PDA

View Full Version : دانلود تصویر

MahmoodGH
سه شنبه 08 مرداد 1392, 22:39 عصر
سلام دوستان ،

عرضم به حضورتون که بنده یه مدتیه اومدم با Vb.net کار میکنم و دارم سورس هایی که با vb 6 نوشتم رو به روز رسانی میکنم . من قبلا با Vb 6 به راحتی لینک زیر رو دانلود میکردم و نماییش میدادم (برای اسپمر) ولی توی دات نت نمی دونم چطور باید دانلود کنم این تصویر رو ، لینک مثال :

http://www.jimax4.blogfa.com/comments/captcha.ashx?6438804

پ.ن :
خداوکیلی ویژوال بیسیک 6 خیلی کد نویسیش روون تره ! :لبخند:

ali.rk
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 01:14 صبح
سلام دوستان ،

عرضم به حضورتون که بنده یه مدتیه اومدم با Vb.net کار میکنم و دارم سورس هایی که با vb 6 نوشتم رو به روز رسانی میکنم . من قبلا با Vb 6 به راحتی لینک زیر رو دانلود میکردم و نماییش میدادم (برای اسپمر) ولی توی دات نت نمی دونم چطور باید دانلود کنم این تصویر رو ، لینک مثال :

http://www.jimax4.blogfa.com/comments/captcha.ashx?6438804

پ.ن :
خداوکیلی ویژوال بیسیک 6 خیلی کد نویسیش روون تره ! :لبخند:

یه picturebox بنداز بعد در قسمت imagelocation که مکان فایل url رو بده همین گلم امید وارم vb.net واست لذت بخش باسه

MahmoodGH
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 02:36 صبح
یه picturebox بنداز بعد در قسمت imagelocation که مکان فایل url رو بده همین گلم امید وارم vb.net واست لذت بخش باسه
مرسی عزیز جان ، خیلی کاربردی بودن نکته ای که گفتی ، اما با این روش نشون نمیده و علامت ضربدر میاد ، من تو ویژوال بیسیک 6 یه ماژول داشتم که این بود :

Private Declare Function URLDownloadToFile Lib "urlmon" Alias "URLDownloadToFileA" (ByVal pCaller As Long, ByVal szURL As String, ByVal szFileName As String, ByVal dwReserved As Long, ByVal lpfnCB As Long) As Long

Public Function DownloadFile(URL As String, LocalFilename As String) As Boolean
'Download Function
'For Download Captcha Code

Dim lngRetVal As Long

lngRetVal = URLDownloadToFile(0, URL, LocalFilename, 0, 0)

If lngRetVal = 0 Then

DownloadFile = True

End If

End Function

این تصویر بخصوص رو باید دانلود کرد و نمایش داد ، به صورت مستقیم لود نمیشه. حالا چیکار باید بکنم ؟ :افسرده:

hosein320
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 03:27 صبح
سلام
picturebox1.load("address")

ali.rk
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 10:57 صبح
با این کد پایین شما اول عکس رو دانلود می کنید بعد نمایش میدید

Public Class Form1

Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click

BackgroundWorker1.RunWorkerAsync()

Button1.Enabled = False

End Sub

Private Sub BackgroundWorker1_DoWork(sender As Object, e As System.ComponentModel.DoWorkEventArgs) Handles BackgroundWorker1.DoWork

If My.Computer.FileSystem.FileExists("b.gif") Then

Else

My.Computer.Network.DownloadFile("http://www.tarfandestan.com/images/topics/AkhbarSite.gif", "b.gif")

End If

End Sub

Private Sub BackgroundWorker1_RunWorkerCompleted(sender As Object, e As System.ComponentModel.RunWorkerCompletedEventArgs) Handles BackgroundWorker1.RunWorkerCompleted

PictureBox1.Load("b.gif")

Button1.Enabled = True

End Sub

End Class

MahmoodGH
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 12:44 عصر
به این خط که می رسه Error میده :

PictureBox1.Load("b.gif")

چون در واقع چیزی دانلود نمیکنه که بخواد نمایش بده ، حجم فایل 0 بایت !

ali.rk
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 13:36 عصر
در قسمت که if واسه فایل نوشتم = true رو یادم رفت بنویس... . به فرمتش توجه کن ....بعد فقط یه بار عکس رو دانلود می کته... عکس رو از پوشه برنامه پاک کن .

MahmoodGH
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:16 عصر
در قسمت که if واسه فایل نوشتم = true رو یادم رفت بنویس... . به فرمتش توجه کن ....بعد فقط یه بار عکس رو دانلود می کته... عکس رو از پوشه برنامه پاک کن .
داداش من این مشکل رو خودم متوجه شده بودم و حل کرده بودم ولی مشکل اینه که اصلا اون صفحه رو دانلود نمیکنه. یه تستی روی کپتچا کد بلاگفا کن متوجه میشی چی میگم :)
بازم ممنونم ازت

ali.rk
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 01:51 صبح
خب خودت که میگی این عکس نیست ... چی رو نمایش بده ؟

MahmoodGH
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 13:11 عصر
خب خودت که میگی این عکس نیست ... چی رو نمایش بده ؟
یه نیگا به کپتچا کد در قسمت نظر دهی بلاگفا بندازی متوجه منظورم میشی :متفکر: