PDA

View Full Version : سوال: چه قیمتی روی این سایت می زارید؟

.fatemeh
شنبه 29 تیر 1392, 14:12 عصر
سلام.
این سایت رو طراحی کردم.
هنوز تکمیل تکمیل نشده.
ویژگی هاش:
فروشگاه اینترنتی
پرداخت آنلاین داره
قسمت ویژه همکار
اگر کسی رو به سایت معرفی کنید امتیاز می ده
برای تعداد خریدها تخفیف می ده
کاملا پویاهست.به غیر از قالب سایت همه چی در اختیار صاحب سایته.
http://digilike.ir
لطفا قیمت بدید.
و راهنمایی کنید پشتیبانی سایت رو در چه شرایطی و به چه شکل باید قبول کنم.
ممنون

cpuram
شنبه 29 تیر 1392, 14:22 عصر
الان ظاهرش داغونه. بعدا بپرس

.fatemeh
شنبه 29 تیر 1392, 14:38 عصر
الان ظاهرش داغونه
با مرورگر ie هنوز بررسی نکردم.
با موزیلا باز کنید.
همین طوری نمی شه راهنمایی کنید.
باید چه چیزی بگم.اصلا قیمت ندارم
در مورد پشتیبانی هم نمی دونم باید چی بگم.
لطفا راهنمایی کنید

soroush.r70
شنبه 29 تیر 1392, 17:07 عصر
کامل ترش کن قشنگ ترش کن بزن 4 میلیون :لبخندساده:

engmmrj
شنبه 29 تیر 1392, 19:46 عصر
یک پفک 200T

mtnam1372
شنبه 29 تیر 1392, 21:17 عصر
بیاد مدیریت سی ام اس رو ببینم بسته به اون از 2 تا 5 میلیون حقته خواهشا ارزون ندی خواهر من:)

masato
شنبه 29 تیر 1392, 21:58 عصر
سلام
کار ارزنده ای است 400 به بالا.
با فریمورک نوشتید ؟

mtnam1372
یک شنبه 30 تیر 1392, 00:22 صبح
اقایی که میگی 400 تومن
یا تازه وارد کار شدی
یا نمیدونی برنامه نویسی چیه
یا از حقوق کارگرای شهرداری خبر نداری

یا خرج خونواده نمیدی

یه سایت ساده که در حد وبلاگ هست رو 500 هزارتومن قیمت میدن

جزء قوانین سایت اینو اضا فه کنین:هرکس بلد نیست گمراه نکند

قربونت برم اینو ببره اون پونیشای ...... که یسری خود فروخته توش پیمان کارن بزاره بیشتر از این حرفا میخرن!!!

جالبه نوشتین که کار ارزنده ایست 400 تومان

اونوخت ببخشید این کار رو شما400 قیمت میزاری اگر بخواهی به سفارش مشتری یه سایت ساده وبلاگی برای طرف راه اندازی کنی حتما یه چیزیم دستی به طرف میدی اره؟

hard engineer
یک شنبه 30 تیر 1392, 00:35 صبح
سه چار به بالاس انصافا

habibvafapour
یک شنبه 30 تیر 1392, 00:40 صبح
سلام
کار ارزنده ای است 400 به بالا.
با فریمورک نوشتید ؟
خدا وکیلی وقتی میگی 400 به بالا یعنی بگه 600 تا نه سیخ به سوزه نه کباب که مشتری رو ازدست نده
این روزا وقتی میخواهی بری گوشت بخری بهت میگه کیلویی 40 تومان چندگرم بکشم
حالا این بنده خدا بیاد این توی این جامعه گرگ بازار که بی کاری داره دهن باز میکنه میگه به داد من برسین بره روی پروژه اش اسم 400 به بالا بزاره.
یه کمی برا خودمون ارزش خرج کنیم.

محسن=0
یک شنبه 30 تیر 1392, 01:06 صبح
قشنگه.ولی با اینترنت من خیلی دیر لود شد .

imanitc
یک شنبه 30 تیر 1392, 08:51 صبح
به نظرم از نظر فني خيلي قوي نيست
ظاهرش خوبه
توي ie مشکل نمايش داره
بستگي به مديريت و امکانتش داره
من خودم بين 600 تا 1 ميليون پيشنهاد ميدم با همين ظاهر و باطن که هست اگر روش کارکنيد ميشه تا 2 ميليون روش حساب کرد.

