PDA

View Full Version : سوال: دسترسی به کیبورد از طریق رجیستری

amubehnam
سه شنبه 25 تیر 1392, 12:17 عصر
سلام

دوستان من میخوام برنامه ای بنویسم که کارربر هر دکمه ای که از کیبورد زد را ذخیره کنه

یک مدل نوشتم اما کا آمد نیست فقط زمانی که روی فرم کلیک شود دکمه های زده شده را ذخیره میکند.

من میخوام برنامم به صورت مخفی باز باشد و از طریق رجیستری به من بگه کدوم کلید را زده است

ممنون میشم راهنمایی کنید

Y_Safaiee
سه شنبه 25 تیر 1392, 12:34 عصر
سلام دوست عزیزم

1.نمونه های این برنامه های که Keylogger نامیده میشن هم تو سایت هم تو اینترنت بسیار زیاده.
2.چون باعث بروز مشکلات و مربوط به مبحث هک و دزدی اطلاعات میشه بهتره این تاپیک رو حذف نمائید.
3.امیدوارم شما هم مثه چند کاربر دیگر خدانکرده,زبونم لال قصد دزدی اطلاعات مردم رو نداشته باشید.

موفق باشین
بایت بایت

amubehnam
سه شنبه 25 تیر 1392, 18:06 عصر
سلام دوست عزیزم

1.نمونه های این برنامه های که Keylogger نامیده میشن هم تو سایت هم تو اینترنت بسیار زیاده.
2.چون باعث بروز مشکلات و مربوط به مبحث هک و دزدی اطلاعات میشه بهتره این تاپیک رو حذف نمائید.
3.امیدوارم شما هم مثه چند کاربر دیگر خدانکرده,زبونم لال قصد دزدی اطلاعات مردم رو نداشته باشید.

موفق باشین
بایت بایت

ممنون بایت جوابتون

اما برای جلوگیری از هک شدن باید راه های نفوذ رو آدم بلد باشه

علی اکبر حق جو
سه شنبه 25 تیر 1392, 19:19 عصر
خب شما می تونین برنامتون رو طوری بنویسی که وقتی کاربر سیستمش روشن شد و بالا اومد برنامه ی شما هم مثل برنامه های سیستمی دیگه اجرا بشه.

amubehnam
چهارشنبه 26 تیر 1392, 10:18 صبح
خب شما می تونین برنامتون رو طوری بنویسی که وقتی کاربر سیستمش روشن شد و بالا اومد برنامه ی شما هم مثل برنامه های سیستمی دیگه اجرا بشه.

ممنون

من هم همین کارو کردم ولی کاربر باید حتما روی فرم کلیک کنه تا کلید ها ذخیره بشه ، من میخوام بدون کلیک روی فرم این کار انجام بشه