PDA

View Full Version : مشاوره در مورد یک پروژه

sadafmahjoobi
شنبه 05 مرداد 1392, 04:35 صبح
سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه
من یه سوال داشتم و اونم اینه که به وسیله یکی از دوستام یه پروژه به من معرفی شد و منم قبول کردم. به دلیل مسافت زیاد اون شرکتی که قرار بود واسش پروژه انجام بدم، کارهای مصاحبه با کارمندان شرکت و صحبت با مدیران درباره مسائل مالی، این کارا همه به دوستم که خودش یکی از کارمندایه اون شرکت بود واگذار شد و منم کلا کارایه برنامه نویسی رو انجام دادم
حالا به نظر شما سهممون از درآمد این پروژه چند چنده؟!:لبخند:!!(لطفا به درصد بگین). عرفش چی هست؟
مرسی

danialafshari
شنبه 05 مرداد 1392, 05:34 صبح
سلام
نه چیزی درباره پروژه توضیح دادید
نه چیزی درباره امکانات مدح نظرتون گفتید
نه عنوان پروژه رو گفتید
بعد قیمت می خواید؟ :لبخند:
ولی یک توصیه بهت می کنم اونم اینه که خودت برو صحبت کن! کسی رو به عنوان واسط قرار نده از واسط برای گرفتن اطلاعات استفاده کن ولی تو طرف حساب مشتری باش ولو اینکه واسط دوست یه عمرت باشه. ما از این سوراخا زیاد نیش خوردیم ...

hamid_0341
شنبه 05 مرداد 1392, 10:18 صبح
پروژه چیه ؟

arash201
شنبه 05 مرداد 1392, 11:30 صبح
توضیحات کلی و جزئی درمورد پروژ قرار بدین(در صورت امکان همراه با تصاویر کامل از تمام فرمها).ولی در کل 60% -70% کار مربوط به برنامه نویسه و 30%-40% هم مربوط به شخص واسط جمع کننده اطلاعات.
اما در صورتی که تعداد نفرات در یه پروژه زیاد باشه مثلاً شخص جمع کننده اطلاعات اولیه-طراح دیتابیس-گرافیک کار نرم افزار و برنامه نویس،کل پروژه از طریق تعداد فرمها،صحیح کارکردن و ... به طور تقریباً یکسان تقسیم میشه.اگه فرماتو گذاشته بودی راحتتر می شد تصمیم گرفت.

http://arash_2fun.tebyan.net/

sadafmahjoobi
شنبه 05 مرداد 1392, 13:41 عصر
همین دو نفریم
من کارهای برنامه نویسی و دیتابیسشو انجام میدادم و اون جمع آوری اطلاعات و گرافیک
یه پروژه مدیریت منابع انسانی پیشرفته است، حدود 30000 خط کد مفید میشه