.fatemeh
یک شنبه 30 تیر 1392, 10:14 صبح
از همه دوستان ممنونم.

یک پفک 200T
دلیلتون چیه؟

به نظرم از نظر فني خيلي قوي نيست
می شه بیشتر راهنمایی کنید تا اصلاحش کنم.
مدیریتش هم به غیر از قالبش که ثابته همه قسمتها مدیریت می شه.
قسمت منوها،محصولات و امتیاز و تخفیفهای خریدو...
در مورد پشتیبانی نظری ندارید؟

imanitc
یک شنبه 30 تیر 1392, 11:49 صبح
1- در بحث seo خيلي ضعيف
2- عدم نمايش مناسب و شکيل پيام به کاربر
3- مشکل نمايش توي ie
4-فرم ها شکيل نيستند
5-اسلايد شو اول سايت لينک نداره و صرفا نمايش بهتر بود محصولات لينک داشته باشن
....

abolfazl-z
یک شنبه 30 تیر 1392, 13:29 عصر
ظاهر سایت رو بزاریم کنار !(اون قیمت اش جدا هست)

باید بدونیم که چقدر کد نویسی شده و پنل اش چقدر قدرتمند هست و چون کد نویسی شده (هر چند هم کم) من بودم (نسبت به قدرت کم) از 2 میلیون کمتر نمی گفتم!

abolfazl-z
یک شنبه 30 تیر 1392, 13:30 عصر
شاید باورتون نشه رفت بودم کافی نت محل (رفیقم هست) گفت یک سایت ساده با وردپرس چقدر درست می کنی (گفتم 800) بعد یکی دیگه اومد اون وسط یک *ری زد گفت من یکی سراغ دارم با 50 تومان سایت درست می کنه میدونی من چی گفتم ....

HASAN604
یک شنبه 30 تیر 1392, 13:41 عصر
عکسی رو که به عنوان والپیپر میشه ازش استفاده کرد رو گذاشتی به عنوان آیکون!! واسه همین دیر لود میشه

.fatemeh
یک شنبه 30 تیر 1392, 14:37 عصر
عکسی رو که به عنوان والپیپر میشه ازش استفاده کرد رو گذاشتی به عنوان آیکون!!
منظورتون کدوم قسمته ؟
من اصلا فتوشاپ بلد نیستم گرافیست کار شخصه دیگه ای هست.
تصاویر رو اون داده.
دقیقا بگید کجا بررسی کنم.
از لطف دوستان ممنون
در مورد پشتیبانی کسی نظری نداره؟

mtnam1372
یک شنبه 30 تیر 1392, 15:01 عصر
ببین خواهر من
سرعت به سرور شما بستگی داره پس توی انتخاب سرور دقت کنید(کافیه توی گوگل سرچ کنید معیار های انتخاب هاست)
سرعت به اندازه تصاویر شما بستگی داره به هیچ عنوان از تصاویر حجیم مخصوصا در صفحه اول استفاده نکنید(کافیه تو گوگل سرچ کنید :کم کردن حجم تصاویر)
سرعت خیلی خیلی کم تر از موارد بالا به نحوه کد نویسی شما بستگی داره که کافیه مباحث بهینه سازی رو بخونین

یه نکته ای که بقیه اشاره کردن گفتن مشکل با ie بنده خودم اصلا توجهی به ie ندارم و اول سایت هام چک میکنم اگر مرور گر طرف ie هست پیغام میدم همین امروز به رایگان مرور گرتون رو عوض کنید و نمایش چنتا از مزیت های دیگر مرور گر ها.

اگر سایت بازدید خارجی نداره بهتره که سرور داخل ایران اما معتبر تهیه کنید

منظور از بهینه سازی کد رو یه مثال میزنم راحت تر درک کنید
مثلا وقتی قراره چیزی چاپ بشه که نیاز به پردازش نداره از تک کتیشن به جای دابل کتیشن استفاده کنیم

اشتباه

echo " یک متن ساده همراه با کد های اچ تی ام ال";

صحیح

echo 'یک متن ساده همراه با کد های اچ تی ام ال';

