاه میاد بالا و بعد چند ثانیه میره !!! می خواستم ببینم اشکال کار از کجاست ؟؟ اگه نباید آدرس رو اینجا می نوشتم , راهنماییم کنین .
ممنون

drsina
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 11:49 صبح
این نرم افزار برای اجرا در استار آپ هست !!! اینم فایلش : http://up.toca.ir/images/kc6ous9fh8w74u1b3wg.zip

drsina
پنج شنبه 23 خرداد 1392, 01:09 صبح
دوستان اینم منبعش : http://www.geekpedia.com/tutorial151_Run-the-application-at-Windows-startup.html
کسی بلد نیس ؟!!:ناراحت:

erfan_urchin
پنج شنبه 23 خرداد 1392, 03:34 صبح
شما میخوای دقیقا چیکار کنی؟؟؟
میخوای به محض بالا اومدن ویندوز این برنامه هم اجرا بشه؟؟؟
اگه میخوای این کارو کنی از این کد استفاده کن
RegistryKey reg = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", true);
reg.SetValue("Hesab-dar.exe", Application.StartupPath + "Hesab-dar.exe", RegistryValueKind.String);

drsina
پنج شنبه 23 خرداد 1392, 11:34 صبح
شما میخوای دقیقا چیکار کنی؟؟؟
میخوای به محض بالا اومدن ویندوز این برنامه هم اجرا بشه؟؟؟
اگه میخوای این کارو کنی از این کد استفاده کن
RegistryKey reg = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", true);
reg.SetValue("Hesab-dar.exe", Application.StartupPath + "Hesab-dar.exe", RegistryValueKind.String);

دادش کد درسته ولی نمی دونم این Hesab-dar.exe رو تو کجا بگذارم ؟؟؟ آخه مثلا اگه تو دکستاپ باشه که اجرا نمیشه ! یا مثلا باید آدرس رو جای خاصی بزارم یا به فولدر خاصی انتقال بدم ؟؟؟

erfan_urchin
شنبه 25 خرداد 1392, 22:09 عصر
باید نسبت به برنامت بسنجی که کجا باید بزاری این کد رو
مثلا من یه شبه ویروس ساختم که به محض اجرا کامپیوتر ریست میشد و باید به محض بالا اومدن ویندوز بازهم ریست میشد برای این کار من اومدم از همین راه استفاده کردم و کد رو تو Form_load گذاشتم تا به محض اجرا کپی بشه تو این قسمت تا هردفعه با بالا اومدن ویندوز این برنامه هم اجرا بشه