PDA

View Full Version : نیاز به برنامه نویس حرفه ای

majideblis
پنج شنبه 27 تیر 1392, 21:09 عصر
سلام دوستان من یه کدی دارم که خودم از پسش بر نمیام و اصلا متوجه نمیشم.
این کد یه کد اتوماتیکه و دستور شرطی داره که از پسش بر نمیام
برای همین میخوام اگه کسی هست که بتونه کمکم کنه بهم پیام خصوصی بده و ایمیل یاهوشو واسم بفرسته تا کدو بهش نشون بدم.
سایت من php-nuke هستش ولی کد فکر کنم html باشه
اگه کسی هست که بتونه کمک کنه تا این مشکلو رفع کنم ممنون میشم بهم پیام خصوصی بده .
مرسی از همه عزیزان

majideblis
جمعه 28 تیر 1392, 18:18 عصر
والا داداش فرار نکردم
اصلا میام کدی که گفتمو اینجا میزارم شما راهنماییم کنید
به گفته سازنده این کد این کد موزیک انلاینه که به صورت اتوماتیک لینکی که حجم کم داره رو انتخاب میکنه
eval(base64_decode('ZnVuY3Rpb24gZ2V0U2l6ZUZpbGUoJH VybCkgewogICAgaWYgKHN1YnN0cigkdXJsLDAsNCk9PSdodHRw JykgewogICAgICAgICR4ID0gYXJyYXlfY2hhbmdlX2tleV9jYX NlKGdldF9oZWFkZXJzKCR1cmwsIDEpLENBU0VfTE9XRVIpOwog ICAgICAgIGlmICggc3RyY2FzZWNtcCgkeFswXSwgJ0hUVFAvMS 4xIDIwMCBPSycpICE9IDAgKSB7ICR4ID0gJHhbJ2NvbnRlbnQt bGVuZ3RoJ11bMV07IH0KICAgICAgICBlbHNlIHsgJHggPSAkeF snY29udGVudC1sZW5ndGgnXTsgfQogICAgfQogICAgZWxzZSB7 ICR4ID0gQGZpbGVzaXplKCR1cmwpOyB9CgogICAgcmV0dXJuIC R4Owp9CgoJJHBhdHRlcm49IiM8YT9bXi8+XStocmVmPVsnfFwi XSguKlwubXAzKVsnfFwiXT9bXi8+XSsjIjsKCQoJCgokYm9keX RleHRzPSRib2R5dGV4dDsKCnByZWdfbWF0Y2hfYWxsKCRwYXR0 ZXJuLCRib2R5dGV4dHMsJHNvbmcpOwoKJGxpbmtzID0gYXJyYX koKTsKZm9yZWFjaCgkc29uZ1sxXSBhcyAkbXVzaWMpewoKCSRm ZiA9IGdldFNpemVGaWxlKCRtdXNpYyk7CgkkZmYgPSAkZmYvMT AyNDsKCSRmZiA9ICRmZi8xMDI0OwoJJHNpemUgPSBtYl9zdWJz dHIoJGZmLCAwLCA2LCAidXRmOCIgKTsKCQkKCSRsaW5rc1tdID 0gYXJyYXkoCiAgCQkJJ3VybCcgPT4gJG11c2ljLAoJCQknc2l6 ZScgPT4gJHNpemUKCQkJKTsKfQoKCiRpID0gMDsKJHNpemVzID 0gYXJyYXkoKTsKZm9yZWFjaCggJGxpbmtzIGFzICRrZXk9PiRs aW5rICl7CgkkaSsrOwoJJHNpemVzWyRrZXldID0gJGxpbmtbJ3 NpemUnXTsKCQp9CgokbWluID0gbWluKCRzaXplcyk7CiRtaW5f a2V5ID0gYXJyYXlfa2V5cygkc2l6ZXMsIG1pbigkc2l6ZXMpKT sKJG1pbl9rZXkgPSAkbWluX2tleVswXTsKCiRtYXggPSBtYXgo JHNpemVzKTsKJG1heF9rZXkgPSBhcnJheV9rZXlzKCRzaXplcy wgbWF4KCRzaXplcykpOwokbWF4X2tleSA9ICRtYXhfa2V5WzBd OwoKaWYoJGxpbmtzICE9IG51bGwpCnsKCQoJCgkKCQkgICRib2 R5dGV4dC49ICc8YnI+PGNlbnRlcj48b2JqZWN0IGRhdGE9Iicu JG51a2V1cmwuJ2luY2x1ZGVzLzEuc3dmIiBoZWlnaHQ9IjUwIi BpZD0iZGV3cGxheWVyIiBuYW1lPSJkZXdwbGF5ZXIiIHR5cGU9 ImFwcGxpY2F0aW9uL3gtc2hvY2t3YXZlLWZsYXNoIiB3aWR0aD 0iMzAwIj48cGFyYW0gbmFtZT0id21vZGUiIHZhbHVlPSJ0cmFu c3BhcmVudCIgLz48cGFyYW0gbmFtZT0ibW92aWUiIHZhbHVlPS JkZXdwbGF5ZXItcmVjdC5zd2YiIC8+PHBhcmFtIG5hbWU9ImZs YXNodmFycyIgCnZhbHVlPSJtcDM9Jy4kbGlua3NbJG1pbl9rZX ldWyd1cmwnXS4nJmF1dG9zdGFydD0wJmF1dG9yZXBsYXk9MCZz aG93dGltZT0xJnZvbHVtZT04MCIgLz48L29iamVjdD48L2Nlbn Rlcj4nOwoKCX0='));
کد بیسیک 6 هستش که همه به راحتی میتونن بازش کنن.
مشکل فعلیشو میگم اگه کسی تونست حلش کنه میریم سر مشکل بعدیش
مشکلی که این کد داره اینه که همیشه لینک موزیک با حجم کم رو انتخاب نمیکنه کسی هست که بتونه این مشکلو حل کنه؟
مرسی از همه دوستان

rezaonline.net
شنبه 29 تیر 1392, 01:24 صبح
function getSizeFile($url) {
if (substr($url,0,4)=='http') {
$x = array_change_key_case(get_headers($url, 1),CASE_LOWER);
if ( strcasecmp($x[0], 'HTTP/1.1 200 OK') != 0 ) { $x = $x['content-length'][1]; }
else { $x = $x['content-length']; }
}
else { $x = @filesize($url); }

return $x;
}

$pattern="#<a?[^/>]+href=['|\"](.*\.mp3)['|\"]?[^/>]+#";

$bodytexts=$bodytext;

preg_match_all($pattern,$bodytexts,$song);

$links = array();
foreach($song[1] as $music){

$ff = getSizeFile($music);
$ff = $ff/1024;
$ff = $ff/1024;
$size = mb_substr($ff, 0, 6, "utf8" );

$links[] = array(
'url' => $music,
'size' => $size
);
}

$i = 0;
$sizes = array();
foreach( $links as $key=>$link ){
$i++;
$sizes[$key] = $link['size'];

}

$min = min($sizes);
$min_key = array_keys($sizes, min($sizes));
$min_key = $min_key[0];

$max = max($sizes);
$max_key = array_keys($sizes, max($sizes));
$max_key = $max_key[0];

if($links != null)
{

$bodytext.= '<br><center><object data="'.$nukeurl.'includes/1.swf" height="50" id="dewplayer" name="dewplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="300"><param name="wmode" value="transparent" /><param name="movie" value="dewplayer-rect.swf" /><param name="flashvars"
value="mp3='.$links[$min_key]['url'].'&autostart=0&autoreplay=0&showtime=1&volume=80" /></object></center>';

}
الان کوچیکه رو میاره که .

majideblis
شنبه 29 تیر 1392, 10:55 صبح
لینک با حجم کوچیک رو نمیزاره واسه همین مزاحم شما شدم
ییک از لینکهای سایتمو میدم نگاه کنید
http://www.par30music.org/64/-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87
وقتی رو پلیر کلیک کنید اهنک با کیفیت 320 که حجم 10 مگ داره رو پلی میکنه در صورتی که یه اهنگ با حجم پایین تر هم وجود داره
از یکی از دوستان پرسیدم گفت این کد ر اساس اولیت این کارو میکنه

majideblis
شنبه 29 تیر 1392, 12:53 عصر
من معمولا لینکهایی که حجشون کمه به صورت Naser Sadr - Bade Modatha [128] میزارم تو هاست دانلود یعنی 128 میشه کم حجم ترین لینک موزیکم و 320 میشه بیشترین حجم موزیکم Naser Sadr - Bade Modatha [320]
نمیشه این کدو جوری نوشت که به لینک موزیک که توش 128 داره رو انتخاب کنه؟!!
منتظر جواب شما هستم:قلب:

Tarragon
یک شنبه 30 تیر 1392, 13:46 عصر
سلام کد زیر کمک می کنه اگر توی لینک شما کلمه 128 نباشه خارج بشه : حالا آقا رضا خودتون تلفیق کنید :
if(strpos($yourlink,'128') === false)die('');

majideblis
یک شنبه 30 تیر 1392, 18:01 عصر
سلام عزیزم این که خیلی ساده است شما باید مشخصات فایلهاتو مثل 128 و .. تو دیتا یک جدول ذخیره کنی و بعد بر اساس حجم و ... لینک ها رو برای دانلود بزاری اگر هم که میخوای تو لینک این کارو کنی بازم مشکلی نداره عزیزم من تا چند دقیقه دیگه کدو براتون میزارم همین جا

