PDA

View Full Version : سوال: گزارش گيري در دات نت 2008

azamrocketmail
شنبه 08 تیر 1392, 08:57 صبح
در ويژوال دات نت 2008 چگونه گزارش گيري كنم .من تا حالا در دات نت 2008 گزارش نگرفتم و مبتدي هستم لطفا راهنماييم كنيد .ممنونم

azamrocketmail
شنبه 08 تیر 1392, 09:03 صبح
فوري لطفا كمكم كنيد از كريستال ريپورت چه ورژني براي دات نت 2008 بايد استفاده كرد .

misagh1370
شنبه 08 تیر 1392, 23:52 عصر
با سلام .برای ایجاد یک گزارش سریع مراحل زیر رو طی کنید:
1.منوی فایل گزینه ی newproject رو انتخاب کن و reporting رو انتخاب کن
2.گزینه ی crystal report application رو انتخاب کن
3. از کادر مکالمه ی ظاهرشده با عنوان کریستال ریپورت گالری ،گزینه ی اول رو انتخاب کن .
4.از کادر مکالمه ی بعدی create new connection رو انتخاب کن و فینیش کن.
5.next کن
6.حالا از این کادر فیلدهاتو انتخاب کن
7.نکست کن
8.در کادر های بعدی هم این امکان رو داری که بعضی فیلدها رو به طور دلخواه انتخاب کنی.
اگه سوالی داری بپرس

azamrocketmail
یک شنبه 09 تیر 1392, 09:15 صبح
با سلام از اينكه جواب داديد از شما تشكر مي كنم .مراحل بالا رو انجام دادم و حالا يك textbox در قسمت detail گذاشتم اما نمي دونم چطوري به فيلدهاي جدول كانكت كنم . فيلدهاي جدول را از serverExplorer درگ اند دراپ مي كنم (درقسمت detail) اما نمي شود . حالا بعد از اينكه اين كار رو انجام دادم چطوري گزارش بگيرم . لطفا اگه امكان داره يك نمونه كد براي تهيه يك گزارش ساده اينجا بزاريد .ببخشيد مي دونم اذيت مي شيد ولي خوب اگه امكان داره ممنون مي شم .با تشكر

azamrocketmail
یک شنبه 09 تیر 1392, 12:41 عصر
لطفا يك نفر كمك كنه من نياز فوري دارم

m.webgard
یک شنبه 09 تیر 1392, 16:39 عصر
http://www.sourcebaran.com/?p=3370
سلام
دوست عزیز لینک بالا آموزش کریستال ریپورته
امیدوارم کمکت کنه
موفق باشی

azamrocketmail
سه شنبه 11 تیر 1392, 10:36 صبح
سلام
لينك بالا رو خوندم ولي جواب نگرفتم مطالب آموزشي در لينك مربوط به ورژن قديمي 2002 دات نت است .فكر ميكنم براي همين نتيجه نگرفتم اگر امكان داره گزارش گيري در دات نت 2008 را لطفا بگين .با تشكر