PDA

View Full Version : چگونه اسلاید شو با jquery بسازم ؟

irwebdesign
شنبه 02 شهریور 1392, 20:32 عصر
سلام دوستان..
برای اولین بار یکی از مشتریان به من فایل psd داد که توش یه اسلاید شو میخواد که باید مثل عکس زیر باشه

http://www.rivasmv.ir/upload/images/fgfg.jpg

تو هر 3 قسمت مثل پربازدیدترین ها موضوعاتی داریم و تو هر موضوع هم تعدادی مطالب که میبینیم..میشه یه راهنمایی کنید آخه من اصلا بلد نیستم
راستی این اسکرول هم باید چه طوری به این قسمت داد...

azamicu
شنبه 02 شهریور 1392, 22:07 عصر
سلام دوست عزیز
امیدوارم جی کوئری بدونید اگه نه که خیلی کارتون سخته
حالا بنده از روی وظیفه کمکت میکنم به امید خدا که مفید باشه
1- شما باید دو تا دایو جداداشته باشی یکی برای نگهداری عنوان هات و دیگری برای مطالبشون که بر روی هر عنوانی که زدی بقیه مخفی بشن و مطالب مربوط به اون دیده بشن که با آیدی ها باید کار بکنی
2- برای ساخت منو شناور آیتم هات سمپل توی اینترنت زیاده ولی اگه میخوای خودت بنویسی باید دو تا دایو تو در تو باشه که دایو پدر رو باید اسکرول y اونو auto بکنی و دایو فرزندت هم ارزش برابر با مجموع عرض آیتم هات باشه
3- برای استایل دادن به اسکرول بار هم باید از جیکوئری های آماده استفاده بکنی که راحت ترین کاره ممکنه
به امید موفقیت شما

hessam2003
شنبه 02 شهریور 1392, 22:55 عصر
سلام.
شما به JQuery مسلط هستید؟

irwebdesign
یک شنبه 03 شهریور 1392, 18:11 عصر
دوست عزیز تقریبا 60 درصد باهاش آشنایی دارم
مشکل من بیشتر تو استایل دهی هست مخصوصا اون دکمه ی های چپ و راستش...

irwebdesign
یک شنبه 03 شهریور 1392, 18:52 عصر
سلام دوست عزیز
امیدوارم جی کوئری بدونید اگه نه که خیلی کارتون سخته
حالا بنده از روی وظیفه کمکت میکنم به امید خدا که مفید باشه
1- شما باید دو تا دایو جداداشته باشی یکی برای نگهداری عنوان هات و دیگری برای مطالبشون که بر روی هر عنوانی که زدی بقیه مخفی بشن و مطالب مربوط به اون دیده بشن که با آیدی ها باید کار بکنی
2- برای ساخت منو شناور آیتم هات سمپل توی اینترنت زیاده ولی اگه میخوای خودت بنویسی باید دو تا دایو تو در تو باشه که دایو پدر رو باید اسکرول y اونو auto بکنی و دایو فرزندت هم ارزش برابر با مجموع عرض آیتم هات باشه
3- برای استایل دادن به اسکرول بار هم باید از جیکوئری های آماده استفاده بکنی که راحت ترین کاره ممکنه
به امید موفقیت شما

یه کوچیک واسم کدشو مینویسی مخصوصا شماره ی 2 که گفتین؟