زیرا رشته بالا نیاز به پردازش ندارد و ما میخایم فقط چاپ بشه وقتی اونو داخل دابل کتیشن بنویسید php روی اون وقت میزاره و پردازش میکنه

hard engineer
یک شنبه 30 تیر 1392, 17:45 عصر
ببخشید فاطمه خانوم چقد وقت صرفش کردین؟

masato
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:09 عصر
آقای ما یه چیزی گفتیم:لبخند:
من قصد نداشتم کار ایشون رو بی ارزش کنم
من نمیخوام اینو بگم اما بعضی از دوستان .........
چیه فکر کردید این فروشگاه که من دیدم بدرد پروژه های دانشگاهی میخوره آقای ارزشی آقای کار بلد

nsco_nsco
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:12 عصر
سلام دوستان ببینید اول چقدر زمان ازتون گرفته بعد اینکه واقعا خودتون نوشتید و یا سیستم دیگری ویرایش کردید و بعد یک قالب زیبا براش بگذارید و اون موقع قیمت بدهید نه اون قدر که گرون باشه و نه اونقدر کم که ارزون باشه خدا پیغمبری حساب کنید خودتون چون ساختید باید قیمت بدید دوستان متوجه کارهایی که شما برای این کردید نیستند و نمی تونند قیمت بدهند در کل ببینید چ کردید و چقدر می ارزد برای خودتان موفق باشید .

nsco_nsco
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:17 عصر
یک چیز هم در نظر بگیرید شاید یک قالب خوب و پویا داشته باشد مشتری اصلا به قیمت و همچنین کیفیت سیستم شما نگاه نکند این را در نظر بگیرید الان دوره ای شده که به این ها نگاه می کنند یادم نمی رود زمانی را که یک برنامه نویسی ساده با اون سیستم های قدیمی گذشته با این همه کلاس گذاشتن برنامه نویس کنار می امدند و به راحتی پول می دادند یک پروژه الکی 500 تومان بود حالا این دوره اول که فکر می کنن نوکرشون هستند برنامه نویس ها و اگر بالای 300 تومان بگویند گران هست و نمی ارزد و با این وضعیت افتضاح مملکت ما که هر روز همه چیز بالا می رود ولی برنامه نویس باید قیمتش را پایین تر از قبل بیاورد مانده ام دو سال دیگر به سر این کشور چ می اید .

Leonhard
یک شنبه 30 تیر 1392, 22:25 عصر
با کروم خیلی با سرعت بالا می آد ؛ می تونید یه پیام طراحی کنید که برای نمایش بهتر سایت مرورگر های پیشنهادی زیر استفاده کنید : کروم ، اپرا
برای ایران که سرعت نت جان به کف آرد مرورگر ie برای نمایش خیلی از سایت ها بکار نمی آد .
ظاهر کار که گرافیک قوی داره چون برای فروشگاه آنلاین هست هم انتظار نمیره طراحیش پیچیده تر از این باشه .
می تونید با نمونه های خارجی مقایسه کنید شاید اختلاف رو متوجه شدید .

habibvafapour
دوشنبه 31 تیر 1392, 07:29 صبح
شاید باورتون نشه رفت بودم کافی نت محل (رفیقم هست) گفت یک سایت ساده با وردپرس چقدر درست می کنی (گفتم 800) بعد یکی دیگه اومد اون وسط یک *ری زد گفت من یکی سراغ دارم با 50 تومان سایت درست می کنه میدونی من چی گفتم ....
این روزا فقط 50 هزار تومان میگیرن مشاوره میدن که سایت چه شکلی و با چه امکاناتی باشه چرا باید این همه خودمون رو دست کم بگیریم
توی روزنامه ها میزنه سفر به فلان شهر فقط با 200 هزار تومان یا صبحانه ، نهار و شام با 3 روز اقامت در بهترین هتل وقتی سوار اتوبوس شدی ((الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها)) آره اونجا هست که میفهمی 2 تومن تو خرج هستی

wallfa
سه شنبه 01 مرداد 1392, 03:23 صبح
قیمت زیر یک میلیون ندید ! چون با این قیمت نه شما هزینه هاتون در میاد و هم اینکه به ما برنامه نویس های دیگه لطمه می خوره !
در مورد قیمت های گفته شده باید بگم همه دارند درست می گن ولی خوب دقیق تفهیم نمی کند .

