PDA

View Full Version : سوال: کمک , Error مربوط به PHPMailer

damoon.ladani
جمعه 07 تیر 1392, 21:23 عصر
سلام به همه من یک سوالی داشتم
من یه صفحه دارم که کاربر توش فرم پر می‌کنه و بعد اینکه دکم سابمیت رو می‌زنه
فرم پر شده وارد دیتابیس می‌شه و به کاربر یک ایمیل می‌زنه
حالا مشکل اینجاست که بعد یه مدّت وقتی‌ ایمیل می‌زنه
دیگه نمی‌زنه و phpmailer این ارور رو میده
کسی‌ میدون چطوری می‌شه این مشکل رو برطرف کرد ؟

SMTP -> ERROR: Password not accepted from server: 535-5.7.1 Please log in with your web browser and then try again.

damoon.ladani
جمعه 07 تیر 1392, 22:43 عصر
لطفا یکی راهنمایی کنه

colors
جمعه 07 تیر 1392, 22:58 عصر
سلام

خب ظاهرا از متن خطا مشخصه که پسور شمارو قبول نمیکنه!
ولی من کلا متوجه نشدم منظورتون چیه؟ ( بعد یه مدّت وقتی‌ ایمیل می‌زنه دیگه نمی‌زنه )؟؟! یعنی یه مدت ارسال میکنه و چند روزی هم ارسال نمیکنه درسته؟

damoon.ladani
جمعه 07 تیر 1392, 23:36 عصر
نه مشکل از پسورد نیست
چند روزی ممکن درست کار کنه و خیلی‌ عالی‌ ایمیل هم بفرسته ولی‌ بعد از مدتی وقتی‌ میخواد ایمیل کنه این ارور رو میده و وقتی‌ از Browser خودم لاگ‌ین می‌کنم به ایمیل دوباره درست می‌شه انگار خودSMTP سرور که جی‌ میل باشه اجازه لاگ‌ین به اسکریپت رو نمیده بعد از مدتی‌

colors
شنبه 08 تیر 1392, 10:32 صبح
نه مشکل از پسورد نیست
چند روزی ممکن درست کار کنه و خیلی‌ عالی‌ ایمیل هم بفرسته ولی‌ بعد از مدتی وقتی‌ میخواد ایمیل کنه این ارور رو میده و وقتی‌ از Browser خودم لاگ‌ین می‌کنم به ایمیل دوباره درست می‌شه انگار خودSMTP سرور که جی‌ میل باشه اجازه لاگ‌ین به اسکریپت رو نمیده بعد از مدتی‌

احتمال فراوان مشکل از شما باشه. اکانتی رو که استفاده میکنی بنداز دور یکی دیگه ثبت کن و جایگزین کن ببین بازم همچین مشکلی داری یا نه. البته ناگفته نمونه که خیلی ها مث خودم این پیغام خطاهای گوگل رو مخفی میکنن. یعنی گوگل بعصی مواقع یه سری خطاهای الکی میده که هیچ اختلالی در ارسال ایمیل به وجود نمیاره ولی خطا رو نشون میده, ولی شما میفرمایین که رو ارسال ها تاثییر داره پس به فکر کار اساسی باش. یه چند روزی از اکانت دیگه ای استفاده کن اگه مشکلت حل نشد, کدهاتو بزار بررسی کنیم.

damoon.ladani
شنبه 08 تیر 1392, 12:06 عصر
سلام طی‌ سرچ و پرس و جلو از دکتر گوگل یه چیزی پیدا کردم ، طبق گفتهای این میگه که :

SMTP -> ERROR: Password not accepted from server: 535-5.7.1 Please log in with your web browser and then try again.
Learn more at 535 5.7.1 https://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=78754 ru4sm6912310pbc.25
SMTP Error: Could not authenticate.

جیمیل در پی‌ اچ‌ پی‌ میلر این ارور چیز نرمالیه وقتی‌ شما سرور جایی‌ که اسکریپت شما اجرا می‌شده رو عوض می‌کنید ( که البته من عوض نکردم ) حتی اگه اطلأعات لاگ‌ین شما درست باشد سرور گوگل برای authenticate به سرور جدید اجازه نمیدهد
برای حل این مشکل لطفا به همون اکانت جیمیل از بروزر خود Login کنید و بعد لینک زیر راا باز کنید و طبق مراحل خود سایت برای وریفیایکیشن پیش برید

https://accounts.google.com/b/0/DisplayUnlockCaptcha

این authenticate خواهد کرد یک سرور جدید را برای اکانت شما ، سپس سعی‌ کنید تات ۱۰ دقیقه از پی‌ اچ‌ پی‌ میلر در سرور جدید لاگ‌ین کنید ( که فکر کنم همون فرستادنِ ایمیل منظورشه )

من طبق این پیش رفتم ببینم چی‌ می‌شه ، تا الان که خوب داره کار می‌کنه ، ایشالا که مشکلی‌ پیش نمیاد

گذاشتم اگه کس دیگه‌ای مشکل مشابه مشکله من داشت از این استفاده کنه .
اگه مشکل حل نشد سراغ ساخت اکانت جدید میرم ، ببینم اونطوری حل می‌شه یآا نه ؟
این بهنویس هم کشت منو با این غلطاش

damoon.ladani
سه شنبه 11 تیر 1392, 16:50 عصر
دوباره ارور داد :

SMTP -> ERROR: Password not accepted from server: 534-5.7.9 Please log in with your web browser and then try again. Learn more at 534-5.7.9 https://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=78754 534 5.7.9 {WEBLOGINREQUIRED} n8sm18220699igk.7 - gsmtp
SMTP Error: Could not authenticate.

Keramatifar
سه شنبه 11 تیر 1392, 18:22 عصر
شما این مراحل رو دنبال کنید»

توی اکانت گوگل لاگین کنید
روی تب Setting کلیک کنید و سپس گزینه Email رو انتخاب کنید.
In the Outbound relay section, select Allow users to send mail through an external SMTP when configuring a "from" address hosted outside your domain.
Click Save changes.