PDA

View Full Version : سئوال در مورد htaccess

php_love
جمعه 14 تیر 1392, 23:23 عصر
با سلام دوستان

بنده از IndexIgnore * استفاده می کنم ولی باز هم فایل های موجود در پوشه ها رو نشون میده !!! میشه بفرماپید چطور باید فایل هایی که در پوشه ها وجود دارند از دید کاربران پنهان نمود

H:Shojaei
جمعه 14 تیر 1392, 23:54 عصر
سلام
*.* رو استفاده كنيد(البته فقط براي فايل هاست و فولدر ها رو در نظر نميگيره) ببينيد ميشه...

MRmoon
شنبه 15 تیر 1392, 06:02 صبح
با سلام دوستان

بنده از IndexIgnore * استفاده می کنم ولی باز هم فایل های موجود در پوشه ها رو نشون میده !!! میشه بفرماپید چطور باید فایل هایی که در پوشه ها وجود دارند از دید کاربران پنهان نمود

deny from all

Mitra M
شنبه 15 تیر 1392, 08:35 صبح
یک صفحه در فولدر با نام index.php یا default.php بسازید تا زمانی که کاربر قصد دسترسی به فولدر داره صفحه برای اون نمایش داده بشه!

php_love
شنبه 15 تیر 1392, 13:00 عصر
از deny from all استفاده کردم حتی دسترسی خودم به فایل رو هم بست . بنده می خوام تو سایتم لینکه دانلود بزارم که کاربر کلیک کنه تا دانلود بشه . اما دوست ندارم بیاد تو پوشه ها واسه خودش بگرده . همانطور که گفتم از IndexIgnore * استفاده کردم جواب نداد . البته تو لوکال که تست می کنم جواب میده ولی تو هاست که میزارم جواب نمیده

MRmoon
شنبه 15 تیر 1392, 13:27 عصر
با php و توسط تابع header اينكار رو بكنين لينك غيز مستقيم ميشه..

php_love
شنبه 15 تیر 1392, 15:26 عصر
اینطوری باید تو تمامه صفحاتی که دارم یک فایله index.php درست کنم . اینجوری که خیلی بد میشه . راهه دیگه ای نیست ؟؟؟؟ :متفکر: