PDA

View Full Version : کنترل url مرورگرها در ویندوز

pouria_bayat
جمعه 25 مرداد 1392, 10:58 صبح
سلام دوستان ایا راهی هستش که بتونیم از طریق اون تمام مرورگرها رو کنترل کنیم که چه سایتهایی رو باز میکنن؟
مدتی پیش یک برنامه بود که اینکارو میکرد اسم برنامه: Salfeld Child Control 2012
که تمامی لینکهایی که توی هر مرورگری اجرا میشد کنترل میکرد و اعمال فیلتر رو انجام میداد.

parvizwpf
جمعه 25 مرداد 1392, 11:02 صبح
من فقط با اسکپلورر و فایر فاکس تنستم دسترسی پیدا کنم نتونستم فیلتر کنم. اونم با api ها.

pouria_bayat
جمعه 25 مرداد 1392, 11:07 صبح
چطوری تونستید ببینید با مانیتورینگ؟ اگر میشه کدهاتونو ببینم ممنون میشم.

parvizwpf
جمعه 25 مرداد 1392, 11:16 صبح
یادمه یه پروژه رو مخی بهم داده بودن فقط تونستم با یه api یو آر الهای اکسپلورر و تب فعلی فایرفاکسو بدست بیارم(اونم با کد آماده ای که پیدا کردم).

pouria_bayat
جمعه 25 مرداد 1392, 11:35 صبح
البته اینکارو هم خودم میتونم بکنم اون برنامه ای که بالا گفتم میاد توی تب مربوطه که باید فیلتر بشه یک پیغام نشون میده و اجازه دسترسی رو نمیده که کاربر بتونه سایت مربوطه رو باز کنه میخواستم همچین کاری رو انجام بدم.
اگر کسی اطلاعاتی یا چیزی داره بگه ممنون میشم.

pouria_bayat
شنبه 26 مرداد 1392, 00:11 صبح
برای پیدا کردن url تب فعال از کد زیر استفاده میشه:

//string Mor = "IExplore";
string Mor = "Firefox";
DdeClient dde = new DdeClient(Mor, "WWW_GetWindowInfo");
dde.Connect();
string url;
// if (Mor == "IExplore")
// {
// url = dde.Request("1", int.MaxValue);
// }else
url = dde.Request("URL", int.MaxValue);
// MessageBox.Show(url);
bool contains = url.Contains(sitename);
if (contains)
{

//codes
}

string[] text = url.Split(new string[] { "\",\"" }, StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries);
dde.Disconnect();

من میخواهم اگر لینک مورد نظر پیدا شد تب Load نشه و صفحه stop بشه توی قسمت //codes خیلی گشتم دنبالش و مطمئنم همچین چیزی هست ولی چیزی پیدا نکردم خواهشا اگر کسی چیزی میدونه حتی کوچکترین چیزی که بتونه کمکم کنه دریغ نکنه.

pouria_bayat
شنبه 26 مرداد 1392, 00:20 صبح
یک چیز دیگه اگر بشه handle مربوط به مرورگر رو پیدا کرد فکر کنم بشه با فرستادن کلید خاصی ازload شدن اون صفحه جلوگیری کرد مثلا کد: SendKeys.Send("{F5}"); برای رفرش صفحه هستش.
یک چیزهایی هم در مورد Selenium API شنیدم و دیدم ولی نمیدونم dll مربوطه رو چه جوری باید پیدا کنم و چندتا سوال دیگه لطفا کمک کنید.

pouria_bayat
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:26 صبح
کسی نمیتونه در این زمینه کوچکترین کمکی بکنه؟

arefba
یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:50 صبح
خیه چیزی شبیه پروکسی فایر

pouria_bayat
یک شنبه 27 مرداد 1392, 13:01 عصر
میشه بیشتر راهنمایی کنید و اینکه منظورتون چیه؟

arefba
یک شنبه 27 مرداد 1392, 14:20 عصر
پروکسی فایر هم این کار میکنه هر وقت هر نرم افزاری بخواد به وب وصل بشه توی لیستش با جزئیات نشونش میده کار سختی نیست یه خورده جستجو کنید

pouria_bayat
دوشنبه 28 مرداد 1392, 00:37 صبح
اره خیلی از برنامه ها اینکارو میکنن مثل برنامه بالایی که گفتم والا سرچ کردم به نتیجه مفیدی نرسیدم بازم باشه چشم اگر مطلب بدرد بخوری خودتون توی این زمینه دید ممنون میشم لینک بدید.

mehrdad1991h
سه شنبه 29 مرداد 1392, 00:49 صبح
یک سوال دارم من
ایا فقط میخوای وب برازر را تحت نظر داشته باشی و لینک هاش را ببینی
یا هر برنامه و هر چیزی که به نت وصل هست و از اینترنت استفاده میکنه را زیر نظر بگیری و لینک هاش را ببین ؟

pouria_bayat
سه شنبه 29 مرداد 1392, 00:54 صبح
ممنون بابت توجه ای که دارید کلا میخواهم عمل ف ی ل ت ری ن گ رو انجام بدم و هر برنامه ای که وصل میشه رو چک کنه و اگر سایت مزبور توی دیتابیس بود اجازه دسترسی بهش نده.

pouria_bayat
سه شنبه 29 مرداد 1392, 01:00 صبح
البته توی جستجوهایی که انجام دادم به مطالب جالبی هم برخوردم ولی درست نمیتونم ازشون استفاده بهینه بکنم مثلا:

http://www.codeproject.com/Articles/12458/SharpPcap-A-Packet-Capture-Framework-for-NET