<?php
$size=128;
$music_link ="http://www.par30music.org/128/-%D8%AF...AF%D8%AB%D9%87";
$music_details=explode('/',$music_link);
if($music_details[3]==$size)
echo $music_link;
else
echo "music size is'not 128";
// GTNA.net گروه تخصصی نت افزار
?>

دوست عزیزم برو صفا کن مشکلی داشتی خبرم کن یا بیا تو انجمن گتنا مطرح کن
والا داداش من که نفهمیدم چیکار کردی ولی اگه میشه کدی که آقای rezaonline.net (http://barnamenevis.org/member.php?230839-rezaonline.net) عزیز گذاشته رو یه جوری که خودت میدونی ایدت کن و جایگزین کن
این لینکی هم که گذاشتی من نفهمیدم چطور اینو درست کردی

$music_link ="http://www.par30music.org/128/-%D8%AF...AF%D8%AB%D9%87";

من پوشه ای به اسم 128 ندارم
من تو لینکهای موزیکم عدد 128 هست
در کل هر طوری که میدونی ادیتش کن اینجا بزار
مرسی

rezaonline.net
یک شنبه 30 تیر 1392, 19:02 عصر
<?php
function getSizeFile($url)
{
if ( strcasecmp($x[0], 'HTTP/1.1 200 OK') != 0 ) { $x = $x['content-length'][1]; }
}

return $x;
}
$bodytexts=$bodytext;

$_url = 'unknow';
foreach($song[1] as $music)
{
$_tmp_ = explode(128,$music);

if(count($_tmp_)>1)
{
$_url = $music;
break;
}
}

$bodytext.= '<center><object data="'.$nukeurl.'includes/1.swf" height="50" id="dewplayer" name="dewplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="300"><param name="wmode" value="transparent" /><param name="movie" value="dewplayer-rect.swf" /><param name="flashvars"
value="mp3='.$_url.'&autostart=0&autoreplay=0&showtime=1&volume=80" /></object></center>';

MMSHFE
یک شنبه 30 تیر 1392, 20:27 عصر
شهرکی، من هستم دوست عزیز. بیوگرافی که نه ولی رزومه بنده توی این لینکها موجوده:
نسخه خلاصه (http://www.ncis.ir/Resume.pdf)
نسخه تکمیل شده (http://www.ncis.ir/Resume.zip)
شرح فعالیت بنده هم توی این سایت کاملاً قابل پیگیریه (گزارش پستها و تاپیکهای ایجادشده و...). حالا میخواین بخندین یا هر کار دیگه، مشکلی نیست. هرجور دوست دارین.
اما اون تاپیکی که به قول دوستمون، صدای من در اومده بخاطر بیسوادی!، این تاپیکه (http://barnamenevis.org/showthread.php?409335-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AA%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%87). حالا خودتون پاسخی که این دوستمون (gtna.net) دادن و پاسخ بنده که بعد از ایشون نوشتم رو بخونید و منصفانه قضاوت کنید که حرف من از روی بیسوادی بوده یا نه. جوابش هم اصلاً برام مهم نیست که اینجا بنویسین. پیش خودتون قضاوت کنید، کافیه.

MMSHFE
یک شنبه 30 تیر 1392, 20:45 عصر
من هم به شما حق میدم. از دست اون دوستمون (gtna.net) هم ابداً ناراحت نیستم و میگذارم به حساب کم تجربگی ایشون یا عدم شناختی کافی از طرفین که جزء لاینفک اینجور جوامع مجازیه. بخاطر همین مسائل و مشکلات دنیای برنامه نویسی هم هست که دنبال راه اندازی نهاد حمایت از برنامه نویسان هستیم (لینکش توی امضام هست، میتونید مطالعه کنید). توی این مسیر سخت، بهتره افرادی که تخصص و دانش دارن، در کنار هم قرار بگیرن نه مقابل هم. موفق باشید دوست خوبم.

Tarragon
یک شنبه 30 تیر 1392, 21:56 عصر
سلام
شما 15 سال کار کردید نه اون وقت کد html رو در php ببدون echo استفاده می کنید؟:
<?php $sss = 'sss';
$example = 'sample';
<a href=http://127.0.0.1/index.php?ss=$sss&ex=sample>send </a>
?>
ولی هر جا میرم دست میزارن روی من انگار با من مشکل دارن کاملا مشخصه که دشمنی از اوناست نه از من وگرنه جواب من کاملا مشخصه و با ربط چرا میگن بی ربط این بی تجربگیشون میرسونه
منم می دونم مشکل از بقیه است شما که اصلا مشکلی نداری.
در ضمن کی گفته یه برنامه نویس باید همه چیو بدونه؟
اگر شما اینو بلدی من باید چه کار کنم؟ افرین خوبه؟ الان راضی شدی؟
بقول امام علی که بالا از ایشون حدیث گذاشتید : زکات علم تعلم ان است.
من اینجا میام حدودا 900 تا پست دارم از این 900تا گیرم 700تا سوال بوده و بی فایده.
شما بیاید اون 200 تا رو بگردید ببینید کجا من از یه سایت تبلیغ کردم؟ تشکر ها می تونه معرف این کار باشه.

nsco_nsco
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:06 عصر
سلام دوستان اینجا که جای دعوا نیست خیلی خوبه که بعضی دوستان اینقدر خوب یادشونه که چ نرم افزارهایی بلدن و رزومه می دهند و در ضمن همه دوستان در سرتاسر این وب سایت که دارن فعالیت می کنن و وب سایت های دیگر باید به هم احترام بگذارند با بی ادبی که کاری پیش نمیره با دعوا هم همین طور به هم احترام بگذارید تا دیگران به شما احترام بگذارند همگی موفق باشید.

nsco_nsco
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:23 عصر
سلام رقابت درسته که باید باشه اما دعوا و هم دیگر را زیر سوال بردن رقابت نیست خراب کردن هم دیگر هست دوست من .

Tarragon
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:47 عصر
سلام
من قصد توهین نداشتم اگر هم کردم همین جا از شما معذرت می خوام.
اما رفتار شما هم خیلی شایسته ی یک برنامه نویس موفق نبوده.
آقای nsco_nsco حرف شما کاملا درسته من معذرت می خوام.

Tarragon
یک شنبه 30 تیر 1392, 23:04 عصر
منظورم شروع کردن نبود منظورم راهنمایی بود با این حال امید وارم هرکجا که هستید موفق باشید.

MMSHFE
یک شنبه 30 تیر 1392, 23:43 عصر
به این دوستمون (gtna.net) بابت فعالیتهای خوبی که تابحال انجام دادن، تبریک میگم و امیدوارم روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشین و به نمایندگی از تمام کسانی که بدون اطلاعات قبلی، به فریمورک شما اهانت کردن، عذرخواهی میکنم و اگه احیاناً در جایی، خودم هم به شما اهانتی کردم، صمیمانه معذرت میخوام. اما حقیقتاً مسئله دوستان با شما، اصلاً دانش فنی شما نیست. مسئله اصلی، نحوه برخورد و صحبتهایی هست که اینجا مطرح میکنید که متأسفانه از لحن خوبی برخوردار نیست. یک نمونه:

می تونستی به مدیر بگی منو بندازه بیرون چرا مسائل دیگر رو وسط میکشی؟هیچکس اینجا قصدش بیرون انداختن کسی نیست یا احیاناً باند و گروه و مافیایی وجود نداره که بخوایم با هم تبانی کنیم و یک نفر رو بیرون بندازیم. این بحثها اصلاً توی این انجمن وجود نداشته و تعجب میکنم که چرا از بدو ورودتون به این اینجمن، اوضاع رو اینطور بهم ریختین. توی تمام تاپیکهایی که پست گذاشتین، اعتراض بعضیها رو برانگیخته کردین. باور کنید این طرز برخورد، حرفه ای نیست. اگه بحث رزومه و مدارک و درجات کسب شده باشه، بقیه هم مواردی برای بیان کردن دارن ولی جای این موارد اینجا نیست. اون چیزی که دانش افراد رو در اینجا اثبات میکنه، میزان مشارکتشون در رفع مشکلات دیگران، اونهم بدون منت و اهانته. وگرنه برای مثال، خود ما توی شرکت، طرحی دادیم که دو مقام دوم کشوری در جشنواره های خوارزمی و شیخ بهایی کسب کرده و جزو کانون نخبگان هم هستیم و طرحی رو الآن داریم انجام میدیم که برای اولین بار در دنیا انجام شده (نه در ایران). برای اولین بار در دنیا تونستیم نرم افزار فارکس رو به بورس واقعی وصل کنیم. بورس دبی رو به بورس انگلستان متصل کنیم. سهام یکسری کارخانه های ایرانی رو علیرغم تحریمها، وارد بورسهای خارجی کنیم، برنامه ای بنویسیم که ژورنالهای خارجی که حتی به دانشگاههای ما هم فروخته نمیشه رو از سایت اونها به راحتی بشه دانلود کرد، سیستم مدیریت پهنای باند شبکه طراحی کردیم که با کمک اون، میتونید فایلهای حجیم رو توسط سخت افزار شبکه، فشرده کنید و با حجم کمتر، انتقال بدین و همون سخت افزار، در مقصد دوباره از حالت فشرده خارج میکنه و تحویل میده و تمام این کارها در لایه های زیرین شبکه انجام میشه. رمزگذاری SSL رو تونستیم بشکنیم. DBMS اختصاصی خودمون رو طراحی کنیم. اون موقع که PHP از MultiThread پشتیبانی نمیکرد، ما نسخه MultiThread اختصاصی خودمون رو طراحی کردیم و از PHP بصورت MultiThread استفاده کردیم و کلی کارهای دیگه. اما واقعاً جای بیان این موارد اینجا نیست و دلیلی هم نداره که مدالهای همدیگه رو به رخ هم بکشیم. توصیه میکنم بجای این موارد، دانش خوبی که دارین رو بصورت دوستانه، در اختیار سایرین بگذارین. ملاک قضاوت درمورد افراد در این جامعه مجازی، پستهایی هست که گذاشته میشه، نه سوابق و افتخارات خارج از این جامعه. اون افتخارات هم در جای خودش محترمه و با ارزشه ولی اون ارزش رو لطفاً اینجا خرج نکنید. موفق باشید.

storm_saeed
دوشنبه 31 تیر 1392, 00:15 صبح
آقای شهری بچه ها میگفتن شما یه فرم ورکی نوشتید
میشه لینک بذاری دانلود کنیم لذت ببریم؟؟
آقای کرامتی فر هم انگار فریم ورک نوشتم آیا امکان توسعه دادنش هست؟ اگه لینکی دارید بزارید
با سپاس

majideblis
دوشنبه 31 تیر 1392, 00:22 صبح
<?php
function getSizeFile($url)
{
}

return $x;
}
$bodytexts=$bodytext;

$_url = 'unknow';
foreach($song[1] as $music)
{
$_tmp_ = explode(128,$music);

if(count($_tmp_)>1)
{
$_url = $music;
break;
}
}

$bodytext.= '<center><object data="'.$nukeurl.'includes/1.swf" height="50" id="dewplayer" name="dewplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="300"><param name="wmode" value="transparent" /><param name="movie" value="dewplayer-rect.swf" /><param name="flashvars"
value="mp3='.$_url.'&autostart=0&autoreplay=0&showtime=1&volume=80" /></object></center>';

دوستان اینجا چه خبره؟ چه انقلابی شده
ما اومدیم یه سوال کردیم کسی نتونست جواب مارو بده بچه ها هم اومدن ماشاءا... شروع کردن بحثهای.......
در کل یکی بیاد مشکل مارو حل کنه
rezaonline.net (http://barnamenevis.org/member.php?230839-rezaonline.net) کدی که گذاشتینو تو سایت امتحان کردم جواب نمیده برعکس باعث میشه ادامه مطلب دیگه بالا

majideblis
دوشنبه 31 تیر 1392, 00:24 صبح
ببین عزیزم این هم همین کار میکنه مثلا شما تو قسمت ساز بزن 64 بعد تو Music link آدرس لینکت رو بده خوب بعدشم که مشخصه جستجو میکنه اگر 64 وجود داشت لینک و بر میگردونه اگر هم نداشته که میگه این موزیک عدد 64 وجود نداره
خودت بشین فکر کن اون لینکی که تو میگی حجم داخلش هست مثلا 128 یا ... باید یک استانداردی داشته باشه یا نه ؟ تو فکر کن توی یک لینک دو تا 128 باشه باید مشخص باشه سایز رو چطوری ارسال میکنی و کجای لینک قرار میدی مثلا تو سگمت سوم همیشه سایز باشه اون وقت میشه کاری انجام داد اساسا این روش مشکل داره چون مشخصات فایل ها باید درون یک جدول ذخیره بشه تا بتونی مانور بدی در غیر این صورت باید استاندادی برای لینک موزیک ها در نظر بگیری تا بشه کد واحدی نوشت هر کسی یک کدی نوشته مطابق میل خودش چون مشخص نیست لینک شما چطوره یکی میاد از اول تا آخر دنبال 128 تو لینک میگرده یکی فایل سایز میگیره یکی مثل من با اسلش سگمنتها رو جدا میکنه و بعد دنبال 128 میگرده باید مشخص کنی چیزی که شما میگی هزاران روش داره باید بگی لینک موزیک هات چطوری هستند و سایزشون در چه سگمنتی از لینک قرار میگیره موفق باشی دوست عزیزم
شما داداش کدی که من گذاشتم رو بیخیال شو یه کد خودت بنویس که من جایگزین کنم
که بتونه اهنگی که حجم کم داره رو انتخاب کنه
من اینجا توضیح دادم
http://barnamenevis.org/showthread.php?409858-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF&p=1826926#post1826926
این کد چرا اخه کار نمیکنه من نمیدونم:عصبانی++:

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 00:44 صبح
در ضمن مدارک دیگران هیچ ربطی به شما نداره حی ما ما ما نکن خودت چی هستی ؟ رزومت هم که مشخصه همش چیزای خیلی ساده و هر چیزی به ذهنت رسیده نوشتی دوست عزیزآقای شهرکی خودشوثابت کرده وهمه میشناسن ایشون رو درضمن ما ازایشون تشکرنکنیم ازشما تشکرکنیم با این
طرزصحبت کردنتون؟!!!

چرا افت کلام اعضای دیگرتون نمیگی ؟ آقای مدیر
اون بالا هم حرف شما هست یه نگاه بندازشما هم دست کمی نداشتی!

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 00:58 صبح
وسط دعوا حلوا پخش نمیکنن عزیزم شما هر چی دوست دارید میگید
دوست عزیز دعواا یعنی چی؟!!!!!
داریم بحث میکنیم دعوا که نداریم و دشمن شما هم نیستیم!

این کاملا طبیعیه آقای شهرکی در مرحله اول صحبت هاشون حسابی عذر خواهی میکنه و خودش رو خوب جلوه میده بعدش شروع میکنه همه چیز میگه این فشارش از هر چیزی بالاتره
دوست عزیزطرزصحبت کردن خودتون رو ببینیدشما درست صحبت کنید همون جورهم جواب میگیرید!
بازهم میگم هیچ کس با شما دشمنی نداره دوست عزیز.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:10 صبح
رزومت هم که مشخصه همش چیزای خیلی ساده و هر چیزی به ذهنت رسیده نوشتی
جالبه، شما به Unity3D و UDK و #C و 3D Modeling و Mobile Application Development و... میگین چیزهای ساده؟ واقعاً فکر میکنید هر چی به ذهنم رسیده نوشتم؟ مطالب آموزشی بنده توی سایتم موجوده و نیازی به اثبات کردن (مخصوصاً به شخص شما) نداره.

یه نگاه به سن خودت کن زمانی که شما رشته های دیگه میخوندی من از ابتدا در این رشته درس میخوندم و سالهاست که فعالیت دارم
آقای به ظاهر محترم، زمانی که شما 8 سالتون بود، من برنامه نویسی میکردم. فقط شما از ابتدا در این رشته درس نخوندین. بنده هم از زمانی که وارد دوره راهنمایی شدم، برنامه نویسی میکردم. اون زمان که شما جدول ضرب یاد میگرفتین، من با اشاره گرهای زبان C سروکله میزدم. چرا دوست دارین دیگران رو وادار کنید که به شما اهانت کنن؟

از بدو ورود همتون با من مشکل داشتید و هیچی چیز نیست جز بخل
یکبار هم به این دید نگاه کنید که شما با همه مشکل دارین. چرا اینقدر خودخواهانه به مسائل نگاه میکنید که باعث بشه به این نتیجه برسین که همه اشتباه میکنن و فقط شخص شما درست فکر میکنید؟ فکر کنم این رویه، بیشتر مصداق خود بزرگ بینی و مواردی مثل بخل و... باشه. اگه ما بخیل بودیم، اینهمه مجانی به پستهای دیگران جواب نمیدادیم و مشکلات دوستان رو حل نمیکردیم. تاپیک آموزشی راه نمینداختیم. نهاد حمایت از برنامه نویسان تشکیل نمیدادیم و... هرچه بیشتر صحبت کنید، بیشتر به این نتیجه میرسم که دوستان در قضاوت درباره نحوه کار شما (حتی درمورد فریمورک طراحی شده توسط شما) درست عمل کرده باشن. اگه توی کدنویسی هم همین طرز فکر کودکانه رو داشته باشین، ندیده مشخصه کدتون چیه. تأییدیه شورای عالی انفورماتیک هم فقط اسمش قشنگه. این شورا اگه بدرد میخورد، اوضاع برنامه نویسی کشور این نبود. وضعیت کتابهای درسی دانشگاهی این نبود. امثال جعفرنژاد قمی، توی رشته کامپیوتر تبدیل به بت نمیشدن!

حقیقت این است که در انجمن شما هیچ مشکلی حل نمیشه یک نگاه بکنید همش داستانه دوستتون هم گفت که دوست داره روان شناسی بخونه بدلیل همین برخوردها این یعنی از قبل ار من این مشکلات بوده خواهش میکنم به من وصلش نکن بای
نه دوست عزیز، اینکه مشکل دوستان اینجا حل میشه یا نه رو باید کسانی مشخص کنن که سابقه عضویت طولانی دارن نه شما که حداکثر یک هفته است وارد انجمن شدین. موفق باشید (از سایر دوستان بابت تند شدن لحنم عذر میخوام ولی واقعاً درمقابل بعضیها، شمشیر رو باید از رو بست).
میگن یه زمانی، یک فیل داشت از مسیری رد میشد، اشتباهاً پاش رفت روی خونه گرگ و خونه اش خراب شد. وایستاد و درستش کرد و بعد مسیرش رو ادامه داد. از فرداش گرگه همه جا میرفت میگفت فیل از من میترسه که خونه منو درست کرده. فیله هم رفت نشست روی خونه اش و با خاک یکسانش کرد و گفت: از این به بعد فرق ترس و احترام رو میفهمی.
قصدم خدای نکرده تشبیه شخصیتها نبود، فقط خواستم غیر مستقیم، منظورم رو برسونم.

khorsandreza
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:15 صبح
بخدا قسم منم برای خودم خیلی رزومه دارم بنیانگذار اسکیو ال فارسی هستم که در جهان ثبت اختراع شده بیشتر فریم ورک ها از او آر ام آماده استفاده میکنند من دارم او آر ام رو خودم می نویسم ولی هر جا میرم دست میزارن روی من انگار با من مشکل دارن کاملا مشخصه که دشمنی از اوناست نه از من وگرنه جواب من کاملا مشخصه و با ربط چرا میگن بی ربط این بی تجربگیشون میرسونه کی فایل های موسیقی رو به این روشی که اینها کار کردن کار میکنه ادعا ندارم ولی اگر رزومه خودمو بزارم جلو بخدا قسم میخورم که هیچ کس تو انجمن برنامه نویس چنین رزومه ای نداره مثال میزنم از شما خیلی متشکرم که حداقل با من بودید من خیلی دلم از اینا پره چون کاریشون نمی کنم خیلی جاها سوالاتشون واضح نیست یک سوال هم به هزار روش میشه حل کرد کجای حرف من کم تجربگیه حتما باید رزومه خودمو اسکن کنم بزار که دهنشون بسته بشه ؟

اینها نهایت اومدن چی کار کردن یک فریم ورک کار کردن و افتخار میکنند که استفاده کنده هستند غیر از اینه؟ حالا بهشون بگو RDFS OWL RDF قسم میخورم که هیچ کدوم نه تنها در انجمن برنامه نویس بلکه در ایران اسم اینها رو نشنیدن در حالی که فریم ورک بنده بر پایه هوش مصنوعی داره ساخت میشه و من اینو ثابت میکنم امیدوارم یک روزی پشیمون نشوند از این برخوردشون مخصوصا آقای مدیر انجمن که فقط میخواد منو راضی نگه داره ولی دلش جای دیگست

آخه نوشتن یک پلیر چیه که من نتونم بهش جواب بدم جوابم کامل نبود قبول دارم اما بی ربط نیست بلکه یک روش کاملا مهندسی است طرف یک یو آر ال داده میگه میخوام فایل کم حجم روی پلیر اجرا کنم این سوال از نظر من مشکل داره و بسیار گنگه منم با توجه به سوالش جواب دادم ایشون گفتن که این لینک تو کد کجا بوده در حالی که خودشون تو پست های قبل این لینکو دادن و منم با توجه به اون لینک پاسخ ارسال کردم
شما میگی بیست سالته منم 25 سالمه و 15 سال در این رشته بودم مخصوصا در سیستم های خبره و ... اما نگاهی به تالار های دیگه بکنید ببینید واقعا مشکل منم این همه تالا طرف اومده خاطرات خودشو نوشته و انگار داره چت میکنه بخدا مشکل من نیستم ادعا ندارم.

سلام آقای گتنا
فقط یک پیشنهاد شمارش مراجعه به سایتت را اصلاح کن با هر رفرش مرتب آمارت می ره بالا یکمقدار بعید میدانم یک فردی که بناینگذار اسکیوال فارسی است (من متوجه نشدم)
یک همچین کار کنترل نکرده الته شاید من اشتباه می کنم
یاد دادن عین هنر کمانداری است که هرکسی نمبتواند بلد باشد پس اگر یاد میدهیم سعی کنیم در یاد دادن بهترین باشیم

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:18 صبح
آقای شهری فرم ورک بزار تا کارتو ببینیم من تا 2 روز دیگه 10 برابر قویترشو میذارم همینجا
میشه یه نمونه کار ازشما ببینیم؟!

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:23 صبح
آقای شهری فرم ورک بزار تا کارتو ببینیم من تا 2 روز دیگه 10 برابر قویترشو میسازم میذارم همینجا this is my power
آخه آقای this is my power، وقتی هنوز فرق CMF رو با فریمورک نمیدونید، من چیو بگذارم برای رقابت؟ برو پسرم، هنوز خیلی چیزها هست که تو برنامه نویسی نمیدونی. یه زمانی یکی به یکی از بزرگان توی خیابون اهانت میکرد، اطرافیان میگفتن چرا جوابشو نمیدی؟ میگفت اگه من جوابشو بدم، ادامه میده و بحث میکنه و دعوا راه میندازه و توی دعوا میخواد یه مشت بهم بزنه و از فردا راه بیفته توی خیابون بگه من به فلانی یه مشت زدم! و از این راه خودش رو بزرگ کنه. من نمیخوام این فرصت رو بهش بدم.
خدایا شکرت، اینهمه جمعیت زیاد نیست؟ بهتر نیست کیفیت رو فدای کمیت نکنی؟ کمتر خلق کن ولی انسان خلق کن! آخر شبی ما رو به چه حالی انداختین که این جمله به ذهنم اومد!

Veteran
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:30 صبح
کمتر خلق کن ولی انسان خلق کن!
از شما بعیده هااااا
اخه این چه حرفیه !!!

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:40 صبح
از شما بعیده هااااا
اخه این چه حرفیه !!!
دوست عزیز به شما هم کسی اون حرف ها رو بزنه ازاین بدتررفتارمیکنید!
مگه یه آدم چقدرتحمل داره؟

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:45 صبح
تو هر چی بذاری بهترشو من میسازم چون من مغز دارم نه کله پوک
یه کم به اعصابتون مسلط باشید دوره دوره ی ماست عزیز
باشه عزیز، قبول، دوره دوره ماست! اگه دوره ماست نبود که اینقدر مثل ماست برنامه نویس کم سواد و پر ادعا دورمون نمیریخت. شما فکر کن برنده شدی و خوشحال باش. وقتم با ارزشتر از اونه که صرف حضرتعالی کنم. فقط یک نکته یادت باشه: اگه به قول خودت، مغز داشتی نمیگفتی هیچوقت کسی نمیتونه به پای جوملا و... برسه. خود طراحانشون هم اینطوری حرف نمیزنن. اگه میدونستی توی دنیای برنامه نویسی با چه کسانی مکاتبه و صحبت و بازدید حضوری دارم (هم خودم و اعضای شرکتمون)، مینشستی مثل یه بچه خوب، تمرینهای برنامه نویسیت رو ادامه میدادی.

storm_saeed
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:48 صبح
یه جور حرف میزنی فکر کنم دکتری آخه تو رو چه به این چیز و چیز.....
من منظورم همون cmf بود
تو خودت کیفیت داری بنظرت ؟؟
نمیخواستم اینجوری حرف بزنم با شما ولی خدا رو شکر میتونم هم دارم میگم

THIS IS MY POWER
تو هر چی بذاری بهترشو من میسازم چون من مغز دارم نه کله پوک
یه کم به اعصابتون مسلط باشید دوره دوره ی ماست عزیز
شما ها قدیمی شدید
بخدای واحد قسم دست و بالم بسته نبود
لاالاه الا الله
ببین توکه دستو بالت بسته هست پس دهنتو ببند اگه فک میکنی پخی هستی گمشو از این سایت برو بزار ماها که بیسوادم به کار خودمون برسیم ماها مغز نداریم پس چرا گمشدی اومدی تو این سایت هان؟
شما که باهوش تشریف دارید برید رو همون جوملا قدرتمند که کسی به پاش نرسیده کد بزنید

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:49 صبح
از شما بعیده هااااا
اخه این چه حرفیه !!!
من معذرت میخوام ولی خودتون شاهد طرز تفکر این دو کاربر (آقای power و آقای gtna) بودین. به بعضیها احترام بگذاری، به بقیه بی احترامی میشه.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:53 صبح
از دوست خوبم storm_saeed هم تقاضا میکنم با ادبیات مخصوص این دو نفر، باهاشون صحبت نکنید.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:56 صبح
دوست عزیز، اینکه هنوز یاد نگرفتین که نام خانوادگی افراد رو محترمانه و کامل بکار ببرین، نشون میده که اونقدر ازنظر شخصیت بزرگ نشدین که بخوام با شما وارد رقابت بشم. گفتم که، شما فکر کنید برنده شدین تا امشب راحت بخوابین. ضمناً بنده دکتر نیستم. حرفه مقدس پزشکی و درجه دکترا رو هم دستمایه طنز نکنید لطفاً.

