PDA

View Full Version : سوال: یه سوال خیلی مهم راجب listview و تبدیل خواص آن به دیتا گرید !

asd313
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 09:20 صبح
سلام دوستان

نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق باشه ان شا الله

میدونم عنوان تایپیک رو خیلی بد انتخاب کردم شما به بزرگواری خودتون ببخشید ولی یه سوال خیلی خیلی مهم داشتم و ازتون میخوام با کد و توضیحات کاملا دقیق بهم بگید باید چیکار کنم؟ (البته اگه چنین چیزی شدنی باشه)

من بنا به دلایلی نمیتونم از دیتاگرید در پروژه ام استفاده کنم برای همین مجبور شدم از لیست ویو استفاده کنم حالا میخوام لیست ویو پروژه ام عین دیتا گرید بشه ! یعنی بشه راحت ادیتش کرد بشه راحت آیتم بهش اضافه کرد حذف کرد کاملا میخوام شبیه دیتاگرید بشه ، آیا چنین چیزی ممکنه؟ خواهش میکنم کمکم کنید که خیلی خیلی واجب و ضروریه

البته اینو بگم که لیست ویو من سه تا column داره که یکیشون مربوط به ردیف هستش ، خواهش میکنم اگه میشه کمکم کنید !

در پناه تنها برنامه نویس هستی ؛ یا حق

mesmslampanah
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 09:57 صبح
اقا چه جوری تایپیک ایجاد می کنید؟ خواهش میکنم.کمک کنید

khokhan
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 10:14 صبح
سلام دوستان

نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق باشه ان شا الله

میدونم عنوان تایپیک رو خیلی بد انتخاب کردم شما به بزرگواری خودتون ببخشید ولی یه سوال خیلی خیلی مهم داشتم و ازتون میخوام با کد و توضیحات کاملا دقیق بهم بگید باید چیکار کنم؟ (البته اگه چنین چیزی شدنی باشه)

من بنا به دلایلی نمیتونم از دیتاگرید در پروژه ام استفاده کنم برای همین مجبور شدم از لیست ویو استفاده کنم حالا میخوام لیست ویو پروژه ام عین دیتا گرید بشه ! یعنی بشه راحت ادیتش کرد بشه راحت آیتم بهش اضافه کرد حذف کرد کاملا میخوام شبیه دیتاگرید بشه ، آیا چنین چیزی ممکنه؟ خواهش میکنم کمکم کنید که خیلی خیلی واجب و ضروریه

البته اینو بگم که لیست ویو من سه تا column داره که یکیشون مربوط به ردیف هستش ، خواهش میکنم اگه میشه کمکم کنید !

در پناه تنها برنامه نویس هستی ؛ یا حق
یه نمونه براتون می ذارم البته برای نمایش اطلاعات هستش ومی شه قابلیت های دیگری براش اضافه کرد
نگاه کن هر جا که لازم بود بگو تا توضیح بدم :لبخند:

asd313
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 12:00 عصر
ممنون از جوابتون ولی حقیقتش چیزه زیادی ازش سر در نیوردم !!! البته به بزرگواری خودتون ببخشید ، من نمیخوام از sql استفاده کنم یعنی امکانش نیست از sql استفاده کنم ، چیزی که شما گفتی برا نمایش اطلاعاته اما من میخوام که بتونم اطلاعات یک لیست ویو رو عین یک دیتا گرید حذف ، اضافه و یا ویرایش کنم !
از چیزی که گذاشتید زیاد سر در نیوردم به بزرگواری خودتون ببخشید فقط گیج شدم واقعا گیج شدم

گاهی وقتا برنامه نویسی هم گیج کننده اس

اگه میشه کمکم کنید . . .

توروخدا بخشید اذیتتون میکنم ولی ازتون خواهش میکنم اگه چنین چیزی ممکنه کمکم کنید اگرم ممکن نیست(که بعید میدونم چون چیزی در برنامه نویسی غیر ممکن نیست) بگید تا من سوال بعدیمو بپرسم . . .

khokhan
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 13:36 عصر
اگه منظورت اینه که می خوای اطلاعات رو دستی وارد کنی :لبخند: اونوقت یه ذره بیشتر از این که هست باید درد سر بکشی :لبخند::لبخند:
یه ذره زور بزن :لبخند: وتلاش کن اگه نتونستی بگو تا یکی واسطون درست کنم :چشمک:

asd313
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 19:31 عصر
داداش و دوستان منو ببخشن اگه خیلی اذیتتون کردم والا زور زدم که مجبور شدم تایپیک بزنم و مشکلمو مطرح کنم وگرنه مزاحم شما نمیشدم . . .

لطفا کمکم کنید . . .

khokhan
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:53 صبح
داداش و دوستان منو ببخشن اگه خیلی اذیتتون کردم والا زور زدم که مجبور شدم تایپیک بزنم و مشکلمو مطرح کنم وگرنه مزاحم شما نمیشدم . . .

لطفا کمکم کنید . . .
تا جائیکه مقدور بود سعی کردم از کدهای سبک استفاده کنم حالا دیگه نمی دونم چقدر از خواسته های شما رو براورده کنه

یه listviewبا امکان اضافه کردن آیتم جدید ویرایش جستجو وفیلتر اطلاعات :لبخند:
با این وجود اگه از یه بانک اطلاعاتی استفاده کنین از این هم زیباتر می شه