PDA

View Full Version : سوال: ساخت وب سرویس و dll ارسال و دریافت پیامک

ali.khoban
جمعه 04 مرداد 1392, 06:22 صبح
سلام به تمامی شما اساتید گرامی

بنده میخواهم مثه وب سایت هایی نظر Parsgreen.com یا sms-ghasedak.com که امکان ارسال و دریافت اس ام اس و ... رو فراهم میکنن و در اختیار کاربران, API و ... قرار میدهند یک وب سایت یا بهتر یک وب سرویس ایجاد نمایم اما نمیدونم باید ابتدا چه کاری انجام بدم,بنده دامنه و هاست رو خریدم اما نمیدونم قدم های بعدیم چی باید باشه و چکار کنم لذا از شما دوستان عزیز و بزرگوار تمنا دارم بهم کمک کنین و با راهنمایی های جامع و کاملتون در ساخت این وب سایت به بنده کمک کنین.

در ضمن با راه اندازی این وب سایت تخفیف های ویژه ای به دوستان سایت برنامه نویس داده میشه و مطمئنم با کمک شما دوستان و ایده هایی که برای امکانات این وب سرویس دارم بهترین وب سرویس برای برنامه نویس ها و نیازهای اونها فراهم خواهد شد.

منتظر نظرات و کمک های شما عزیزان هستم.

ali.khoban
جمعه 04 مرداد 1392, 17:48 عصر
دوستان لطفا کمک کنین!!

barnamenevisjavan
جمعه 04 مرداد 1392, 18:39 عصر
سلام فک نکنم با خرید دامنه هاست امکان پذیر باشه احتمالا باید سرور شخصی بگیرید.
چون من از سرویس ایمیل هاست خودم استفاده کردم بیشتر از 7 تا ایمیل ارسال نمیکنه ( در ساعت میتونی 70 ایمیل ارسال کنی) ولی سرویس یاهو اسپم تشخیص میده و میگه باید کد کپچا وارد کنی واسه همین برنامم هنگ میکنه باید مثلا 10 مین دیگه دوباره ارسال بکنم...واسه همین بنظرم باید سرور مخصوص ایمیل بخری یا همچین چیزی

ali.khoban
جمعه 04 مرداد 1392, 18:55 عصر
سلام فک نکنم با خرید دامنه هاست امکان پذیر باشه احتمالا باید سرور شخصی بگیرید.
چون من از سرویس ایمیل هاست خودم استفاده کردم بیشتر از 7 تا ایمیل ارسال نمیکنه ( در ساعت میتونی 70 ایمیل ارسال کنی) ولی سرویس یاهو اسپم تشخیص میده و میگه باید کد کپچا وارد کنی واسه همین برنامم هنگ میکنه باید مثلا 10 مین دیگه دوباره ارسال بکنم...واسه همین بنظرم باید سرور مخصوص ایمیل بخری یا همچین چیزی

ممنون دوست خوبم از راهنماییت اما من از چندتا سایت که این وب سرویس رو ساختن پرسیدم 2-3تاشون که اصلا جواب ندادن 2تاشونم گفتن ما دامنه و هاست معمولی گرفتیم و روی اون پیاده سازی کردیم(فقط گفت باید پهنای باند و حجم بالایی رو خریداری کنین) وقتی پرسیدم چطوری پیاده سازی کردین گفتن نمیشه بگیم چون شما میشین رقیبمون!!
حالا نمیدونم راست گفتن یا نه؟!اگه راست گفتن چطوری پیاده سازی کردن؟

حالا منم یک وب سرویس بزنم روزی رو که من نمیدم خدا میده منم کنارشون نون بخورم,بعضیا چه آدمهایینا

:متفکر:

ali.khoban
جمعه 04 مرداد 1392, 19:34 عصر
آیا کسی هست که مرا یاری نماید؟

hojjatshariffam
جمعه 04 مرداد 1392, 20:15 عصر
ارسال اس ام اس با موردم که کار راحتیه ولی سرعتش پایینه و گروهی نمیشه ارسال کرد
پس باید از همون سرویس هایی که مخابرات در اختیارمون قرار میده (همون شماره هایی مثل 300002021.....) استفاده کنیم که از طریق اینترنت امکان پذیره
برای دریافتش باید از مخابرات یه شماره گرفت .ولی کدشو بقیشو نمی دونم
ولی بعد اینکه خودتون تونستین یک پنل بسازید ، یعدش می تونید که وب سرویسشم بسازید و در اختیار بقیه بزارید.
من خودمم دنبال یه همچین چیزی هستم ، نه برای کسب درآمد بلکه برای استفاده از برنامه هام
می دونم که میشه از وب سرویس ها و dll های بقیه استفاده کرد ، ولی من می خوام یه پنل مخصوص به خودمو داشته باشم .
حالا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره مارو هم یاری کنه

