PDA

View Full Version : مشکل Read-Only بودن دیتابیس بعد از ایجاد برنامه نصب

mojzkh
یک شنبه 10 شهریور 1392, 04:28 صبح
:عصبانی:
سلام
من برای برنامم یک برنامه نصب از خود Vs 2010 درست کردم . برنامه بعد از نصب هیچ مشکلی نداره جز اینکه برای ثبت در بانک اطلاعاتی اجازه نمیده و پیام فقط خواندنی رو میده و فقط میشه از بانک بازیابی کرد . این مشکلو با تنظیم permission بر وی فایل های mdf و ldf حل کردم اما برای سیستم مشتری و سادگی نصب نیاز به یک راه کار دارم .
در فروم های غیر ایرانی صحبت از قرار دادنMDF , LDF در پوشه AppData بود که نتونستم باز اونم انجام بدم .

hojjjat
یک شنبه 10 شهریور 1392, 10:07 صبح
منم همیچین مشکلی دارم..یک از دوستان میگفت باید در برنامه تولید setup ادرس پیش فرض رو رو progeram data بدین ..چون ویندوز 7و8 امنیت بالای دادن اینجوری میشه

shahramap
یک شنبه 10 شهریور 1392, 10:42 صبح
روی برنامه sql server management کلیک راست کن و گزینه run as administrator رو انتخاب کن حالا بانکت رو اتچ کن...همین.

pesare
یک شنبه 10 شهریور 1392, 12:43 عصر
روی برنامه sql server management کلیک راست کن و گزینه run as administrator رو انتخاب کن حالا بانکت رو اتچ کن...همین.

اگه برنامه رو کس دیگه خواست نصب کنه که از این چیزا سر در نمیاره باید چیکار کنیم؟

hojjjat
یک شنبه 10 شهریور 1392, 16:10 عصر
اگه برنامه رو کس دیگه خواست نصب کنه که از این چیزا سر در نمیاره باید چیکار کنیم؟
برنامه تحت شبکع نیس که اصن نیازی با منیجمت اسدیو نداری با خود ویژوال بانک بساز

mojzkh
دوشنبه 11 شهریور 1392, 01:04 صبح
برنامه تحت شبکع نیس که اصن نیازی با منیجمت اسدیو نداری با خود ویژوال بانک بساز
من از اس کیو ال اکسپرس استفاده می کنم و برای برنامه در پوشه خودش فایل بانک رو در هر بار اتصال اتچ میکنه . اینم بگم من ویندوزم 8 دارم و این ستاپ در اکس پی مشکلی نداره ! اما جالب اینجاست که نرم افزار install shield این قابلیت رو داره که شما پرمیژن رو برای فایل های پروژه نصب ست کنی که کلا مشکلو فیتیله میکنه . اما متاسفانه برای این پروژه به دلایلی نمی تونم ازون استفاده کنم . لطفا اگه راه حلی با توجه به شرایطی که گفتم به شکل دقیق بگید .