PDA

View Full Version : آموزش: مجموعه برگه های تقلب (cheat sheet) کاربردی برای طراحان و توسعه دهندگان وب

webdesign2
شنبه 15 تیر 1392, 13:09 عصر
برنامه‌نویسان و طراحان وب، مبتدی‌ها و حرفه‌ای‌ها و همه‌ی کسانی که به نوعی با کدهای ریز و درشت دنیای کامپیوتر سر و کار دارند به خوبی می‌دانند که حفظ کردن و استفاده کردن از تمامی کدهای مربوط به یک زبان برنامه‌نویسی کار خیلی دشواری‌است و البته دشوارتر از آن جستجو به دنبال یک تکه کد خاص است . اگر شما طراح وب هستید به خوبی می‌دانید که حفظ کردن تمامی کدهای مربوط به زبان‌های HTML و CSS و … و همچنین سیستم‌های مدیریت محتوای مختلفی مثل وردپرس، مووبل‌تایپ، جوملا، دروپال و … کار نسبتا مشکلی است و البته نیازی به حفظ کردن همه‌ی کدها نیست چون به راحتی می‌توان با استفاده از یک برگه تقلب برای هریک از آنها به راحتی کدهای مورد نظرتان را پیدا کرده و استفاده کنید به جای اینکه ساعت‌ها مشغول گشت و گذار در دنیای مسنتدات این سیستم‌ها باشید و در آخر هم به جوابی نرسید. در ادامه مجموعه ای از برگ های تقلب کاربردی جمع آوری شده است تا در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد
برگه تقلب HTML و XHTML

برگه تقلب Http

برگه تقلب ASP

برگه تقلب ActionScript

برگه تقلب CSS

webdesign2
شنبه 15 تیر 1392, 17:06 عصر
اينم از برگه تقلب Joomla

webdesign2
شنبه 15 تیر 1392, 22:13 عصر
اينم از برگه تقلب WordPress

navid3d_69
یک شنبه 16 تیر 1392, 02:59 صبح
خیلی خوب هست ولی اگر برای php هم دارین بزارین

h.rezaee
یک شنبه 16 تیر 1392, 09:58 صبح
سلام. دوست عزیز ممنون از این لطف شما. شرمنده در همین تاپیک شما یک فضولی می کنم. این هم یک سایتی هستش که Cheat Sheet های مربوط به PHP ، Python ، jQuery ، NodeJS ، JAVA ، Ruby ، ..... رو بیان کرده.

http://overapi.com/

webdesign2
یک شنبه 16 تیر 1392, 10:04 صبح
سلام. دوست عزیز ممنون از این لطف شما. شرمنده در همین تاپیک شما یک فضولی می کنم. این هم یک سایتی هستش که Cheat Sheet های مربوط به PHP ، Python ، jQuery ، NodeJS ، JAVA ، Ruby ، ..... رو بیان کرده.

http://overapi.com/

خوهش ميكنم و اين چه حرفيه ما براي آموزش آمديم و هر كس هر چيزي داره در موردش بگذارد كه هم خود من استفاده كنم و هم دوستان

webdesign2
یک شنبه 16 تیر 1392, 10:06 صبح
برگه تقلب php

webdesign2
یک شنبه 16 تیر 1392, 15:23 عصر
آموزش php نوشته شده سيد محمد رضا حسينيان رواندي

webdesign2
سه شنبه 18 تیر 1392, 12:50 عصر
برگه تقلب drupal7