PDA

View Full Version : قابل توجه اونایی که برنامه نویسی تحت شبکه بلدند

Clever_MRG
شنبه 05 فروردین 1385, 00:06 صبح
با سلام به همه vb.net خورها :
چند روزه که در به در دنبال یه مطلب درست وحسابی در مورد برنامه نویسی تحت شبکه می گردم اما دریغ .

خیلی ها در مورد سوکت پروگرامینگ و برنامه نویسی تحت شبکه سوال کردند اما نه جواب درستی داده شد نه منبع درستی معرفی شد.
از آقای بابک زواری عزیز و تمام کسایی که می تونن اطلاعات درستی به ما بدن می خوام که کمک
کنن .
مثل کاری که برای #c انجام شد اگه یه حالت آموزشی قسمت به قسمت بزارین همه دعاتون می کنن.

taherbaghal
شنبه 05 فروردین 1385, 08:31 صبح
منم موافقم
بهتره که یه تاپیک ایجاد بشه و اصول برنامه نویسی تحت شبکه و تنضیمات اون گفته بشه
ممنون میشم

habedijoo
شنبه 05 فروردین 1385, 10:15 صبح
دوستان عزیز Socket Programming خودش یه کتاب مفصل داره و کلی مطلب مهم من فکر نکنم با یه تاپیک بشه سر و ته قضیه رو بهم آورد . البته برای شروع خوبه .

بابک زواری
شنبه 05 فروردین 1385, 10:34 صبح
دوستان عزیز Socket Programming خودش یه کتاب مفصل داره و کلی مطلب مهم من فکر نکنم با یه تاپیک بشه سر و ته قضیه رو بهم آورد . البته برای شروع خوبه .

دقیقا با یک تاپیک نمیشه تمام موضوع رو جمع وجور کرد ؛ در بخش کتابهای دات نت هم یک کتاب برای این کار معرفی شده

taherbaghal
شنبه 05 فروردین 1385, 12:12 عصر
نه دوستان عزیز منظور برنامه نویسی تحت شبکیه بود نه Socket Programming

Clever_MRG
یک شنبه 06 فروردین 1385, 00:12 صبح
آخه آدم وقتی یه برنامه مثل net Support School یا GamePort رو می بینه کفش می بره
چرا خودمون نتونیم بنویسیم شاید توقعم یه خورده زیاد باشه اما باور کنید مشکل من و خیلی های دیگه اینه که نمی دونیم از کجا وچطوری شروع کنیم به قول معروف دنبال استارت می گردیم .

خلاصه یکی بسم ال.. بگه بقیش هم خدا کریمه.

meh_secure
یک شنبه 06 فروردین 1385, 00:34 صبح
همانطوری که آقای زواری گفت کتابی که در بخش مباحث متفرقه هست خیلی عالیه به نام "Professional .Net Network Programming" که البته فقط من این رو گرفتم و واقعا هم عالی بود.

Clever_MRG
یک شنبه 06 فروردین 1385, 01:25 صبح
ممکنه لینک "Professional .Net Network Programming" رو بدین هر چی گشتم نبود

meh_secure
یک شنبه 06 فروردین 1385, 01:27 صبح
آدرسش رو که گفتم. در بخش مباحث متفرقه و تاپیک کتابهایی برای دات نت و سایر مباحث ...

Clever_MRG
یک شنبه 06 فروردین 1385, 08:35 صبح
باور کن دیشب تا ساعت 2 توی این صفحاتی که گفتی می گشتم اما چیزی پیدا نکردم اخه لینکها خیلی زیاد بودند. یه لطفی کن آدرس اون صفحه رو بده
در ضمن من یه منبع برای VB.Net می خوام نه #c حالا اینی که شما گفتید برای کدوم یکیه

taherbaghal
یک شنبه 06 فروردین 1385, 08:36 صبح
منم نتونستم پیداش کنم :افسرده: :ناراحت:

Clever_MRG
یک شنبه 06 فروردین 1385, 09:12 صبح
تورو خدا سرنوشت این تاپیک رو مشخص کنید همینه که تاپیکها کم مصرف واضافی می شن اخر سر هم کلی از فضای سایت رو می گیرن . بدون اینکه کسی جوابشو گرفته باشه .
یه لینک درستو حسابی بدین تا بدونیم تلاشمون بی نتیجه نمونده

sh
یک شنبه 06 فروردین 1385, 19:12 عصر
اگر برای VB.NET میخوای حتما این سه کتاب رو هم بگیر
Digital.Press.Network.programming.in.dot.NET.C.Sha rp.and.Visual.Basic.dot.NET.May.2004.eBook-DDU.pdf
و
Apress peer to peer programming in vb.net
و
ms press Network Programming for the Microsoft [1].NET Framework.chm

بابک زواری
یک شنبه 06 فروردین 1385, 20:54 عصر
تو همون تاپیک هست ؛ آقای مهران هم پیدا کردن و گذاشتن اینجا اما من پاکش کردم ؛ چون لینکهای وارز نباید غیر از اون تاپیک جای دیگه باشن.
شما هم بگردید حتما پیداش میکنید