PDA

View Full Version : سوال: کار با pc pos بانک پاسارگاد

h_mohamadi
یک شنبه 27 مرداد 1392, 08:40 صبح
سلام دوستان
من مي خواهم با دستگاه pc pos بانک پاسارگاد کار کنم مي خواستم بدانم دوستان کسي با آن کار کرده است يا نه؟
به چه صورت با آن بايد کار کرد

Valadi
یک شنبه 27 مرداد 1392, 21:24 عصر
با سلام
چند وقته پيش يكي از كاربران سوال پرسيده بود
كار با دستگاه pos راحته يك ocx يا sdkداره كه از پورت com ارتباط مي گيره (البته بعضي هاي usb و lan ) و از روي پورت ديتا را مي خوني
البته بعضي دستگاه ها ساپورت نمي كنه من با ملي كار كردم

h_mohamadi
دوشنبه 28 مرداد 1392, 11:59 صبح
با سلام
چند وقته پيش يكي از كاربران سوال پرسيده بود
كار با دستگاه pos راحته يك ocx يا sdkداره كه از پورت com ارتباط مي گيره (البته بعضي هاي usb و lan ) و از روي پورت ديتا را مي خوني
البته بعضي دستگاه ها ساپورت نمي كنه من با ملي كار كردم
حالا اگر شما داريد مي شود برايم ارسال کنيد

Delphi 2010
دوشنبه 18 شهریور 1392, 11:13 صبح
با سلام خدمت شما بنده توی شرکت پشتیبانی دستگاه های کارتخوان کار میکنم و اطلاعاتی مفیدی در این زمینه دارم ولی همه محرمانه هستش
دوست عزیز من توی تاپیک دیگه ای هم گفتم
این کدهای دستگاه که به قول عزیزمون رو پورت Com,Usb,Lan میاد همه کد شده هستن و این الگوریتم کدها توسط کشورعزیزمان تغییر داده می شه ولی یه روند کلی داره

این الگوریتم کلی برای دریافت این اطلاعات دستگاه رو از داخل سایت سازندگان این دستگاه ها میتونید برداشت کنید
سایت های شرکت هایی مثل Verifon, Pax, Sagem این سه شرکت فعلا اول و قدرتمند دارن توی تولید دستگاه های کارتخوان پیش میرن
شما به Sagem شروع کن چون قدیمی تر هستش
سوالی بود در خدمتم

h_mohamadi
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 14:48 عصر
با سلام خدمت شما بنده توی شرکت پشتیبانی دستگاه های کارتخوان کار میکنم و اطلاعاتی مفیدی در این زمینه دارم ولی همه محرمانه هستش
دوست عزیز من توی تاپیک دیگه ای هم گفتم
این کدهای دستگاه که به قول عزیزمون رو پورت Com,Usb,Lan میاد همه کد شده هستن و این الگوریتم کدها توسط کشورعزیزمان تغییر داده می شه ولی یه روند کلی داره

این الگوریتم کلی برای دریافت این اطلاعات دستگاه رو از داخل سایت سازندگان این دستگاه ها میتونید برداشت کنید
سایت های شرکت هایی مثل Verifon, Pax, Sagem این سه شرکت فعلا اول و قدرتمند دارن توی تولید دستگاه های کارتخوان پیش میرن
شما به Sagem شروع کن چون قدیمی تر هستش
سوالی بود در خدمتم
شما سمپل دلفي براي اين کار نداريد؟؟
من از خود پاسارگاد يک سمپل c++ داده و من با c++ تا به حال کار نکرده ام

Delphi 2010
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 15:28 عصر
پیشنهادی که بنده بهتون دارم
اینه که بعضی از دوستان به دو تا زبان آشنا هستند
کد خودتون رو بگذارید تا دوستان براتون تبدیل کنند به دلفی