PDA

View Full Version : حرفه ای: نمایش فیلم در پروژه خود

milad.biroonvand
دوشنبه 07 مرداد 1392, 09:56 صبح
سلام
چطور میشه کاری کرد که یک فیلم فقط درون پروژه خود ما بتونه خونده بشه. به عبارتی می خوامن کاری کنم که از کپی رایت فیلم ها جلوگیری کرد؟

milad.biroonvand
دوشنبه 28 بهمن 1392, 12:52 عصر
سلام

کسی جوابی بلد نیست؟

mehdi.safavie
دوشنبه 28 بهمن 1392, 14:09 عصر
درود;
من جواب سوال شما رو بلد نیستم ، خوشحال هم میشم کسی جواب داد من هم یاد بگیرم !
ولی بیا یه کلک رشتی بهش بزن !
پسوند اون فایل ویدئویی رو عوض کن بزار مثلا Video.txt ، زمانی که تو برنامه به اون فایل ویدئویی نیاز داری از داخل برنامه پسوندش رو به حالت اصلی بر گردون ، و زمانی هم که کارت با فایل تموم شد دوباره به حالت اولش برگردون ! اینطوری کسایی که تو فایل های برنامه میگردن دنبال فیلم ، نمیتونن پیداش کنن !
یا یه کار دیگه که من برای محافظت از فایل های شخصیم استفاده میکنم ! اول بریزشون تو یه فایل زیپ ، بعد فایل زیپ رو پسوندش رو به txt یا bat یا ... تغییر بده ، بعد برای نمایش تو برنامه از زیپ در بیار ، اینطوری یه کم امن تر هم هست !
همه این کار ها رو با کد نویسی باید انجام بدی البته ;)
ماشا الله همه این راه ها ( تغییر نام و پسوند فایل یا زیپ و آن زیپ کردن فایل ) تو همین سایت توضیح داده شده !

armin8651
دوشنبه 28 بهمن 1392, 14:44 عصر
سلام
حالا کلک رشتی :لبخند: اصولی این کار اینه که فایل رو رمزنگاری کنی و هر وقت که فایل باید اجرا بشه اون رو توی یک پوشه مثل temp رمزگشایی کنی و بعد پخش اون رو هم از temp پاک کنی، من معمولاً زمانی هم که تو temp فایل رو قرار میدم به صورت سیستمی مخفی میکنم. الگوریتم رمزنگاری هم که زیاده و از این انجمن میتونی خیلی هاشون رو پیدا کنی
من یک مجموعه آموزشی ساختم و اینجوری راحت فروختمش و کسی نتونسته تا حالا به فیلماش دسترسی داشته باشه. برای خود نرم افزار هم از قفل PS-27 استفاده کردم.

milad.biroonvand
دوشنبه 28 بهمن 1392, 16:19 عصر
حالا من رمز نگاری فایل رو بلدم. اما اگر کسی مسیر فایل tmp رو بلد باشه و اون رو کپی کنه اون موقع هر فایل رو اجرا می کنه و یک کپی ازش میگیره. به این صورت به راحتی فایل ها همه لود می رن.

armin8651
دوشنبه 28 بهمن 1392, 20:06 عصر
میتونی از یک پوشه دیگه استفاده کنی غیر از temp که حدسش برای کاربر سخت باشه
علاوه بر اون گفتم که فایل ها رو به صورت سیستمی hidden میکنم
خلاصه هر کاری انجام بدیم بالاخره یک راهی هست که بشه به فایل ها دسترسی داشت، باید فقط احتمالش رو بیاریم پایین

mehdi.safavie
جمعه 09 اسفند 1392, 06:52 صبح
درود;
جست جو کردم ، بیشتر در رابطه با رمز گذاری های داخل برنامه مطلب پیدا کردم ، این که یه رشته رو چطور رمز نگاری کنیم و ....
در رابطه با رمز نگاری فایل اگه مطلبی پیدا کردید ما رو بی خبر نزارید .

milad.biroonvand
جمعه 09 اسفند 1392, 08:41 صبح
من میتونم فایل ها را رمزنگاری کنم. در اصلی داده رو بصورت باینری در میاریم و کدهای باینری رو رمزنگاری می کنیم. من در این زمینه قوی هستم ولی باید ببینی آیا راهی داره که در خود برنامه رمز نگاری باز بشه.

mehdi.safavie
جمعه 09 اسفند 1392, 10:25 صبح
دوست عزیز ، من پرسیدم که چطور فایل ها رو رمز نگاری کنیم ، لینکی مطلبی چیزی که تا حدودی راحت بشه درکش کرد بزارین .