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:57 صبح
دوست عزیز شما که انقد ادعا داری ومیخوای با استادشهرکی رقابت کنی این ID بنده هست ادد کن باهات همه جوره رقابت میکنم:
Mohammad_info52@yahoo.com
واینم بگم هیچ حقی نداری به استادشهرکی بی احترامی کنی! متوجه شدی؟!

Veteran
دوشنبه 31 تیر 1392, 01:59 صبح
من میخوام باهاش رقابت کنم همین
خیلی دوس دارم
عاشق رقابتم

آسانترین فرم ورک codeigniter در عین حال کم قدرت ترین نسبت به فرم ورکای معروف
سخترین و قدرتمند ترین اونها zend هست
متوسط هم yii
بنده هیچ کودوم رو حرفه ای نیستم ولی با همشون آشنا هستم
بنده واسه پروژه ای رو همه اینا کار کردم ولی به نتیجه نرسیدم آخرش رفتم سراغ تمپلیت انجین smarty
با همه اینا کار کردین ولی به نتیجه نرسیدین رفتین دنبال smarty ???!!!!! در چ موردی به نتیجه نرسیدین که برای رسیدن به نتیجه رفتین سراغ اسمارتی ؟
فرق این 2 رو میدونید ؟!!!! که این حرفو زدید ؟
فکر نمیکنید هنوز برای رقابت زوده ؟

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 02:04 صبح
بنده واسه پروژه ای رو همه اینا کار کردم ولی به نتیجه نرسیدم آخرش رفتم سراغ تمپلیت انجین smarty
:قهقهه::قهقهه::قهقهه:
استادشهرکی به رقیبتون لطفا فرق بین فریم ورک و Smarty رویادبدید!

storm_saeed
دوشنبه 31 تیر 1392, 02:10 صبح
از دوست خوبم storm_saeed هم تقاضا میکنم با ادبیات مخصوص این دو نفر، باهاشون صحبت نکنید.
شرمنده آقای شهرکی اخه به همه توهینشو کرد حرفای چرتشو زد کاسه ی صبرآدمو لبریز میکنه
تو حرفاش پر سوتی هست بعد آقا اسم خودشو میزاره مغز متفکر و بقیه بی سواد

میدونم تو دلت از کجا پره .... واسه تو هم دارم باشه من پخی نیستم تو پخی
منم با تو کاری ندارم تو در حد من نیستی جوجو
من با دکتر شما کار دارم
من میخوام باهاش رقابت کنم همین
خیلی دوس دارم
عاشق رقابتم
من که با شما بی سواد ها کاری ندارم شما بیایید یاد بگیرید و برید
من با روشن فکرها میپرم مثل آقا شهرک
بچه جون وقتی تو هنوز فرق سایت با فریم ورکو نمیدونی رقابتو از همین جوجه شروع کنی بهتره تا بری با آقای شهرکی آخه نکه پروبالتو بستن اینطور دهنتم بسته میشه

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 02:11 صبح
دوستان عزیز، بهتره این بحث رو با ایشون ادامه ندیم. من که گفتم ایشون برنده شدن. بگذارین استراحت کنن. خستگی بیدارموندن تا این وقت شب حسابی کلافه شون کرده. فکر کنم برخلاف برنامه نویسهای کهنه کار (و بقول خودشون قدیمی) عادت به شب زنده داریهای برنامه نویسی ندارن.

storm_saeed
دوشنبه 31 تیر 1392, 02:13 صبح
بنده قصد توهین به فامیلی شما رو ندارم از قصد اونجوری ننوشتم
دیدید شما به همه چی حساسید فقط دنبال یه غلط املایی میگردید طرفو خراب کنید
بعدشم یکی تو انجمن نوشته بود دکتر شهرکی من فکر کردم دکترید
اصلا میدونید چیه
به این نتیجه رسیدم من هر چی ج بدم کش میاد
من دیگه نیستم
رقابتم نمیکنم باهاتون
چون من چهار پنج بار محترمانه خواستم حالا نمیدونم با چه دلیلی رد کردید
ولی من به زودی cms اختصاصی گروه برنامه نویسی خودم رو میذارم رو سایت
فقط مسخره نکنید دان کنید ببرید حالشو
فقط مطمین باش تو موفقیتت خداهم باید کمکت کنه که با این وضع ادبت بعید میدونم

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 02:13 صبح
ولی من به زودی cms اختصاصی گروه برنامه نویسی خودم رو میذارم رو سایت
فقط مسخره نکنید دان کنید ببرید حالشو
حقیقتاً ممنون میشم این کار رو انجام بدین. نشر دانش به هر شکلی که باشه، کار پسندیده ایه. موفق باشید.

nsco_nsco
دوشنبه 31 تیر 1392, 02:24 صبح
سلام دوستان من فکر کردم مجرا به پایان رسید و بحث تموم شد و آشتی شدن حالا برگشتم دیدم نور الی نوره این بار همه اون هایی هم که ازشون بعیده اومدن تو بحث هرکسی چیزی بلده برای خودش بلده این همه غرور نشون ندیم چون ما هیچی نیستیم خداست اول و اخرش که به ما اینها را یاد داده بیاید خاکی باشیم اگر چیزی بلدیم برای خودمونه نه برای لاف اومدن برای بقیه تا می تونیم مفید باشیم والا به خدا قسم این تاپینگ ها را می خونم تو بخش های مختلف و تو سایت های مختلف می گم واقعا این ها برنامه نویس هستند والا یکی از بیرون این هارو بخونه یاد ببخشید می گم پسران سر کوچه که پای تیربرق می ایستادن می افته چرا ارزش هم را کم می کنیم اگر نمی دونم مثلا دوستمون اقای شهرکی چیزی بلده برای خودشه و باید بهش احترام بگذاریم کسی حق نداره کس دیگه را زیر سوال ببره دوستان برادران عزیزان هر کسی طبق سنی که داره تعداد سال های بیشتری فعالیت کرده و در کاری به قول خودمون اوستا اون شده و تجربه کسب کرده هرکسی در قسمتی پس لااقل بیاید به هم احترام بگذاریم این یکی هم که بهتون می گم والا به خدا تنها در این برنامه نویسی تحت وب من این طور دوستان رو می بینم دعوا می کنن من تو مدت کارم در رشته های مختلف و در زمینه های برنامه نویسی مختلف تا حالا ندیدم و بیشتر از اینکه رقابت باشه احترام وجود داره به خدا کسانی هستند در مثلا رشته الکترونیک فرق مقاومت و دیود را نمی فهمن اما اومدن در اون کار شاید اون رقیبشون بفهمه که این چیزی بلد نیست اما بازم احترام می گذاره و زیر سوالش نمی بره یک سوال دارم از همتون :

آیا احترام گذاشتن و غرور نداشتن اینقدر سخته؟؟؟؟

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 03:15 صبح
دوستان بنده با ایشون یه کوچولوحرف زدم ببینید چه سواب های مبتدی پرسیدم و چی جواب گرفتم:

abbas Nikzad: amri bood?
mohammad_info52: bah bah moshtaghe didar
abbas Nikzad: hatman
mohammad_info52: khob doste aziz mitonam azaton chand ta soal beporsam
mohammad_info52: ?
abbas Nikzad: befaram>
mohammad_info52: farghe
mohammad_info52: beyne
abbas Nikzad: khob
mohammad_info52: frame work
mohammad_info52: ba
mohammad_info52: cms
mohammad_info52: chie
abbas Nikzad: man aslan nemidonam ina chie
mohammad_info52: khob ba CI ke dg hatman ashna hastid?
abbas Nikzad: cl mokhaffafe chie?
mohammad_info52: codeigniter
abbas Nikzad: faght esmesho emrooz didam
mohammad_info52: ahan
mohammad_info52: khob
mohammad_info52: ba oop cheghad
mohammad_info52: ashna hastid
abbas Nikzad: manzooret oops! hast?
mohammad_info52: kheyr
abbas Nikzad: pas chi?
mohammad_info52: oop be gosheton nakhorde?
abbas Nikzad: na
mohammad_info52: object oriented programing
abbas Nikzad: ha? yani chi ?
mohammad_info52: ahan
mohammad_info52: khob eshkali nadare
abbas Nikzad: khob
mohammad_info52: khob mitonam beporsam smarty chi has
abbas Nikzad: ye saze musighi
mohammad_info52: jalebe
mohammad_info52: nemidonestam ino
abbas Nikzad: ke ma be eftekhare shoma mizanim
abbas Nikzad: albatte
abbas Nikzad: sedash faghat ye kam bade
abbas Nikzad: bebin man kari nadaram ba aghaye shahraki doostid vali on fek mikone allame dahre va baghie cholman
abbas Nikzad: man az hamchin adami badam miad
abbas Nikzad: hazeram bahash faghat bekhatere ro kam koni reghabat konam
abbas Nikzad: shoma ham khodetono narahat nakonid
mohammad_info52: doste aiz man doste aghaye shahraki nistam ishon in eftekharo be bande nemidan ke hamchin dosti dashte bashan!
mohammad_info52: ama mage shoma dost nadashti reghabat koni?
abbas Nikzad: are vali ba ishoon na ba shoma
abbas Nikzad: soal ba'dit oop
abbas Nikzad: object oriented programming bood
abbas Nikzad: ?
abbas Nikzad: yani barname nevisi ba paradiom shey' gharayi
abbas Nikzad: agha tozih ham mikhad ? nomre kam nakoni?
mohammad_info52: mishe ba oop ye mesal bezani
abbas Nikzad: ba code ya tozihi??
abbas Nikzad: class mashin {}
mohammad_info52: code
abbas Nikzad: ok
mohammad_info52: __construct ro mishe tozih bedid
abbas Nikzad: to hamin class mashin?
mohammad_info52: mashin na motor
mohammad_info52: __construct
mohammad_info52: ro tozih bede
mohammad_info52:
mohammad_info52: google search bezan sari bego dg
abbas Nikzad: jan?
abbas Nikzad: dc shodam in che harfie?
abbas Nikzad: gharar shod maskhare nakonim hamdigaro
abbas Nikzad: __construct ye metod sazande vase class hast ke ye object avvali az class tolid mikone'
abbas Nikzad: ba mesal migam
mohammad_info52: bego
abbas Nikzad: class Mashin {
function __construct() {
print "Red Car\n";
$this->name = "Red Car";
}
abbas Nikzad: to hamoon mesal mashin
mohammad_info52: name inja a koja omad
mohammad_info52: baz dis shodi
mohammad_info52:
abbas Nikzad: chi ?
mohammad_info52: name az koja omad
abbas Nikzad: khob yanichi az koja omad tarif mikonim dg'
abbas Nikzad: ta key hasti ?
mohammad_info52: ta key dost dari
abbas Nikzad: man nim sa'at kar daram
abbas Nikzad: ok?
abbas Nikzad is typing...
abbas Nikzad: barmigardam
mohammad_info52: boro be salamat
دوست عزیز برواین چیزای مبتدی رو یادبگیر بعدا حرف رقابت بزن
این حرفا به خاطردوستان بود که بهشون ثابت دراین حدنیستی !
و دریاهو هم ایگنورشدید به سلامت بیشترمطالعه کن که واس هر سوال ساده 2 ساعت تو نت نچرخی!
یاعلی موفق باشی.

parsboy
دوشنبه 31 تیر 1392, 03:42 صبح
استادشهرکی به احترام شما چیزی نمیگم.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 09:09 صبح
انقدر مولتی .. دبی فلا نکن پیر مرد برو بزار باد بیاد استاد بزرگ رزومت هم کاملا آشغاله هر شرکتی هم میری احترام سنت میزان 10 برابر تو رزومه دارم هر چی دیدی نوشتی حتی اونایی که آشنایی داری اگر من بخوام این کار کنم یک کتاب رزومه دارم ای اس پی هم کار کردم و... برو خوش باش عالم بزرگ دانشمند نابغه ایران .
شما فکر کنید من هر چی اسمش رو شنیدم، نوشتم. اونهایی که با بنده کار کردن، خودشون میدونن که چی بلدم و چی بلد نیستم. نظر شما هم اصلاً مهم نیست. ضمناً اینقدر نگین سن و پیرمرد و... مثل اینکه فقط 5 سال از بنده کوچترین (البته ازنظر شناسنامه ای میگم وگرنه ازنظر درک و منطق و ادب هنوز توی مرحله طفولیت موندین).

انجمن برنامه نویس واقعا یکی از بدترین انجمن هاست که ادعا دارن ولی هیچی نیستن تو خواب شما بتونید هوش مصنوعی کار کنید اینو میگم چون واقعا حرف حالیتون نیست آقای مدیر انجمن
عزیز من اون وقتی که شما داشتین برای امتحانات نهایی دبستان آماده میشدین، من برنامه هوش مصنوعی مینوشتم. بازی دوز و شطرنج و چت یادگیرنده و... نمونه هاشه. میخوای بازی دوزی که نوشتم (Tic-Tac-Toe) رو برات بگذارم؟ اگه تونستی شکستش بدی، بیا اینجا ادعا کن. اون وقتی که شما نمیدونستی برنامه نویسی چیه، من برنامه چت یادگیرنده نوشتم که ابتدا حتی مینوشتی سلام، مینوشت ؟ تا مرحله به مرحله بهش یاد بدی چطور حرف بزنه. 6 ماه اینو دادم دست یکی از اساتید دانشگاهمون تا باهش تمرین کنه و بعد از 6 ماه، توی کنفرانس آنلاین (گپ دوستانه نه علمی) بین بچه های دانشگاه و استاد مذکور، استاد نیومد (عمداً) و از این برنامه بجاش استفاده کردیم. 20 نفر دانشجو 1 ساعت باهاش حرف میزدن و آخرش هیچکس نفهمید که استاد اصلاً نبوده. اینقدر خوب نحوه حرف زدن استاد مربوطه رو یاد گرفته بود و تقلید میکرد که هیچکس حتی شک نکرد که ممکنه این جوابها ازطرف استاد نباشه.
آقای به ظاهر متشخص، زمانی که شما داشتین املای عبارت «هوش مصنوعی» رو یاد میگرفتین، من داشتم روی الگوریتم ژنتیک و مسائلی مثل کلونی مورچه ها و... کار میکردم.
گویا واقعاً نمیشه درمقابل طبق توخالی ادعاهای بعضیها ساکت بمونیم.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 09:14 صبح
فکر کنم این تصویر یاد آور خاطره ی تلخی باشه ؟؟
سال 2006
دوست گرامی، همین تصویر هم که نشون میده سایت برنامه نویس هک شده، نشاندهنده دو مسئله است:
1- سرور درست تنظیم نشده بوده (ارتباطی به برنامه نویسی نداره)
2- vBulletin باگ امنیتی داشته (CMSهای خارجی هم آنچنان ایده آل نیستن)

بد نیست بدونید همین اسکریپت vBulletin که اینهمه کاربر و استفاده کننده توی جهان داره، خطاهای وحشتناک برنامه نویسی توش وجود داره. اینکه میگم وحشتناک منظورم ازنظر اصول برنامه نویسیه. مثلاً یکی از خطاهای بسیار رایجش، استفاده از متدهای غیر استاتیک بصورت استاتیکه (نام کلاس و بعد :: و بعد نام متد). یا مثلاً موقع نصب بجای اینکه چک کنه اتصال به DBMS به درستی برقرار شده یا نه (با mysql_ping و...) اومده خروجی اسکریپت مربوط به اتصال رو چک میکنه که توی خط اولش Connection OK نوشته شده یا نه و اگه این وسط خطایی رخ بده و قبل از اون پیغام چاپ بشه، میگه اتصال برقرار نشد و از نصب خارج میشه.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 09:29 صبح
دیدی خودتم مثل بقیه هستی واقعیت اینه که هممون یک چیزی هستیم به غیر از من و دوستم او .:چشمک:
واقعاً اینو خیلی خوب اومدین. شما و دوستتون با همه ماها فرق دارین. اما اینکه فرقتون با بقیه چیه، قضاوتش باشه بعهده کسانی که مطالب شما و بقیه رو میخونن و کمی با کدنویسی فریمورک شما دست و پنجه نرم میکنن. راستی یه سؤال داشتم: این فریمورک شما که ازنظر قدرت، به CodeIgniter هم نمیرسه، چطوریه که حجمش 3 برابر ZendFramework2 هست؟ چقدر جالبه که توی فریمورکتون عکس هم هست. دوست عزیز مگه CMS نوشتین که اینقدر حجمش بالاست؟ جالبه که فیلم آموزشی نصب هم داخل فریمورک گذاشته شده. فکر نمیکنید مستندات باید جدا از خود فریمورک باشه؟

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 11:06 صبح
نمی دونستم این پر ادعاها هک هم شدند البته طبیعیه آدم درست حسابی آقای مدیر شما که بچه داری خانواده داره صبح تا شب پشت سیستمی معلومه به هیچ کس ارزش نمی دی خودخواه
وقتی هنوز اینقدر نمیدونید که من فقط مدیر تالار PHP هستم نه مدیر کل سایت، حق دارین اینطور بچگانه قضاوت کنید.

qartalonline
دوشنبه 31 تیر 1392, 11:23 صبح
کاربر gtna.net مطمئن باشید هر چقدر هم نخبه ، متفکر و ... باشید اگه ادب نداشته باشید به دردی نمیخوره.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 11:25 صبح
کاربران gtna.net و abbasnikzad به دلیل اهانتهای مکرر و بحثهای فاقد منطق و ادب، از انجمن اخراج شدن و ایمیلشون Ban شد و تمامی پستها و پیامهای خصوصیشون هم حذف شد.

Tarragon
دوشنبه 31 تیر 1392, 12:34 عصر
سلام
کاشکی بنشون نمی کردید آقای شهرکی
بعد از چند وقت تازه داشتیم می خندیدیم.
امید وارم آقای gtna اینو بخونن
اقای gtna ، بنده 15 سالمه تقریبا 2 سال هستش که در خدمت استاد عزیزم آقای شهرکی هستم بنده حاضر به رقابت با شما هستم این قدر می گی هوش مصنوعی فکر کردی الان خیلی قدرتمندی؟ صرفا جهت اطلاعت 90٪ اسکریپت تراوین ایران رو بنده ویرایش کردم و بصورت استاندارد بازنویسی کردم اگر می خوای بپرسی می تونی از هرکی که سایت تراوین داره بپرسی که seyyedamin کیه؟ به این می گن هوش مصنوعی. بنده فقط 2 سال خدمت آقای شهرکی بودم به اینجا رسیدم حالا خودشون که از دبستان برنامه نویسی می کردن دیگه کجا هستند! اگر ایشون می خواستن مثل تو فکر کنند الان بایست توی 90٪ از پست های ایشون دارای آدرس یه سایت باشه.

storm_saeed
دوشنبه 31 تیر 1392, 15:06 عصر
خیلی زرنگی فکر کردی؟؟
چقد این انجمن پر از آدمای مزخرف شده
آقای شهرکی کی هست که بخواد با کسی هم رقابت کنه
من اونو میچپونمش تو جیبم
در ضمن کاری نکنید که این انجمن سلامتشو از دست بده و چند روز دیگه با صفحه سفید سیاه روبرو بشید
مواظب کلام و رفتارتون باشید لطفا
مگه آقای شهرکی کم مدعیه ؟؟
ای داد باز یه ادم مزخرف دیگه پیدا شد که فقط ادعا داره
ترسوندیمون:قهقهه:باشه شما هکر آفرین:تشویق:

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 15:17 عصر
خیلی زرنگی فکر کردی؟؟
من اونو میچپونمش تو جیبم
در ضمن کاری نکنید که این انجمن سلامتشو از دست بده و چند روز دیگه با صفحه سفید سیاه روبرو بشید
مگه آقای شهرکی کم مدعیه ؟؟
نه آقای محترم من هیچ ادعایی ندارم. همه کسانی که اینجا عضویت دارن، از من بیشتر میدونن. خوبه؟ خیالتون راحت شد؟ هنوز نیومده شروع کردین به اهانت؟ نکنه اینهم آیدی دیگری از همون افرادی هست که مسدود شدن؟ شما اگه سواد بیشتر از من دارین، در اختیار سایر دوستان بگذارین. درغیر اینصورت، با اهانت کردن نتیجه ای جز قرارگرفتن در فهرست متخلفین عایدتون نخواهد شد. با هک کردن این سایت هم فقط کسانی که به قصد یادگیری وارد این سایت میشن، آسیب میبینن که اونهم زیاد جدی نیست چون جاهای دیگه میتونن سؤالشون رو بپرسن و بهرحال، به بنده آسیبی نمیرسه. پس لطفاً از دایره ادب و نزاکت خارج نشین. با تشکر

Tarragon
دوشنبه 31 تیر 1392, 15:41 عصر
خیلی زرنگی فکر کردی؟؟
من اونو میچپونمش تو جیبم
مگه آقای شهرکی کم مدعیه ؟؟گفتم که بیا مسالمت آمیز رقابت کنیم.
هر وقت تونستی منو شکست بدی ، بیا اینجا حرف بزن خب؟!

H:Shojaei
دوشنبه 31 تیر 1392, 16:04 عصر
خواهشن دوستان ديگه با اين طور افراد بحس نكنيد هر كسي كه تازه وارد اومد تو سايت يه دري وري چيزي گفت و شخصيتشو نشون داد شما خودتون رو كنترل كنيد تو يه تاپيك تقريبا 2-3 ماه پيش همين مساله واسه من پيش اومد داشتيم بحث ميكرديم كه يه كاربر به آقاي unique (اميدوارم اسمشونو درست نوشته باشم) يه چيزي گفت و من واسه اين كه بهش بگم اين كارا رو نبايد بكنه يه چيزي در جوابش نوشتم ولي آقاي unique فقط سكوت كردن و هيچي نگفتن و من اون موقع اين درس رو از ايشون گرفتم كه جواب ابلهان فقط و فقط خاموشيست تازه باز هم در ادامه ي تاپيك كمكشون كردن كه كارش راه بيفته.
از شما هم همين كارانتظار ميره اصلا فكر كنيد نه خاني اومده نه خاني رفته. صلوات بفرستيد و فقط سعي كنيد سكوت كنيد.

Tarragon
دوشنبه 31 تیر 1392, 17:37 عصر
شما با خودتون چی فکر میکنید ؟؟؟
برنامه نویسید؟ خالقید ؟ مبتکرید ؟ زرنگید ؟ نابغه اید؟
نه عزیزم اینجا جای این آدما نیست اشتباه گرفتید
شما فقط به دنبال چیزی هستید که بلد نیستید و به قصد یادگیری میایید به این سایت
پس نمیشه گفت شما نابغه اید کسی نبوغ داره که معما رو خودش حل کنه
شما می آیید درسهای آقای شهرکی رو میخونید و چون بلد نیستید و برای اولین بار تو زندگیتون
یه چیزی دارید یاد میگیرید خیلی خوشحال میشید
پس باید هم از استادتون حمایت کنید
دو نفر abbasnikzad و gtna از این سایت اخراج شدند بخاطر اینکه اهانت کردند
آیا کسایی که به آنها هم اهانت کرده بودند اخراج شدند ؟ نه چرا ؟ چون که اونها از آقای شهرکی دفاع کرده بودند
آقای شهرکی هر چی هست واسه خودشه :تشویق:
حتی بیل گیتس نمیتونه بیاد به یه برنامه نویس بخاطر ضعفهاش توهین کنه چه برسه به آقای شهرکی اونم تو انجمن برنامه نویس :قهقهه:
آقای شهرکی شما چطور میتونید از مقامی که تو این سایت سو استفاده کنید و اسمتون هم بذارید یه استاد
اگه میخوایید بگید استاد نیستید و باز شکسته نفسی کنید باید از قبل بگم لازم نیست این کار
نمیدونم با شنیدن این حرفا چقد فشارتون میزنه بالا و طرفداراتون چقد بالا پایین میپرن
ولی با افتخار دارم میگم بنده هکر ایرانی هستم و بی مورد سایتی رو هک نمیکنم
شاید تجربه هک من به 5 سال هم برسه
از جمله میتونم به یک انجمن اشاره کنم که خودش تو زمینه هک و امنیت فعالیت میکنه
من نمیتونم اسمش رو بیارم ولی مشخص من چی میگم
---------------------------------------------------------------------------
اینم واسه هم زبانهای خودم :

Türk milleti dünyanın en iyi ülkesidir
VE
Biz kutu Har Ishe

Yashasin Turkey
Yashasin Turkey
Yashasin Turkey

23/12/1390 hijrie shamsi
http://turkguvenligi.info/
سلام
خیلی ممنونم آقای H:shojaei
و آقای oioconder plus تنها یه چیز می تونم بگم آفرین الان دقیقت نقش ما این وسط چیه؟ آفرین بسه؟ صد آفرین بسه؟ هزار آفرین.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 19:06 عصر
آقای شهرکی هر چی هست واسه خودشه :تشویق:
حتی بیل گیتس نمیتونه بیاد به یه برنامه نویس بخاطر ضعفهاش توهین کنه چه برسه به آقای شهرکی اونم تو انجمن برنامه نویس :قهقهه:
آقای شهرکی شما چطور میتونید از مقامی که تو این سایت سو استفاده کنید و اسمتون هم بذارید یه استاد
من به هیچ برنامه نویسی توهین نمیکنم. اینو خیلی از پاسخهایی که بعضاً به سؤالات فوق العاده پیش پا افتاده برخی از دوستان دادم، اونهم بدون ذره ای تمسخر و ریشخند، تأیید میکنه. اما اگه میبینید بحثی بین بنده و اون دو نفر در گرفته، بخاطر برنامه نویسی نبوده، بلکه بخاطر گستاخی و بی ادبی محضی بوده که توی کلامشون موج میزنه.

نمیدونم با شنیدن این حرفا چقد فشارتون میزنه بالا
دوست عزیز، بنده سیستم عصبی خودم رو برای کارهای برنامه نویسی و پروژه ها بیشتر از اون لازم دارم که بخوام درگیر شما بکنمش. نگران فشار خون من نباشید.

ولی با افتخار دارم میگم بنده هکر ایرانی هستم و بی مورد سایتی رو هک نمیکنم
شاید تجربه هک من به 5 سال هم برسه
از جمله میتونم به یک انجمن اشاره کنم که خودش تو زمینه هک و امنیت فعالیت میکنه
من نمیتونم اسمش رو بیارم ولی مشخص من چی میگم فقط کافیه سرچ کنید : 23/12/1390 هک

هکر بودن به خودی خود باعث افتخار نیست. حالا ایرانی یا خارجی هم زیاد فرقی نداره. اینکه به حاصل دسترنج یکی دیگه نفوذ کنید، هنر شما رو نمیرسونه. هک و کرک تفاوت زیادی با دزدی (عذر میخوام) نداره. خیلیها میان میگن ما از حفره های امنیتی که خود افراد توی محصولاتشون میگذارن استفاده میکنیم و وارد میشیم و خودمون برنامه اونها رو خراب نکردیم. درست مثل اینه که یک سارق بگه درب خونه باز بود، منهم رفتم داخل. درسته هکرهای کلاه سفید هم داریم که با کسب مجوز، به یک سیستم نفوذ میکنن تا نقاط آسیب پذیری اون رو کشف کنن ولی تجربه نشون داده اکثر ایرانیها جزو هکرهای کلاه خاکستری (کسانی که بدون مجوز نفوذ میکنن و اطلاعات مسروقه رو منتشر میکنن) و هکرهای کلاه سیاه (کسانی که به قصد آسیب رسانی مالی و جانی به یک سیستم نفوذ میکنن و بعدش سوء استفاده شخصی میکنن)، محسوب میشن. بطور کلی اطلاع داشتن از روشهای نفوذ و هک برای جلوگیری از اونها در پروژه های شخصی خیلی خوبه (مثل پلیسها که باید فوت و فن دزدها رو بلد باشن تا بتونن جلوشونو بگیرن) ولی اینکه به چشم یک حرفه بهش نگاه بشه و بخواین اینطوری علناً و بطور رسمی همه جا عنوان کنید، مثل اینه که یکنفر با افتخار بگه من 5 ساله دزدی میکنم. اونهم از نوع ایرانیش. البته درمورد شما شخصاً قضاوت نمیکنم و امیدوارم از دسته کلاه سفیدها باشید. هرچند یک دسته هکر دیگه هم داریم که بطور رسمی شناخته نشده (هکرهای کلاه صورتی). منظورم همونهایی هست که اکانت یاهو هک میکنن و با چهارتا SQL Injection اسم خودشون رو میگذارن هکر و وقتی بهشون میگی بیا سرور هک کن، هنگ میکنن. امیدوارم کلاه شما سفید باشه و جزو دسته خاکستریها، سیاهها یا صورتیها نباشید.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 20:32 عصر
عذرخواهی میکنم ولی به نفوذ به سایت دیگران و آپلود کردن شل و استخراج اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس و null کردن اسکریپتهای موجود و کارهایی از این دست، چی میگین؟ نکنه اسمش مهارت در برنامه نویسیه؟

colors
دوشنبه 31 تیر 1392, 20:37 عصر
حقیقتا بنده هم قبول ندارم که هکر بودن به معنی دزد بودنه!

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 20:45 عصر
بستگی به استفاده ای داره که از این دانش میکنیم. یکنفر با این دانش، حفره های امنیتی رو پیدا میکنه و به صاحب سیستم گزارش میده یا اصلاً استخدام میشه که همین حفره ها رو کشف کنه و یکنفر دیگه، با نفوذ به سیستم بانکی، پولهای مردم رو جابجا میکنه. قبول دارین که استفاده این دو از این علم فرق میکنه؟

colors
دوشنبه 31 تیر 1392, 21:27 عصر
بستگی به استفاده ای داره که از این دانش میکنیم. یکنفر با این دانش، حفره های امنیتی رو پیدا میکنه و به صاحب سیستم گزارش میده یا اصلاً استخدام میشه که همین حفره ها رو کشف کنه و یکنفر دیگه، با نفوذ به سیستم بانکی، پولهای مردم رو جابجا میکنه. قبول دارین که استفاده این دو از این علم فرق میکنه؟

بله قبول دارم که بستگی به نوع استفاده داره, ولی در کل هکر دزد نیست.

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 21:38 عصر
من هم کلی نگفتم. اگه به صحبتهایی که مطرح کردم دقت کنید، میبینید که هکرهای کلاه سفید رو از دسته های دیگه جدا دونستم. من خودم هم اطلاعاتم درمورد هک کم نیست و تقریباً به همه جنبه های SQL Injection و Shell Uploading و Backdoor و RootKit و CSRF و XSS و... آشنایی دارم اما استفاده ای که از این اطلاعات میکنم، در مسیر امن کردن پروژه هایی هست که طراحی میکنم نه حمله به سایتهای دیگران.

H:Shojaei
دوشنبه 31 تیر 1392, 21:59 عصر
دوستان حالا بيايد بحثو علميش كنيم اين بحث كه به هر طرفي كشيده ميشه پس چرا همون بحث علمي نباشه.
همين حمله هايي كه جناب شهركي گفتن رو كجا بدون سانسور و حرفه اي ميشه ياد گرفت؟ يه چند تا منبع خوب اگه ميشه يك نفر بده چند وقته ميخوام يه تاپيك در اين باره بزنم ولي فكر ميكردم كسي كمكي نكنه و تاپيك حذف بشه ولي با اين تفاصيل انجا پست گذاشتم من نميخوام هك ياد بگيرم (اينو واقعا گفتم) ميخوام ضد هك ياد بگيرم (كه البته هردوش يكيه ديگه فقط يه هكر ميتونه از هك جلوگيري كنه).
از آقاي oioCoderplus (http://barnamenevis.org/member.php?295272-oioCoderplus)هم كه فكر كنم تو اين زمينه كار كردن ميخوام كه كمك كنن براي گسترش دانش تو اين زمينه نه براي به رخ كشيدنو تهديد و ... .

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 23:48 عصر
لطفاً تاپیک جداگانه ایجاد کنید.

storm_saeed
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:16 صبح
مدیر این انجمن کیه ؟

بچه هکر باز تو اومدی نمیخوای بس کنی
همه قبول دارن تو گنده ای تو برنامه نویسی بسه دیگه

rezaonline.net
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:29 صبح
لازمه یاد آوری کنم ماه رمضونه ، توی این ماه سعی کنی هر چه بیشتر گره ای از مشکلات دوستان حل کنید ، حالا توی مبحث فعلی ، یاددادن دو خط کد به یه بنده خدا هم ثواب خودش رو چه بسا با این کار انگیزه ای به فرد بدید و آینده اش رو تغییر بدید .

افتادگی آموز اگر طالب فیضی ، هر گز نخورد آب ، زمینی که بلند است ...

colors
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:29 صبح
من دارم میپرسم مدیر انجمن کیه من باهاش کار دارم

دوست عزیز مدیر انجمن جناب MMSHFE هستن

storm_saeed
سه شنبه 01 مرداد 1392, 00:57 صبح
:قهقهه:
دمت گرم کلی خندوندیمون آفرین برو پسر ببینم چیکار میکنیا
:تشویق::تشویق::تشویق:

alireza.076
سه شنبه 01 مرداد 1392, 02:54 صبح
خوبی از حد بگذرد، ... گمان بد کند :لبخندساده:

2تا فیلم هالیودی دیده طرف رو ماشنینش دیش میزاره با 2 تا دستور سرور رو میزنه هک میکنه اینم جو گیر شده
فکر کنم آلاk یوزر ایشون رو داخل آشیانه سرچ کنید در حال جستجو آموزش هک vb باشند :)))

MMSHFE
سه شنبه 01 مرداد 1392, 08:20 صبح
mage ishon nagoftand modir nistand???
belakhare dige dire
i started to hack this site
من فقط مدیر بخش PHP هستم. مدیر کل سایت، آقای کرامتی فر هستن. ضمناً تایپ فینگلیش هم طبق قوانین ممنوعه. نکنه شما هم از اون دسته افراد هستین که موقع ثبت نام، فقط برای فعال شدن گزینه Next روی I Agree with License Agreements کلیک میکنید؟!
راستی، درمورد هک کردن سایت هم باید بگم دو حالت بیشتر نداره: 1- میتونید (که به یک محیط علمی که میتونه حداقل برای تازه کارها مفید باشه، آسیب زدین و شخصیت خودتون رو زیر سؤال میبرین) و 2- نمیتونید (که احتمالش قویتره و فقط شخصیت خودتون رو زیر سؤال میبرین). یعنی بهرحال، صرفاً با اقدام به هک کردن این سایت و حتی نوشتنش، شخصیت خودتون رو زیر سؤال بردین.
انصافاً مدتی بود که محیط این انجمن خشک و کاملاً علمی شده بود. کمی تفریح لازم بود. ممنون.

MMSHFE
سه شنبه 01 مرداد 1392, 08:28 صبح
کاربر oioCoderplus به دلایل اهانت به کاربران، نادیده گرفتن قوانین سایت (تایپ فینگلیش و ارسال Off Topic و...) و همچنین اعلان رسمی تلاش درجهت هک کردن سایت، مسدود شد و اطلاعات مربوطه در تاپیک کاربران متخلف قرار گرفت.