PDA

View Full Version : سوال: بهترین کتاب برای آموزش جاوا

delta7
جمعه 14 تیر 1392, 23:20 عصر
سلام
میییییییییییییییدونم سرچ کردم چیزی رو که میخوام پیدا نکردم حمله نکنید مجبور شدم تاپیک باز کنم

یه کتاب واسه آموزش جاوا میخواستم که
1-توش محیط گرافیکی هم توضیح داده باشه، swing و اینا
2-مثال توش زیاد باشه(مثلا گفته باشه فلان برنامه رو چجوری بنویسیم مثل کتاب زبان سی ریچی(همون دنیس خودمون :لبخند:))
3-و اینکه آپدیت باشه حد اقل از زمان jdk 7 باشه

چی بگیرم؟ :لبخند:

پیشاپیش سپاس

delta7
یک شنبه 16 تیر 1392, 06:24 صبح
احیانا کسی نمیخواد جواب بده؟

cups_of_java
یک شنبه 16 تیر 1392, 07:48 صبح
واسه Swing هم حتمن کتاب تخصصی هست اما به نظر من اینجور چیزا رو باید خودت کم کم از رو نت یاد بگیری.
خود جاوا رو اما می تونی از رو کتاب پیش بری، خوب نگشتی، بگرد تو همین سایت کلی اسم پیدا میکنی.
فکر می کنم کتاب دایتل درمورد GUI خوب توضیح داده باشه مثال هم زیاد داره

delta7
یک شنبه 16 تیر 1392, 08:28 صبح
کتاب شیلد چطوره؟

cups_of_java
یک شنبه 16 تیر 1392, 14:36 عصر
جدیدن نمی دونم نسخه چندمش باشه
۱۰ سال پیش کتاب خوبی بود اما الان نمی دونم.
برای مفاهیم جاوا من Thinking In Java رو توصیه می کنم
برای نمونه های کاربردی و کار با API ها و کتابخانه های جاوا هم که کتاب خوندن کار درستی نیست.

a.seieddokht
یک شنبه 16 تیر 1392, 15:05 عصر
کتاب اوراکل واسه جاوا که نوشته JDK 7 herbert schildt چطوره ؟؟؟ ارزش داره بخرم اصلا تو ایران هست یا بگم از دبی بیارن ؟؟ من دنبال 1 کتاب خوب هستم جدید باشه و حرفه ای البته نیازی ندارم خودم اینجور فکر میکنم ولی احساس کردم که شما منظورتون این که 1 کتاب همیشه داشته باشیم حوب ebook + اینترنت وقتی هست دیگه چرا ... البته من خودم کتاب فارسی دارم و لیندا و کتاب اصلی هم دارم ولی سوالم اینه که ایا کتابی هست مثلا همون اوراکل که چند جلد باشه و تمام مفاهیم توش باشه نه java core همه چی swing , java fx, jsp , ... و هزاران جوایز نقدی دیگر:لبخندساده: ولی تا بحال ندیدم و نمیبینم ولی هر موضوعی تو جاوا به نظره من اگه براش 1 کتاب خوب باشه و اون رو بخره بخونه خوبه
پیروز باشید :لبخندساده: