PDA

View Full Version : حرفه ای: ابزاری معتبر برای طراحی ظاهر برنامه

teymoorei
جمعه 01 شهریور 1392, 00:45 صبح
سلام
من چند سالی هست که با DotNetBar کار می کنم .

بعضی وقتا مشکلاتی داشته که چشم پوشی میکردم .

اما حالا بعد از چند وقت که رو یه پروژه خیلی مهم کار میکردم نمیدونم چی شد که همه برنامه رو به هم ریخت بعدشم همه چیز پاک شد .

ضمنا ورژن دات نت بار من 11 هستش

یعنی تمام زحماتم به فنا رفت .

حالا از دوستان می خوام خواهشا خیلی سریع و واضح منو راهنمایی کنند و یه ابزار پدر مادر دار و معتبر معرفی کنند .

باتشکر

r. salehi
جمعه 01 شهریور 1392, 07:53 صبح
دوست عزیز من خودم به این نتیجه رسیدم که استفاده از کامپوننتها به شدت در تسریع کار می تونه نقش داشته باشه و در اکثر موارد هم قادر نبودم بدون استفاده از این ابزارها به مقصد مورد نظرم برسم.
با توجه به عدم آشنایی ام با این ابزارها و تنوعشون. یک سری تحقیقاتی در این زمینه انجام دادم. به نظر می رسه در بین کامپوننتهای موجود devexpress و تلریک توانا تر و قوام یافته تر باشند. من خودم یکی دوسالی هست که از devexpress استفاده می کنم و واقعا از اون راضی هستم و تا الان هم هیچ گونه خطا و مشکلی با نرم افزار های تهیه شده با این کامپوننت نداشتم. فقط گمان می کنم بهتره باشه شما متناسب با کارتون یکی از اینها را انتخاب کنید چون هر کدامشون نقاط قوت و ضعف خاص خودشون را دارند.
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

teymoorei
جمعه 01 شهریور 1392, 09:30 صبح
سلام

من خودم یکی دوسالی هست که از devexpress استفاده می کنم و واقعا از اون راضی هستم و تا الان هم هیچ گونه خطا و مشکلی با نرم افزار های تهیه شده با این کامپوننت نداشتم. فقط گمان می کنم بهتره باشه شما متناسب با کارتون یکی از اینها را انتخاب کنید چون هر کدامشون نقاط قوت و ضعف خاص خودشون را دارند.

هر کدام چه نقاط ضعف و قوتی دارند ؟

teymoorei
جمعه 01 شهریور 1392, 12:45 عصر
سلام من نسخه تریال devexpress رو گرفتم بعلاوه patch حالا نمیدونم به patch اعتماد کنم یانه .
بعدشم نصبش کردم اما چیزی به ToolBox ویژوال استودیو اضاف نشده باید چیکار کنم .
لطفا راهنمایی کنید خیلی عجله دارم .

xxnagin
جمعه 01 شهریور 1392, 13:56 عصر
سلام
patch کردنش هم باید روی patch کلیک راست و properties و تب دوم compatibility و تیک گزینه compatibility mode را روی xp قرار بدید
بعد از patch کردن به پوشه نصب devexpress برو (c:\Program Files\DevExpress\DXperience 12.2\Bin\Framework معمولا این مسیر هستش) که با درگ کردن میتونی به toolbox اضافه کنی
بعضی از dll ها باید به reference ( موقع اضافه شدن به فرم) و بعضی هاش به toolbox اضافه میشن

r. salehi
دوشنبه 04 شهریور 1392, 09:38 صبح
سلام مجدد
دوست عزیز در همون زمانی که من در مورد کامپوننتها تحقیق می کردم می دیدم که اکثر حرف و حدیثها از روی تعصب های بی دلیل اراپه میشه متاسفانه. اما یک فایل صوتی پیداکردم که بسیار مفید بود آدرسش را میگذارم براتون.
http://dl.nikamooz.com/radionikamooz/RadioNikAmooz-DevExpressVSTelerik.mp3

در این فایل شما مقایسه ای منصفانه با اشاره به نقاط قوت و ضعف هر یک از کامپوننتهای DevExpress و Telerik خواهید یافت. فکر می کنم لازم باشه در سایت نیک آموز عضو بشید البته. سایت خوبیه.
موفق باشید