PDA

View Full Version : گفتگو: Remote Connection

parsa lotfy
دوشنبه 14 مرداد 1392, 11:38 صبح
سلام ...
من یک پروژه ب نام Remote Conection رو دارم روش کار میکنم...
این پروژه ب اینصورته ک فردی که این برنامه رو روی کامپیوترش نصب کنه ، میتونه حتی وقتی ک خارج از منزلش هست و اکامپیوترش دسترسی نداره ،با استفاده از گوشی تلفن همراهش وارد سایتی که من طراحی کردم بشه و تکه کدی رو داخلش بنویسه و سیو کنه ، و برنامه ای ک داخل کامپیوترش هست از طریق یک Webbrowser ( منظورم همون وب براوزری ک ویژوال استودیو داره و در Toolbox هست) ب اون سایت بره و با استفاده از HTML elements اون کد رو بخونه و اون کد رو کامپایل کنه و اجراذ کنه...
حالا مشکلی ک من میخوام با شما در میون بزارم اینه که :

1) وب براوزرم Certificate نداره و ممکنه webbrowser ای ک در کامپیوتر هست اصلا نتونه وارد سایت بشه و همه چی ب هم بریزه

2)در بعضی اوقات با پیغام خطایی مواجه میشم که دو گزینه ی " Stay Offline و Connect " رو داره ... و اگر کاربر اتفاقی stay offline رو بزنه باز همه چی ب هم میریزه...

3) من از دو طریق کد هارو کامپایل میکنم :

1-3) کامپایلری ک آقای هانی هاشمی زحمتشو کشیده : http://barnamenevis.org/showthread.php?64210-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D9%81%D9%8A%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%8A-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE&p=624631#post624631

ک در مورد این کامپار مطمئن نیستم که این کامپایلر نیاز ب چه Runtime هایی داره ، آیا فقط .net framework 4 ; کافیه ؟

آیا این کمپایلر روی هر کامپیوتری با سیستم عامل windows 7 اجرا میشه و درست کار میکنه ؟

و روش دوم کامپایل کردنم 2-3)

این کد رو درون یک فایل Compile.bat ذخیره میکنم :
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v3.5\csc /target:winexe program.cs >result.txt
program.exe

exit

و در کنار همان فایل .bat ، فایل سی شارپی ک میخواهم کامپایل شود (مثل program.cs) را میگذارم و فایل Compile.bat را اجرا میکنم ، فایل Compile.bat یک تکس داکیومنت با نام Result.txt در کنار خودش ایجاد کرده و خطای های وارده را در ان مینویسد و ذخیره میکند و در صورت نبود خطا ، فایل exe را میسازد...

و اما مشکل من با این روش این است ک فایل exe و result.txt درست کنار فایل compile .bat ساخته میشود...ایا میتوان کاری کرد ک در جای دیگری ساخته شود ؟

آیا میتوان کاری کرد ک فایل Compile.bat فایل سورس من را (program.cs) از محل دیگری غیر از جایی ک خودش هست بخواند و در جای دیگری کامپایل کند ؟؟؟

آیا شما ب غیر از webbrowser روشی برای ارسال اطلاعات از طریق اینترنت دارید ؟

امیدوارم این پست برای خودم و کسانی ک این را میخوانند مفید واقع گردد...

با تشکر ، پارسا

drsina
دوشنبه 14 مرداد 1392, 11:48 صبح
خب از اول با StreamWriter بسازش در یه جای خاص مثله

System.Diagnostics.Process.Start(System.IO.Path.Co mbine(Environment.GetFolderPath(Environment.Specia lFolder.ApplicationData), "name.exe"));

به نظر من کاراتو به یه هاست بسپار ، یعنی اون کامپیوتر مبدا به هاست بده و مقصد از هاست بگیره ،
اگه بخوای پورت های کامپیوترتو باز کنی که از tcp یا ftp استفاده کن ، که اصلا امن نیست /

parsa lotfy
جمعه 18 مرداد 1392, 11:35 صبح
دوستان هنوز کسی جواب این سوالات ما رو نمیدونه مشکلمون حل شه ؟
میشه لطفا هر راهنمایی ک میتونید بکنید ؟؟؟
ممنون