PDA

View Full Version : مدیر بخش asp.net

rohollahmahmoodiany
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 10:46 صبح
سلام.
تو یکی دو هفته اخیر که اقای راد به این بخش سر نمیزنند.متاسفانه کیفیت بحثها کاملا نزول کرده .سوالات رو هم تلنبار شده و یا فقط یه سریی جواب سربالا داده شده.مشکل اینه که بسیاری از کاربرانی که مییان تو سایت برای رفع اشکال می یان اگه هم بلد باشند راستش شاید اون قدر حوصله ندارند که تر و تمیز جواب بدهند درخواست من اینه که حتی اگه قراره اقای راد برگردند(که امیدواریم اینگونه باشد) باز هم مدیران دیگری حتی در بین همین کاربران سایت تعیین کنند( تا این کاربران به عنوان مدیر هم انگیزه و هم احساس مسولیت بیشتری بیابند).اخه نباید توقع داشته باشیم که همه سوالات را اقای را پاسخ دهند.اخه سوالات خیلی زیاده.

mzjahromi
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 12:13 عصر
.سوالات رو هم تلنبار شده و یا فقط یه سریی جواب سربالا داده شده.مشکل اینه که بسیاری از کاربرانی که مییان تو سایت برای رفع اشکال می یان اگه هم بلد باشند راستش شاید اون قدر حوصله ندارند که تر و تمیز جواب بدهند
من فکر نمی کنم همچین مساله ای وجود داشته باشه.(یعنی کسی جواب سوالی رو بلد باشه ولی نگه).

باز هم مدیران دیگری حتی در بین همین کاربران سایت تعیین کنند
مگه جواب دادن به سوالات وظیفه مدیران هست؟؟؟؟؟؟

rohollahmahmoodiany
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 14:52 عصر
منظور من هم این نبود که کسی نمیخواد جواب بده ولی به هر حال هر جواب دادن کاری است که نیاز به صرف وقت دارد و دانش کافی هم می خواد پس اگه تو هر بخش چند تا فرد تخصصی باشند خوب اون بخش بهتر رونق میگیره و کاربران دیگر هم به نوبه خود کمک میکنند.در ضمن جواب دادن وظیفه مدیران نیست اما در عمل دیده شده که با ر عمده کار به عهده مدیران بوده.مثلا کافی است اقای ثباتی یه روز به بخش sql سر نزند ببینید چه بر سر این بخش میاید.یا همین الان به بخش asp.net سر بزنید و ان را با دو هفته قبل مقایسه کنید....فقط امیدوارم دوستان این بحث را کش ندهند چون فقط یه پیشنهاد بود.

بابک زواری
شنبه 27 اسفند 1384, 10:16 صبح
آقای راد برای یک موضوع کاری رفته مسافرت ؛ و احتمالا بنا به دلایلی دسترسی به اینترنت ندارن یا سرشون شلوغه یا .... فعلا نتونستن به بخش سر بزنن .
فکر کنم تا 12 یا 13 فروردین هم مشغول باشن ؛ زودتر هم که اومدن چه بهتر

Behrouz_Rad
دوشنبه 07 فروردین 1385, 10:40 صبح
سلام.
بنده برای کاری به شیراز رفتم و بعد از اون به ایرانگردی پرداختم!
فعلا هم در یزد به سر می برم!
در اولین فرصت به خدمت دوستان می رسیم.
سال نو هم پساپس مبارک!

:چشمک: :چشمک: :چشمک: