PDA

View Full Version : [مبتدی] تفاوت long با Long

hamyd_reza
سه شنبه 01 مرداد 1392, 08:30 صبح
----------

godofphp
سه شنبه 01 مرداد 1392, 15:51 عصر
http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/0e0297ad-fc05-42d1-a994-d1baba433ff6/whats-the-difference-between-string-and-string
اینجا رو بخون میفهمی البته مثال این در مورد فرق string با String هست

cups_of_java
سه شنبه 01 مرداد 1392, 16:21 عصر
http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/0e0297ad-fc05-42d1-a994-d1baba433ff6/whats-the-difference-between-string-and-string
اینجا رو بخون میفهمی البته مثال این در مورد فرق string با String هست

این چیزی که شما دادی لینکشو در مورد مایکروسافت هست نه زبان جاوا!
توی جاوا ما string نداریم.

اونایی که با حروف کوچیک شروع میشن همون انواع داده ای ساده هستن که تو اکثر زبان ها می شناسیدشون مثل int ,....که در جاوا هم از اول وجود داشتن.
اما به خاطر مفاهیم شی گرایی در جاوا معادل هر کدوم از این انواع ساده کلاسش هم وجود داره. یعنی کلاسی از نوع Long (توی جاوا مرسوم هست کلاس ها رو با حروف بزرگ شروع می کنن) این کلاس ها متد هایی در اختیارتون قرار میده برای کار کردن یا هر کدوم از این انواع

در مورد سوال دوم اون L رو وقتی کنار عدد میزارن که بخوان بگن حتمن به عنوان long ذخیره بشه. اجباری نیست و کاربردش در مواردی هست که مثلن شما عدد صحیح داری مثل 5 که خوب یک int هست و برای اندازه int فضا کافیه. اما می نویسی 5L تا به اندازه long براش فضا گرفته بشه و به صورت long نکهداری بشه

godofphp
سه شنبه 01 مرداد 1392, 17:11 عصر
این چیزی که شما دادی لینکشو در مورد مایکروسافت هست نه زبان جاوا!
توی جاوا ما string نداریم.

اونایی که با حروف کوچیک شروع میشن همون انواع داده ای ساده هستن که تو اکثر زبان ها می شناسیدشون مثل int ,....که در جاوا هم از اول وجود داشتن.
اما به خاطر مفاهیم شی گرایی در جاوا معادل هر کدوم از این انواع ساده کلاسش هم وجود داره. یعنی کلاسی از نوع Long (توی جاوا مرسوم هست کلاس ها رو با حروف بزرگ شروع می کنن) این کلاس ها متد هایی در اختیارتون قرار میده برای کار کردن یا هر کدوم از این انواع

در مورد سوال دوم اون L رو وقتی کنار عدد میزارن که بخوان بگن حتمن به عنوان long ذخیره بشه. اجباری نیست و کاربردش در مواردی هست که مثلن شما عدد صحیح داری مثل 5 که خوب یک int هست و برای اندازه int فضا کافیه. اما می نویسی 5L تا به اندازه long براش فضا گرفته بشه و به صورت long نکهداری بشه

ضمن تشکر از دوست عزیزمون
اشتباه از من بود
من توجه نکردم که شما منظورتون جاوا بود
من فکر کردم منظور شما سی شارپ و وی بی دات نت هست
بازم من معذرت میخوام

spiderman200700
سه شنبه 01 مرداد 1392, 17:38 عصر
من توجه نکردم که شما منظورتون جاوا بود
من فکر کردم منظور شما سی شارپ و وی بی دات نت هست
بازم من معذرت میخوام

اینجا تالار جاوا نیست مگه؟!

godofphp
سه شنبه 01 مرداد 1392, 17:39 عصر
اینجا تالار جاوا نیست مگه؟!

میدونم اینجا برای جاواست ولی من توجه نکرده بودم
حلله ؟
:لبخندساده:

cups_of_java
سه شنبه 01 مرداد 1392, 18:59 عصر
گاهی که آدم تالار های مختلف رو باز میکنه چک می کنه بینشون حواسش پرت میشه، برای من پیش اومده

godofphp
سه شنبه 01 مرداد 1392, 19:01 عصر
گاهی که آدم تالار های مختلف رو باز میکنه چک می کنه بینشون حواسش پرت میشه، برای من پیش اومده

دقیقا داداش