PDA

View Full Version : سوال: اعمال نشدن تغییرات در اجرای برنامه

mohammad5530
دوشنبه 10 تیر 1392, 10:54 صبح
سلام

من یک مشکل عجیب با Visual Studio 2012 دارم

من از دیروز توی فرم نرم افزارم هرچی اضافه میکنم نمایش نمیده(منظورم کنترل ها هستند)

توی چندین فرم نرم افزارم تست کردم ولی جواب نمیده

توی نرم افزار هم جایی رو ندیدم که ارور داده باشه

لطفا راهنمایی کنید

مرسی

hamid_hr
دوشنبه 10 تیر 1392, 11:14 صبح
منو
build > rebuild solation

aminomidi
شنبه 05 مرداد 1392, 19:17 عصر
سلام . یک برنامه را مدتی قبل با سی شارپ نوشته ام . الان که می خواهم تغییراتی در برنامه ایجاد کنم و آن را به دوستم بدم تغییرات ظاهرا ایجاد می شوند ولی در اجرای برنامه تاثیری ندارند . یعنی به همان صورت قبل می باشند . چاره کار چیست ؟؟ بعنوان مثال می خوام یکسری از Label ها و Btn ها را حذف کنم. لطفا راهنمایی کنید . خیلی خیلی ضروریه .

MohammadHadi2031
شنبه 05 مرداد 1392, 19:22 عصر
من هم یک بار برام این مشکل پیش آمد از منو قسمت build را انتخاب کن و سپس rebuild را بزن شاید درست شد

mahlake
پنج شنبه 19 دی 1392, 12:18 عصر
سلام دوستان من یک برنامه نوشتم اما از یک جایی به بعد هرچی کد مینویسم همون کد قبلی رو اجرا میکنه تو رو خدا کمکم کنید.... دیگه خسته شدم انقدر از نو نوشتم...
البته هربار از یک جا به بعد کش میشه...
مثلا دفعه اول وقتی داشتم بخش امضا الکترونیکی رو مینوشتم کش شد...
بعد دوباره از اول نوشتم بعد تو قسمت ویرایش کش شد و حالا در قسمت پرینت...
تو روخدا بگید چه راهی برای حل این مشکل هست بجز این که هی از اول بنویسم...
برنامه هیچ خطایی ندارد اما هر چی کد مینویسم باز برنامه قبلی را اجرا میکند...((مثلا من الان تا پرینت کریستال ریپرت 3 رو نوشتم اما تا 2 اجرا میشته ))

hamid_hr
پنج شنبه 19 دی 1392, 12:37 عصر
ببين هر بار از منو
build > clean solution
رو بزن

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 19 دی 1392, 12:47 عصر
برنامه کش نمیشه ! دستورها و کد هایی که می نویسید اگر کامپایل نشه که نمیشه...
برای درست عمل کردن حتی برای یه متغیر تعریف کردن باید بعد از انجامش حتما Rebuild کنید در غیر این صورت آخرین تغییراتی که میدین اعمال نمی شود.

HOOSSIN72
سه شنبه 22 بهمن 1392, 15:50 عصر
سلام
من دارم یک پروژه #C مینویسم، برای یک Button کد نوشتم دیدم اجرا نمیشه ،Button پاک کردم ولی بازم Button بعد از اجرای پروژه سر جاش بود حتی Form هم از پروژه پاک کردم بازم فرم بالا اومد

فایل ها و کد ها پاک میشن ولی موقع اجرا هیچ اثری نداره

پروژرو تو visual studio 2012 express انجام دادم

visual studio 2013 هم دارم تو اونم پروژرو Open کردم اون Form که پاکش کرده بودم نبود ولی بازم موقع اجرا بالا اومد !!!! :ناراحت:

ببخشید این سوال
اشتباهی آموزش اومده

aliaghaaaaa
سه شنبه 22 بهمن 1392, 17:01 عصر
سلام.
تو فولدر bin هرچی هست رو پاک کنید.
بعد از منوی build گزینه ی rebuild رو بزنید.
ایشالا درست میشه.

vb-sosol
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 13:19 عصر
سلام
هر چی روی فرمم میکشم و تغییراتی اعمال میکنم و وقتی برنامه رو اجرا میکنم انگار چیزی روی فرمم نیس!!!
مثلا یک button روی فروم میذارم وقتی فرم رو لود میکنم اصلا وجود نداره!!!
انگار تغیرات جدیدم اعمال نمیشه
مشکل از چی هست؟

hamid_hr
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 15:14 عصر
برو منو
build > clean solation

دوباره منو
build > rebuild solation

حالا اجرا کنید

علی متقی پور
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 21:15 عصر
با سلام

بنظرم شما در موقع اجرا یه فرم دیگه رو میبینید

برید در کلاس پروگرم برنامتون و ببینید کدوم فرم در متد main و در متد run صدا زده شده

CsharpNevisi
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 21:43 عصر
برو تو پوشه bin/debug و فایل اگزه برنامه رو پاک کن و تو VS برنامه رو ران کن ... اگزه جدید ساخته میشه و مشکلتون حل میشه ... !!!

mesoft
جمعه 29 فروردین 1393, 18:39 عصر
با سلام خدمت دوستان
من تو برنامه به مشکل عجیب برخوردم
وقتی که کدی رو تغییر میدم یا اصلا start up برنامه رو روی یک فرم دیگه میزارم اصلا تغییر نمیکنه
و از حالتی که از قبل ذخیره شده اجرا میشه
مثلاstring temp= "select COUNT(drivercode)as resultcount from select COUNT(Code)as resultcount from Queue
وقتی که خط دستور رو درست می کنم باز برنامه تغییر نمیکنه و از همون حالت قبل اجرا میشه:متفکر:
string temp= " select COUNT(Code)as resultcount from Queue
نمی دونم چیکار باید بکنم
تمامی کارهایی که قبلا گفته شد رو انجام دادم ولی فایده ای نداشت
منتطر پاسخ دوستان هستم

خیلی ممنون :قلب:

suraty
جمعه 29 فروردین 1393, 22:55 عصر
سلام. من قبلا با این مشکل مواجه شده ام. معمولا به علت یک خطای رخ داده در برنامه بوده است. در Error List ها یا مشابه آن کمی دقت کنید.

amir-javan
یک شنبه 20 اسفند 1396, 18:43 عصر
منم دقیقاً همین مشکل الکی دارم و هرچی هم ریبولد زدم درست نشد امان از دست این مایکروسافت با این مشکلات الکی

ali7rangoo
چهارشنبه 12 دی 1397, 20:09 عصر
سلام. من قبلا با این مشکل مواجه شده ام. معمولا به علت یک خطای رخ داده در برنامه بوده است. در Error List ها یا مشابه آن کمی دقت کنید.
منم همین مشکلو داشتم .ممنون مشکلم حل شد من فکر نمیکردم اون اروره ربطی داشته باشه:تشویق::تشویق::تشویق::تش یق::تشویق: