PDA

View Full Version : گفتگو: برنامه برای انتخاب واحد خودکار

alonmahdi
شنبه 09 شهریور 1392, 13:52 عصر
سلام دوستان عزیز و محترم

همون طور که می دونید کسایی که دانشجو هستند تا حدودا یک هفته دیگه انتخاب واحد ها شروع می شه و باز درد سر برنامه چیدن و دردسر تداخل ساعت ها و کلی مورد دیگه برای برنامه ریزی یک ترم وجود داره .
حالا من در این زمینه می خوام یک برنامه ای بنویسم که درس ها رو بهش بدی و برات شروع کنه یک برنامه ریزی با بهترین شرایط بکنه .
تازه قصد دارم بهش یکسری شرط اضافه کنم که مثلا :
بین ساعت 8 تا 12 فقط برنامه ریزی کنه !!
با استادی که دوستش نداری کلاس برنداره !!
توی یک روز دوتا امتحان نداشته باشی !!
این شرط های پر رنگش و البته جالب هاش بود که در پس زمینه کار خیلی چیز هایی دیگه قرار می گیره که بهترین برنامه رو بتونه بده .

اگه بتونم تا هفته دیگه تمامش کنم می گذارم براتون روی سایت البته به صورت آزمایشی چون ممکنه خیلی باگ داشته باشه .

و در آخر این که نظرتون در باره این برنامه اگه نوشته بشه چیه ؟:متفکر:
و این که آیا می تونه درآمدی داشته باشه یا نه؟:لبخند:

اگه از ایده ام خوشتون اومد بزن اون لایک قشنگه رو ...!

amir200h
شنبه 09 شهریور 1392, 13:57 عصر
سلام دوستان عزیز و محترم

همون طور که می دونید کسایی که دانشجو هستند تا حدودا یک هفته دیگه انتخاب واحد ها شروع می شه و باز درد سر برنامه چیدن و دردسر تداخل ساعت ها و کلی مورد دیگه برای برنامه ریزی یک ترم وجود داره .
حالا من در این زمینه می خوام یک برنامه ای بنویسم که درس ها رو بهش بدی و برات شروع کنه یک برنامه ریزی با بهترین شرایط بکنه .
تازه قصد دارم بهش یکسری شرط اضافه کنم که مثلا :
بین ساعت 8 تا 12 فقط برنامه ریزی کنه !!
با استادی که دوستش نداری کلاس برنداره !!
توی یک روز دوتا امتحان نداشته باشی !!
این شرط های پر رنگش و البته جالب هاش بود که در پس زمینه کار خیلی چیز هایی دیگه قرار می گیره که بهترین برنامه رو بتونه بده .

اگه بتونم تا هفته دیگه تمامش کنم می گذارم براتون روی سایت البته به صورت آزمایشی چون ممکنه خیلی باگ داشته باشه .

و در آخر این که نظرتون در باره این برنامه اگه نوشته بشه چیه ؟:متفکر:
و این که آیا می تونه درآمدی داشته باشه یا نه؟:لبخند:

خیلی ایده جالبی بود. ما سایت دانشکده مون همچین امکانی داره بجز انتخاب استاد. که بنظرم ایده جالبیه

sohil_ww
شنبه 09 شهریور 1392, 14:14 عصر
ایده ی خوبیه و قشنگیه اگه می تونی کاری کن که با باز کردن لیست دروس دیگه نیاز نباش کل دروس توش وارد کرد برنامه پیچیده ای میشه
راستی دروس پیش نیاز و هم نیازم یادت نره :D

البته من که 22 دقیقه دیگه انتخاب واحدمه پس ترم بعد ازش استفاده می کنم :چشمک:

alonmahdi
شنبه 09 شهریور 1392, 22:37 عصر
ایده ی خوبیه و قشنگیه اگه می تونی کاری کن که با باز کردن لیست دروس دیگه نیاز نباش کل دروس توش وارد کرد برنامه پیچیده ای میشه
راستی دروس پیش نیاز و هم نیازم یادت نره :D

البته من که 22 دقیقه دیگه انتخاب واحدمه پس ترم بعد ازش استفاده می کنم :چشمک:

مگه چه دانشگاهی هستی این قدر زود ...؟؟؟ هنوز دانشگاه ما فکر کنم نتیجه ترم تابستونه رو هم اعلام نکرده باشه ...!!!

mfaridi
شنبه 09 شهریور 1392, 23:49 عصر
من فکر نمیکنم کسی برا این برنامه پول بده البتته نمیخوام ناامیدت کنم نضر من این بود

amir200h
یک شنبه 10 شهریور 1392, 00:37 صبح
من فکر نمیکنم کسی برا این برنامه پول بده البتته نمیخوام ناامیدت کنم نضر من این بود

اتفاقا ایده شون خیلی باحاله. و خیلی سخته پیاده سازیش
""" نظر """ من این بود!!!!!!