PDA

View Full Version : ایده جدید در وب جهانی - هم درآمد و هم ....

AmirH03ein
شنبه 02 شهریور 1392, 22:35 عصر
سلام به دوستان عزیز .

من بعد از مدتی که به دنبال یه ایده جدید برای وب بودم که هم درآمد خوبی داشته باشه و هم بازدید جهانی داشته باشه و هم کسی تا به حال انجام نداده باشه یه ایده به ذهنم رسید که مطمعنام اگر انجام بشه جهانی میشه (هم درآمد داره)(هم پروژه یه یاد ماندنی خواهد شد).

خوب من اون ایده رو توی یه فایل pdf نوشتم که میتونید بگیرید و مطالعه کنید . در صورتی که دوست داشتید همکاری کنید پیغام خصوصی بدید .

این pdf قسمت کلی از مشخصات است و کسانی که مایل به همکاری باشند نسخه کامل رو بهشون میدم .

ما به دنبال یک گروه برای این کار هستیم که خودم قسمتی از برنامه نویسی php رو انجام میدم .

DashAli
یک شنبه 03 شهریور 1392, 00:16 صبح
ایدتون چند سال پیش توسط IMDB ربوده شده!

AmirH03ein
یک شنبه 03 شهریور 1392, 07:46 صبح
ایدتون چند سال پیش توسط IMDB ربوده شده!
imdb رو خود مدیران سایت میزارن نه سازندگان فیلم !
ما میخوایم طرف حساب مردم خود سازندگان فیلم باشند نه مدیران یک سایت !!!
ما قراره که به هر فیلم یک بلاگ بدیم -امنیت + امکانات
که دیگه لازم به فیسبوک نباشه
مثلا ادرس اینطوری بشه
facebook.com/iron man
example/ironman

DashAli
یک شنبه 03 شهریور 1392, 08:58 صبح
توی IMDB تا اونجا که می‌دونم تصاویر و برخی چیزهای دیگه فقط توسط اعضا به صورت پولی قابل درج هستند!
حالا این اعضا می‌تونن صاحبان فیلم باشن یا علاقه مندان یا هرکی دیگه! چون واقعاً تشخیص و تعمیم هر فیلم به صاحبانش از دست هیچ سایتی ساخته نیست! حتی وزارت ارشاد هم نمی‌تونه چنین اعمال قدرتی داشته باشه! که هم شناسایی درست داشته باشه و هم اجبار به استفاده کردن از این بستر!
پس ساخت چنین سایتی فارغ از برنامه نویسی مشکلات بزرگ تری داره که مربوط میشه به شناخت کاربران و ایجاد دسترسی به صاحبان فیلم... که این کار تقریبا غیر ممکنه...
به فرض محال اگه هم ممکن باشه... نمی‌شه اون‌ها رو مجبور به پرکردن اطلاعات کرد یا برای گفتگو با مردم از این راه و... چون این مورد هم از قبل توسط فیسبوک و توییتر انجام میشه!

پس شما سه مشکل اصلی سر راهتون دارین:

پیدا کردن و شناخت اعضایی که صاحبان واقعی فیلم باشن از دیگران!!!
مجبور کردن اونها به پاسخگویی و درج اطلاعات فیلم (با وجود رقیب قدیمی چون IMDB)
مجاب کردن شرکت‌های فیلم‌سازی به استفاده از بستر جدید ارتباط با مردم (با وجود رقیبانی چون فیسبوک و توییتر)