PDA

View Full Version : ابهاد در حرکت از یک فاز به فاز بعد در rup

.مهدی فهمیده غلامی.
سه شنبه 01 فروردین 1385, 22:42 عصر
با سلام خدمت دوستان
من با rup در رفتن از یک فاز به فاز بعد مشکل دارم به نظرم رفتن از یک فاز به فاز بعد ابهام داره
چطور میشه فاز ها از هم جدا میشند بعنوان مثال در فاز elabration چه میزان و اندازه طراحی صورت میگیره؟ یا بعد فاز transition بازگشت دوباره به فاز inception جهت تکرار بعدی برای من مبهمه
مگر تمام use case ها در تکرار اول و در فاز inception انجام نمیشند؟

.مهدی فهمیده غلامی.
یک شنبه 13 فروردین 1385, 22:23 عصر
کسی نیست جواب بده

smhoseyni
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 13:54 عصر
بعنوان مثال در انتهای Inception باید یک توافق بین کارفرما و پیمانکار در مورد کل پروژه ایجاد شده باشد و در انتای Elaboration باید ریسک های کلیدی رفع شده باشند و معماری درآمده باشد و در انتهای Construction باید برنامه‌ای داشته باشیم که نیازمندی‌های اصلی را برآورده کنه.
معیار رفتن از یک فاز به فاز دیگه هم رسیدن به Mileston های اون فازه. البته مدیر پروژه در ابتدا تکرارها و فازها را برنامه ریزی میکنه و این معیارها رو دقیق مشخص میکنه.

درمورد اینکه بعد از Transition به Inception میرویم، باید بگم که همچین چیزی نداریم. در واقع در انتهای Transition پروژه تمام و کامل میشود. (مگر اینکه بخواهید در یک پروژه جدید نسخه بعدی همان نرم‌افزار را تولید کنیم که مجددا باید از Inception شروع کنیم).

tazaree
جمعه 14 آبان 1389, 19:39 عصر
تا جاییکه من می فهمم مرز دقیقی بین فازهای مختلف وجود نداره و عملا از یک فاز کم کم وارد فاز دیگری می شویم.