ali.khoban
جمعه 04 مرداد 1392, 20:24 عصر
ارسال اس ام اس با موردم که کار راحتیه ولی سرعتش پایینه و گروهی نمیشه ارسال کرد
پس باید از همون سرویس هایی که مخابرات در اختیارمون قرار میده (همون شماره هایی مثل 300002021.....) استفاده کنیم که از طریق اینترنت امکان پذیره
برای دریافتش باید از مخابرات یه شماره گرفت .ولی کدشو بقیشو نمی دونم
ولی بعد اینکه خودتون تونستین یک پنل بسازید ، یعدش می تونید که وب سرویسشم بسازید و در اختیار بقیه بزارید.
من خودمم دنبال یه همچین چیزی هستم ، نه برای کسب درآمد بلکه برای استفاده از برنامه هام
می دونم که میشه از وب سرویس ها و dll های بقیه استفاده کرد ، ولی من می خوام یه پنل مخصوص به خودمو داشته باشم .
حالا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره مارو هم یاری کنه

سلام دوست خوبم
اتفاقا منم در ابتدا میخوام فقط برای شرکت های زیر مجموعه خودم این امکاناتو بزارم تا از سامانه وب سرویس ارسال و دریافت پیامک استفاده کنن و بعد وقتی کم کم ارتقاش دادم عمومیش کنم.

وب سرویس ارسال و دریافت زیاده اما باگهاشون خیلی بیشتر از مزیت هاشونه (اصلا الکی نوشتن وب سرویس وِیژه برنامه نویسان) مثلا کسی که میخواد توسط اپلیکیشن یا سایت ساخته شدش یه نظر سنجی پیامکی درست کنه وب سرویس این امکانو بهش نمیده که توسط کد نویسی نظرسنجی و نتیجه نظر سنجی رو ببینه,یا مثلا امکان حذف پیامک خاصی توسط برنامه نیست و برای اینکارا باید وارد پنل اینترنتی خودتون شین و به صورت دستی حذف کنین یا خیلی از امکانات دیگه که شما با کد نویسی نمیتونین انجام بدین پس کجاش وب سرویس مخصوص برنامه نویسهاست همشون که باید وارد پنل بشیم!!تنها چیزهایی که به برنامه نویس میدن ارسال و دریافت پیامک(دریافتشم باگ داره),دیدن موجودی و چند تا امکان الکی دیگس.

مثلا همین پارس گرین توسط کد نویسی در سایت یا اپلیکیشنتون :
*شما نمیتونین نظر سنجی ایجاد کنین و نتیجه نظرسنجی رو بدست بیارین.
*شما نمیتونین ارسال ایمیل داشته باشین
*شما نمیتونین شارژ آنلاین داشته باشین یعنی با کد نویسی بگین شارژ که رسید اینقدر اینقدر اعتبار رو شارژ کن.
*شما نمیتونین تراکنش هاتونو بدست بیارین
*شما نمیتونین پیام هاتون حذف کنین
*شما نمیتونین از دفترچه تلفنتون که تو پنل ساختین در اپلیکیشنتون استفاده کنین.
*و...
همه این باگ ها رو دوست خوبم Y_Safaiee بهشون گفته اما هیچ آپدیت و بروزرسانی ای انجام نداده اند.

من میخوام یک وب سرویس ایجاد کنم که این امکاناتم توش باشه و واقعا وب سرویسی برای برنامه نویس ها باشه.

دوستان هرکی مرجعی,مکانی,کدی,راهنمایی,نظ ری و ... داره لطفا دریغ نکنه
مرسی از همتون

barnamenevisjavan
جمعه 04 مرداد 1392, 22:22 عصر
داداش وقتی میگن ترافیک بالا و... منظورشون غیر مستقیم همون سرور اختصاصی و... هستش شما برو به یکی از هاستینگ ها مثلا همین میهن وب هاست به پشتیبانیشون پیام بده میخوام وب سرویس بسازم کدوم سرور و چه تجهیزاتی باید بگیرم خودشون راحت راهنمایی میکنن.روی هاست معمولی باورکن نمیشه (تاجایی که من میدونم) شک نکن همون سرور اختصاصی هست