PDA

View Full Version : ابزار مورد نیاز برای نوشتن برنامه تلفن گویا

vahid salehi
سه شنبه 01 فروردین 1385, 10:25 صبح
من برای نوشتن برنامه تلفن گویا به ابزار (component) نیاز دارم اگر ممکن است راه بدست آوردن این ابزار را در شبکه جهانی به من بگوئید . (مکان مورد نظر برای down load) پیشاپیش از راهنمائی بی دریغ شما سپاسگذارم .

Mahmood_M
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 01:27 صبح
دوست عزیز بهترین کامپوننت در این زمینه کامپوننت KDTele است که قابلیتهای زیادی داره ...
اگه جستجو کنید مطالب آموزشی اون رو هم می تونید پیدا کنید ...
اینم لینک دانلودش :
http://www.kaed.com/kdtele3.zip
اما متاسفانه نسخه آزمایشی است ... :گریه: :گریه:
اگه توی همین سایت بگردی فکر کنم کرکش باشه ( اگه پیدا کردی لطف کن و همینجا لینک اون تاپیک رو بذار )
در ضمن به جز کامپوننتها ابزاری مثل توابع API هست که خیلی انعطاف پذیر تر هستند ولی کار کردن باهاشون خیلی سخته ...
موفق باشی ..

mzjahromi
چهارشنبه 02 فروردین 1385, 13:18 عصر
کامپوننتهای Exceletel هم همین کار رو میکنن. من نمی دونم قدرتشون از KD Tele بیشتره یا کمتر ولی امکانات خوبی دارن.

itgroup8
شنبه 19 فروردین 1385, 14:45 عصر
سلام
من به ((exetel)teletools 3.7 کار کردم خوب بوده تا به حال ولی مودم خوبی تا به حال پیدا نکردم که خوب و کامل باشه و تو ایران هم پیدا بشه چندا فروم خارجی بودن که یه مودم هایی پیشنهد میدادند که تو ایران نیست (حداقل من پیدا نکردم)اگه کسی کار کرده لطفا راهنمایی کنه (ممنون)

mzjahromi
یک شنبه 20 فروردین 1385, 10:29 صبح
من به ((exetel)teletools 3.7 کار کردم خوب بوده تا به حال ولی مودم خوبی تا به حال پیدا نکردم که خوب و کامل باشه و تو ایران هم پیدا بشه چندا فروم خارجی بودن که یه مودم هایی پیشنهد میدادند که تو ایران نیست (حداقل من پیدا نکردم)اگه کسی کار کرده لطفا راهنمایی کنه (ممنون)
مشکل مودم برای همه کامپوننتها این شکلی هست
من با همین نگارش 3.7 و مودم DLinkDFM 560EL کار کردم ولی مشکلی که هست اینه که تو بازار نیست دیگه.
دوستان Us Robotics رو پیشنهاد کردن ولی من تست نکردم.
اگر به CallerID نیاز نداشته باشن مودمهای زیادی تو بازار هستن.