PDA

View Full Version : کمک لطفا: هنگ کردن برنامه هنگام نمایش MessageBox !

Amin69
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:34 صبح
سلام. من یه برنامه نوشتم که توی سیستم خودم به خوبی کار می کنه. اما وقتی به سیستم دیگه منتقلش می کنم، هر جای برنامه که توش یه MessageBox گذاشته باشم، MessageBox رو نشون میده و برنامه هنگ میکنه!
خواهشا کمکم کنید ببینم علتش چیه؟!

HidDeN_OutX.Exe
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:40 صبح
سلام

ببینید دوسته من اینکه علت از MessageBox باشه نیست

شما سورس یعد MessageBox رو قرار بدین

شاید تونستیم اشکال زدایش کنیم .

مهدی هادیان2
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 00:42 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
شاید شما برای مسیج باکس از یه dll یا چیزی شبیه به اون استفاده کردید و اون تو سیستم مقصد وجود نداره.
لطفا خطایی که میده رو بذارید.
موفق باشید.

Amin69
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 01:07 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
شاید شما برای مسیج باکس از یه dll یا چیزی شبیه به اون استفاده کردید و اون تو سیستم مقصد وجود نداره.
لطفا خطایی که میده رو بذارید.
موفق باشید.
مشکل اینه که اصلا خطا نمیده! فقط برنامه هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد. حتی من اونو توی try-catch هم گذاشتم ولی جواب نداد.
بازم میگم. توی سیستم خودم کار میکنه. توی سیتم دیگه هم همه جای برنامه درسته الا جایی که میخواد پیام نشون بده... حالا هر کجا که باشه!

مهدی هادیان2
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 01:22 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم

مشکل اینه که اصلا خطا نمیده! فقط برنامه هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد. حتی من اونو توی try-catch هم گذاشتم ولی جواب نداد.
بازم میگم. توی سیستم خودم کار میکنه. توی سیتم دیگه هم همه جای برنامه درسته الا جایی که میخواد پیام نشون بده... حالا هر کجا که باشه!
از مسیج باکس خود VS استفاده می کنید؟ یا از مسیج فارسی؟

Amin69
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 01:28 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم

از مسیج باکس خود VS استفاده می کنید؟ یا از مسیج فارسی؟
خود VS
فکر کنم ایراد سیستم طرف هست! آخه الان یه فرم ساده ساختم که با کلیک روی یه دکمه، messagebox نشون بده که اینم قفل میکنه. خیلی جالبه! نه؟

مهدی هادیان2
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 01:52 صبح
بسم الله الرحمن الرحیم

خود VS
فکر کنم ایراد سیستم طرف هست! آخه الان یه فرم ساده ساختم که با کلیک روی یه دکمه، messagebox نشون بده که اینم قفل میکنه. خیلی جالبه! نه؟
فکر میکنم همین طوره که می فرمائید؛ چون تا الان بنده فکر می کردم از مسیج باکس فارسی استفاده می کنید.
موفق باشید.