PDA

View Full Version : آقای FasTCode !!!!!!

hamid_0341
یک شنبه 10 شهریور 1392, 08:25 صبح
با ســـــــــــــلام آی FastCode

اگه شما با این خبرهایی که ما مــــــــــیزاریم مشکل دارید ! یا این خبر ها برای شما تکــراری است و شما خیلی بروز هستید !!! میتونید دیگه نیای اینجا!!!!
کسی شما رو وادار نکرده !!!
میتونید برین همونجایی که سال 2010 توش این خبرها رو خوندی !!!!
الان با این کارت میخوای بگی خیلی حرفه ای هستی ؟؟؟؟!!! :متفکر:
آیا این خبر هایی که شما اینجا گزاشتید خیلی استقبال شده یا خیلی عالی بوده ؟؟؟؟
http://barnamenevis.org/showthread.php?216418-securitycrunch
http://barnamenevis.org/showthread.php?204781-I-found-a-mirror-for-sourceforge.net

mehdi.mousavi
یک شنبه 10 شهریور 1392, 18:51 عصر
سلام.
جریان چیه؟ ظاهرا چند وقتی که نبودم رفتار اعضای سایت به طرز چشمگیری تغییر کرده... لطفا یه نفر به من توضیح بده که از کی تا حالا، این مساله در این سایت باب شده که در بخش "تازه های دنیای کامپیوتر" کاربران سایت بیان و اینطوری با هم در مورد اختلافاتشون Chat کنن؟ اینکه اخباری که اینجا درج میشه عموما قدیمیه و تاریخ مصرفش گذشته یا چندان کمکی به کسی نمیکنه (مثل Release شدن فلان نسخه مرورگر و ...) از نظرم منم درسته، اما اینکه اینطوری در مورد همدیگه حرف بزنیم و بی پروا در مورد همدیگه سخن بگیم قابل قبول نیست (روی سخنم هر دو طرف درگیر در مساله است).

تمامی محدودیت هایی که روی این سایت گذاشته شد، بواسطه رفتاری بود که کاربران سایت از خودشون نشون میدادن. مگه یادتون رفته که سال ها میتونستید اینجا در مورد اخبار درج شده نظراتتون رو بذارید؟ آیا خاطرتون نیست که به چه دلیلی این امکان از سایت برداشته شد؟ یا درج لینک در امضاها و بسیاری موارد دیگه.
مگه این امکانات از روز اول غیر فعال بود؟ وقوع همین اتفاقات که باعث غیر فعال شدن این امکانات شد... اینکه فلان مطلب اشتباه هستش و ... رو میتونید با امکان "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" به اطلاع مدیران سایت برسونید و از اون به بعدش رو به عهده مدیران بذارید. حقیقتش روم نمیشه که این حرف ها رو بزنم، اینا رو بارها و بارها ظرف چند سال گذشته گفته ام...

از نظر شخص من، شاید هر ماه فقط یک مورد مطلب به درد بخور به این بخش ارسال میشه، اما خوب، این نظر منه و ممکنه دیگران با این نظر موافق نباشن. اما دلیلی نداره این نظرم رو در عموم مطرح کنم. به هر حال، هر کسی خودش میتونه انتخاب کنه که فلان مطلب براش کاربردی داشته یا نه... لطفا از این پس با استفاده از کلید "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" چنین مسائلی رو به گوش مدیران برسونید تا اقدام لازم رو انجام بدن.

ممنون و موفق باشید.