PDA

View Full Version : نصبی کردن برنامه اکسس به آب خوردن(package)

moohebat
دوشنبه 29 اسفند 1384, 03:27 صبح
سلام به همه دوستان عزیز

آیا شده تا به حال برنامتون را تمام کرده باشید و بخواهید تحویل مشتری بدید؟ اگه شده حتما با مشکل انتقال برنامه های اکسس آشنایی دارید و می دونید که به مشتری باید یه فایل بدید و اون باید فایلو باز کنه و برنامه رو اجرا کنه برا همین در اکثر مواقع برنامه نویسان اکسس در عذابن که چرا یه بسته نرم افزاری خوشکل و با کلاس بهشون تحویل نمی ده (مگر با کلی دوز و کلک و استفاده از برنامه های کمکی که اغلب هم چیز جالبی در نمی یاد) ولی تازگی به یه محصول جدید از مایکروسافت که برای حل این مشکل ساخته شده برخوردم

Visual studio tools for office

این برنامه سوا از قابلیتهای گوناگون و جالبی که برای word,excel,.. داره یک قسمت انحصاری برای ساخت پکیج در اکسس داره که واقعا جالب و دیدنیه و کلی میتونه باعث بالا اومدن سطح برنامه نویسی اکسس بشه

متاسفانه هنوز لینکی که این برنامه رو بشه دانلود کرد گیر نیاوردم امیدوارم شما هم بگردید بلکه با هم پیداش کنیم چون به درد همه میخوره.قیمتش هم 199 دلار تعیین شده.

راستی اگه خواستید یه نگاهی به طرز کارش بندازید یه سری به اینجا بزنید

http://msdn.microsoft.com/office/technologyinfo/devtools/accessextensions/default.aspx

حتما بگردید بلکه پیدا شه

تا بعد درر ضمن سال نو همگی مبارک

moustafa
دوشنبه 29 اسفند 1384, 15:08 عصر
مرسی دوست عزیز
visual studio tools for office در بسته نرم افزاری ویژوال استادیو دات نت که شامل پنج عدد سی دی موجود می باشد
با اینحال فکر کنم جناب اقای زواری بتونه کمک کنه
افیس 12 هم فکر کنم چنین امکاناتی داره

sarami
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 02:50 صبح
من برای این منظور از setup generator استفاده میکنم .البته runtime error رو باید تو منوهای این نرم افزار add کنین و برای نصب font و ریجیستر کردن ocx,dll حا هم امکاناتی براتون فراهم میکنه