مثلا سیستم اوپن سورس که یه قالب عوض کردند براش 400 تومان کافیه !
سیستم خصوصی بدون چهارچوب و زمان یک ماه 1 میلیون کافی !
سیستم خصوصی با چهارچوب خاص و ضوابط قراردادی پیچیده بالای 2 میلیون می ارزه

امیدوارم دوستان عزیز مورد قبولشون واقع شده باشد .

http://www.baranweb.net/wp-content/themes/baran/_imgs/logo.png

mahmod2000
سه شنبه 01 مرداد 1392, 10:14 صبح
دوستان دیدم بحث در مورد قیمت گذاری روی سایت هست اونم فروشگاه گفتم منم اولین نمونه کارمو که قبل عید زده بودم بزارم و پیشنهاد قیمت بدید :)

سایت : http://pvmokamel.ir فروشگاه مکمل ورزشی

این سایت با smarty - MVC - PDO + Store Procedure نوشتم و پنل ادمین کامل ajax هست..
سبد خرید و ثبت نام و یه تعداد بخش دیگه توی محیط کاربری سایت هم ajax کار کردم

این سایت رو به تنهایی نوشتم هم قالب اختصاصیه هم کل سیستم سایت.. دیگه اولین نمونه کارم بود مشکلی داشت ببخشید دیگه ;)

amlakyaran
یک شنبه 20 مرداد 1392, 23:43 عصر
سلام دوستان در مورد این سایت هم یک قیمت بدید
طراحی ساده و سرعت لود بالا و سئو متوسط که هنوز دارم روش کار میکنم
امکانات خوبی هم داره
لطفا نظرتون رو بگید
وبسایت املاکیاران (http://amlakyaran.ir)
www.amlakyaran.ir (http://www.amlakyaran.ir)

alireza es
دوشنبه 21 مرداد 1392, 00:29 صبح
حتی یک کودک دو ساله یک cms عالی طراحی کنه . همتای جوملا و موردپرس
خخخخخخ خیلی خندیدم خدا خیرت بده
آدم بعضی وقتا تو سایت برنامه نویسی حرفایی رو میشنوه که به مرغ پخته شده بگی میخنده :D

sina_oonline
دوشنبه 21 مرداد 1392, 00:47 صبح
ارزش کارتوون خیلی بیشتر از این حرفاست اما در این آشفته بازار فعلی 800 بفروشید منطقیه.البته اگر خریدار اختصاصی سفارش داده باشه بالای 5 میلیون تومن

sina_oonline
دوشنبه 21 مرداد 1392, 00:50 صبح
در مورد پشتیبانی ، یکی از اساتیدمون حرف قشنگی میزنه میگه دنیا داره به سمتی میره که محصولو خیلی ارزان یا رایگان عرضه می کنن و برای پشتیبانیش پول میگیرن.شما هم ببینید مشتریتون چقدر پول میده همون قدر بهش آش بدید

titreaval
دوشنبه 21 مرداد 1392, 01:05 صبح
درسته . ولی 800 تومان ارزش نوشتن داره ؟
من 1 ماه و نیم تلاش کنم 800 تومان . آن وقت , کارمندارن شهرداری ماهی 1 میلیون !!!
درسته اونها زحمت میکشند و به من 100 میلیون هم بدند نمیرم و نمیریم از این کارا بکنیم . اما خوب وقتی که من میزارم باید بیشتر از اونها یا برابر دربیارم ...
آخه نوشتن یک cms در حد اندازه ی حرفه ای بیشتر از یک ماه نیم برای من کار می برد (من تکی کار میکنم)
اگه قرار به فروش cms باشه باید براش لاینسی چیزی ثبت کرد
http://46.36.112.145
100 اینجا برای ثبت میره
بعد فرد هم به من 800 بده
نامردی کنه کد نویسی منو به 100 نفر دیگه بفروشه و پولشو در بیاره

حالا ارزش داره ما طراحی کنیم
دیگران استفاده کنند

آیا حق با من و امسال من نیست
آیا اگر قانون کپی رایت هم رعایت بشه که نمیشه . 800 = 1.5 ماه ارزش برابری میکنه
د نمیکنه دیگه

amlakyaran
دوشنبه 21 مرداد 1392, 01:20 صبح
کاملا با شما مخالفم

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 09:52 صبح
چی بگم والاا
یه قانون باید برای قیمت گذاری باشه دیگه
نه که یکی میاد میگه 400 =)))))))))))
یا مثلا 800 تومن :دییی
بیاید از این زاویه نگاه کنید
کارفرما میخواد از این سایت کسب درامد کنه و براش درامد زاست نه یه سایت اطلاع رسانیه که نخواد خرج کنه
بعله طرف میاد 5 میلیون میزاره چرا چون توجیه اقتصادی داره
بنظر من علاوه بر سختی کار و فنی سایت و قالب شما باید اینو هم مد نظر بگیرید
توی بازار وقتی میخوان به شما یک مغازه کرایه بدن برای هر شغلی یه قیمت میدن نمیدونم تجربه کردید یا نه!!!
اقا منصفانه
3.5 برای خود سایت بگیر(البته بسته به قدرت و انعطاف پذیریش قیمت بدید ناعادلانه نباشه-عاقا یکی میاد بر اساس وقتی که میزاره قیمت میده یکی نه خب الگوریتم برنامشو سریع پیاده سازی میکنه اما چون وقت کمتری گذاشته بخاطر تمیز بودن الگوریتم دلیل نمیشه که کاره خودشو بی ارزش کنه که) 500 برای پشتیبانی و نگهداری 1 تومن هم برای نوع سایت که یک سایت تجاری هست بگیر

هرکسیم میخواد بیاد قیمت بده به توصیه های زیر توجه کنه
1.ابتدا دستانتان را با صابون بشویید
2.حالا یه ابیم به سر و صورتتون زدید بد نیست بلکه از خواب پاشید و بفهمید سال 2013 هستیم و مهندسی کامپیوتر یکی از پردرامد و شیک ترین شغل های دنیاست
3.لحظه ای تفکر کنید
4.افرین به تفکر ادامه دهید
5.اگر با تفکر کردن به قیمت های جالب دست پیدا کردید مثلا 400 تومن خب نشانه ی خوبیست پس با خیال راحت به خوابتان ادامه دهید و دیگر سراغ برنامه نویسی نروید فردا یه سایتو قرار داد میبندی 400 تومن توش میمونی وست کار گیر میکنی
6.در صورتی که فکر کردید و به نتیجه ی منطقی ای رسیدید اکنون میتوانید نظرتون رو اعلام کنید

و جمله ی اخر:
"دهانتان را ببنید و بگذارید دیگران فکر کنند که شما احمقید تا انرا باز کنید و همه ی شک تردید ها را از میان ببرید"

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 09:55 صبح
ارزش کارتوون خیلی بیشتر از این حرفاست اما در این آشفته بازار فعلی 800 بفروشید منطقیه.البته اگر خریدار اختصاصی سفارش داده باشه بالای 5 میلیون تومن

ببخشید میشه بدونم منطقیه دقیقا از نظر شما چه مفهومی داره؟؟؟!!!
قصد توهین ندارم یه سوال پیش اومد مطمئنا برای کسای دیگه هم پیش میاد گفتم بپرسم

amirrezaq
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:09 صبح
داداش وردپرس ببخشیدا
سر گردنس مگه؟
800 تومن برا یک سایت با ورد پرس خیلی غیر معقولانس
من با 20 تومن حاضرم یه سایت با وردپرس بسازم!
وردپرس که آمادس
شما چکار میکنی دیگه؟؟؟؟

abolfazl-z
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:21 صبح
داداش وردپرس ببخشیدا
سر گردنس مگه؟
وردپرس که آمادس
شما چکار میکنی دیگه؟؟؟؟

سلام
اولا من برای هر کاری می کنم ارزش قائل میشم.
در ضمن تنها وردپرس خالی که نیست!
اونی که شما میگین 20 تومان(اونم توی این ****و زمو*ه) برای فقط کانفیگ وردپرس میگیرن!

من قالب طراحی میکنم !
چند پلاگین مطابق میل مشتری (با پشتیبانی) طراحی می کنم!(میدونید که وردپرس انعطاف پذیر هست)
حالا اگر مشتری خوبی باشه براش سئو ام میکنم!

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:22 صبح
داداش وردپرس ببخشیدا
سر گردنس مگه؟
وردپرس که آمادس
شما چکار میکنی دیگه؟؟؟؟

الان من جوابتونو میدم
اول که طرف نمیخواد یه سایت الکی داشته باشه دیگه
از سایتش میخواد استفاده کنه
مثلا میگه وردپرس میخوام قالبش این باشه اسلایدرش این باشه فرم فلان داشته باشهه و و و
جنابعالی برای اینکه با بخوای وردپرس یا ... یاد بگیری چقد وقت سرف کردی؟؟ چن ماه؟؟ چن سال؟؟؟
چقد بی خوابی؟
چقد بیرون نرفتن و نشستن کارکردن؟؟
از خواب و خانواده و دوست و تفریح و و و بزنی تا یه حرفه ای بشی که کسب درامد کنی
----
بعله یک صفحه 100 خط که باشه چیزی نیست درست شما هر خطیو 1000 تومن هم حساب کنی میشه 100هزارتومن اما چقد تجربه کسب کردی که بخوای 100 خطو بنویسی؟؟!!!!
برای هر یک خط کد شما زحمت کشیدی
کل تجربه ی چندینو چند سالت توی یک صفحه جمع شده
تو پول تجربتو میگیری و میگی 500 هزار تومن وگرنه یک صفحه یا یه سایت وردپرسی که ارزشی نداره واسه کارفرما
--------

abolfazl-z
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:28 صبح
چقد بی خوابی؟

هیییییییییییییییییییییییی ییی :افسرده:

sina_oonline
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:41 صبح
ببخشید میشه بدونم منطقیه دقیقا از نظر شما چه مفهومی داره؟؟؟!!!
قصد توهین ندارم یه سوال پیش اومد مطمئنا برای کسای دیگه هم پیش میاد گفتم بپرسم

ایشون تخمین قیمت خواستن من هم نظرمو گفتم نمی دونم کجاش مبهمه.
من فرض حداقلی گرفتم که بتونن با بازاریابی سایت رو به 6 شرکت بفروشن و6*800 هزارتومان=4.8 میلیون تومان و از طرفی برنامه نویسی این سایت مثلا 2 ماه طول بکشه میشه ماهی حدود 2.5 میلیون تومان

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:49 صبح
ایشون تخمین قیمت خواستن من هم نظرمو گفتم نمی دونم کجاش مبهمه.
من فرض حداقلی گرفتم که بتونن با بازاریابی سایت رو به 6 شرکت بفروشن و6*800 هزارتومان=4.8 میلیون تومان و از طرفی برنامه نویسی این سایت مثلا 2 ماه طول بکشه میشه ماهی حدود 2.5 میلیون تومان

قیمت واقعیه سایت دسته کم 2.5 هست
چرا 2.5 به 6 تا شرکت نفروشن؟؟؟
چرا قیمت واقعیو ارائه ندیم؟؟

صباح فتحی
دوشنبه 21 مرداد 1392, 12:17 عصر
من میدونم که واسه همینم چقدر زحمت کشیده.
2تومن خوبه

sina_oonline
دوشنبه 21 مرداد 1392, 12:48 عصر
قیمت واقعیه سایت دسته کم 2.5 هست
چرا 2.5 به 6 تا شرکت نفروشن؟؟؟
چرا قیمت واقعیو ارائه ندیم؟؟

والا این که قیمت واقعی چقدر باید داده بشه مطالعات گسترده ای می خواد به نظر من 2.5 میلیون نقطه بهینه نیست.نقطه بهینه یعنی نقطه ای که حاصل ضرب تیراژ در قیمت فروش حداکثر بشه یکی ممکنه بگه 10 هزار تومان میفروشم!! در عوض کل ایران میان ازم میخرن یکی میگه 5 میلیون قیمت میزارم اما حداکثر دو سه تا مشتری بیشتر پیدا می کنم خب حالت اول بهتره (سود بیشتری داره) هرچند که خیلی خیلی ارزون تر از قیمت واقعی محصوله.بازاریابی محصول در حرفه ما نصف کار هست چون روی تیراژ محصول میشه مانور داد.
یه کارخانه اتوموبیل سازی برای ساخت 1000 تا ماشین باید 1000 برابر ساخت یک ماشین هزینه کنه اما برای ما ساخت 1 سامانه یا 1000 نسخه از اون تفاوتی نداره...

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 14:31 عصر
اصلا ربطی به تیراژ نداره
شما مثلا پراید میگیری 15 میلیون یعنی واقعا پراید 15 می ارزه ؟؟؟ معلومه که دارن کلی اضافه از ما پول میگیرن
اصلا منطقی نیست.
شما قیمت واقعیتو بزار هرکی لازم داره میاد میخره

جواب اینه که
بجای اینکه قیمتو پایین بیاریم برای فروش بیشتر,کیفیتو بالاببریم
کاری که شما میگید قیمت پایین تر بدیم تا مشتری بیشتر باشه این عین خیانت به هم صنفیاته
چرا که کسی که از تو میحره فکر میکنه که اره دیگه یه سایت فروشگاهی بخره 800 بعد سره 1 ماه درش بیاره
اینجوری نیست کهه
این دقیقا گند زدن به این شغله
امروز این شغل نتیجه ی کاراری بی فکر و حساب نشده بعضی ها در گذشته ی این رشته است
------
بعدشم اون ادامس پیکی که شما میخرید 500 تومن پای طرف 100 بیشتر در نیومدههه
اینو بگیر هی نگوو تیراژ تیراژ مگه کتابه؟؟؟!!!!

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 14:35 عصر
@sina-oonline
بی زحمت بحث رو ادامه نده که حرف واسه گفتن زیاده علاوه بر اون حتی میتونم بهت ثابت کنم که کل چیزارو بیخیال شیم و بیایم 1000 تومن بدیم تا کل ایران ازمون بخرن بازم توجیه اقتصادی نداره.لطفا در این زمینه لااقل با من بحث نکن
الکی نمیگم کلاس هم نمیزارم
مطالعه داشتم
هرکیم میخواد بگه اشتباه میکنم بیاد تا براش ثابت کنم با حساب کتاب

sina_oonline
دوشنبه 21 مرداد 1392, 17:40 عصر
@sina-oonline
بی زحمت بحث رو ادامه نده که حرف واسه گفتن زیاده علاوه بر اون حتی میتونم بهت ثابت کنم که کل چیزارو بیخیال شیم و بیایم 1000 تومن بدیم تا کل ایران ازمون بخرن بازم توجیه اقتصادی نداره.لطفا در این زمینه لااقل با من بحث نکن
الکی نمیگم کلاس هم نمیزارم
مطالعه داشتم
هرکیم میخواد بگه اشتباه میکنم بیاد تا براش ثابت کنم با حساب کتاب

من فقط جواب سوالی که ازم پرسیدید را دادم و علاقه ای ب بحث ندارم
موفق باشید

amirrezaq
دوشنبه 21 مرداد 1392, 22:05 عصر
الان من جوابتونو میدم
اول که طرف نمیخواد یه سایت الکی داشته باشه دیگه
از سایتش میخواد استفاده کنه
مثلا میگه وردپرس میخوام قالبش این باشه اسلایدرش این باشه فرم فلان داشته باشهه و و و
جنابعالی برای اینکه با بخوای وردپرس یا ... یاد بگیری چقد وقت سرف کردی؟؟ چن ماه؟؟ چن سال؟؟؟
چقد بی خوابی؟
----
بعله یک صفحه 100 خط که باشه چیزی نیست درست شما هر خطیو 1000 تومن هم حساب کنی میشه 100هزارتومن اما چقد تجربه کسب کردی که بخوای 100 خطو بنویسی؟؟!!!!
برای هر یک خط کد شما زحمت کشیدی
کل تجربه ی چندینو چند سالت توی یک صفحه جمع شده
تو پول تجربتو میگیری و میگی 500 هزار تومن وگرنه یک صفحه یا یه سایت وردپرسی که ارزشی نداره واسه کارفرما
--------
حالا که بیشتر فک میکنم میبینم شما درست میگی

moory1364
شنبه 30 شهریور 1392, 17:05 عصر
هسته ی اصلی خوب نوشته شده فقط نیاز به گرافیس کار و Css کار دارید تا 4 چوب زیبای ارائه کنه
روی seo کردنشم باید کار شه
کم بود های روش حس میشه که به مرور زمان قابل حل کامل و حل خواهد شد
قیمت فعالی رو روی 2 میلویم میشه گذاشت البته اختصاصی ارائه شود

masiha68
شنبه 30 شهریور 1392, 17:42 عصر
وقت نکردم نظر همه رو بخونم :)
ولی به نظرم زیاد حرفه ای نیستید ... من توی یه سی ام اس معمولی حتی از جی کوئری و اجاکس استفاده می کنم و سعی می کنم تا جایی که بشه گرافیکیش بهتر باشه چون چش مردم تو عقلشونه ( بلعکس)
بیشتر روی ظاهرش کار کن و سعی زیباتر بشه و قیمت رو بالای دو تومن بذار ... البته یه نگاهی به وسع خریدار هم بنداز اخر سر رو دستت نمونه و اشتباه کارت هم همینه که سایتت تکمیل شده و هنوز سر قیمت توافق نکردی
موفق باشی