PDA

View Full Version : تغییر مقدار progress bar از داخل یک شی با delegate

sanaz.dadkhah
چهارشنبه 12 تیر 1392, 10:27 صبح
سلام
چگونه میشه مقدار progress bar از داخل یک شی با delegate یا Event تغییر داد؟

mehdi.mousavi
چهارشنبه 12 تیر 1392, 12:21 عصر
سلام چگونه میشه مقدار progress bar از داخل یک شی با delegate یا Event تغییر داد؟

سلام.
سوالتون مفهوم نیست، آیا مشکل Threading دارید؟ اگر لطف کنید و قطع کدی رو اینجا Submit کنید بهتون پاسخ خواهم داد.

موفق باشید.

sanaz.dadkhah
چهارشنبه 12 تیر 1392, 12:36 عصر
من شیی از یک کلاسی دارم که یکسری فایل را کپی میکند.تعداد این فایل ها در داخل شی معلوم است.یک progress bar هم روی فرم دارم الان نیاز دارم که هنگامی که من رویداد داخل کلاس را برای کپی فراخوانی کردم progress bar روی فرم هم مقدارش بسته به تعداد فایل های کپی شده تغییر کند.فایل ها داخل یک لیست هستند.

mehdi.mousavi
چهارشنبه 12 تیر 1392, 12:46 عصر
من شیی از یک کلاسی دارم که یکسری فایل را کپی میکند.تعداد این فایل ها در داخل شی معلوم است.یک progress bar هم روی فرم دارم الان نیاز دارم که هنگامی که من رویداد داخل کلاس را برای کپی فراخوانی کردم progress bar روی فرم هم مقدارش بسته به تعداد فایل های کپی شده تغییر کند.فایل ها داخل یک لیست هستند.

بسیار خوب. روی کلاس مورد نظر، Event ای تعریف کنید که درصد پیشرفت رو به Consumer اون کلاس بتونه گزارش بده.
بدین ترتیب، هنگام Instantiate کردن کلاس، باید برای گرفتن Event مورد نظر نیز Subscribe کنید، سپس با هر بار فراخوان
شدن Event، میتونید در Handler مربوطه Progress Bar رو به میزان مورد نظر جلو ببرید.

این مقاله (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa645739%28v=vs.71%29.aspx) بهتون نشون میده که چطوری event مورد نظر رو روی کلاس تعریف کنید.

موفق باشید.