PDA

View Full Version : سوال: اسلایدر برای قالب وردپرس

thinkdiff
سه شنبه 12 شهریور 1392, 10:25 صبح
با سلام
من دنبال ی افزونه فارسی اسلاید شو با امکانات next , back و گزینه های دایره ای گوچیک پایین اسلایدر برای هر عکس میگردم.اسلایدر های زیادی رو امتحان کردم ولی هر کدومشون ی مشکلی داشتن.
1.یا تو صفحه مدیریتشون گزینه ی اضافه کردن عکس پیدا نکردم
2.یا اجرا نمیشد و عکس ها رو زیر هم می گذاشت
3.یا از همه مهم تر مثل افزونه ی contact form باید براش ی قسمت دارای حلقه مثل فایل page.php یا single.php بسازم که اجرا شه و این خوب نیست چون من میخوام بالای سایتم ی قسمتش این اسلاید باشه و پایین تر قسمت اخبار دارم.پس فکر نکنم بشه همزمان تو 1 صفحه دوتا حلقه و شرط قرار داد
لطفا ی راهنمایی کارآمد کنین.

AliRezaPro
سه شنبه 12 شهریور 1392, 11:56 صبح
شما مشکل استایل دهی دارید احتمالا , پلاگینی که استفاده میکنید رو اینجا قرار بدید

thinkdiff
سه شنبه 12 شهریور 1392, 15:13 عصر
فکر نکنم به استایل هام ربطی داشته باشه
از پلاگین های : cyclone-slider - DBS-uBillboard - featured-articles-lite - royal-slider - tinyslider
از تمام این ها استفاده کردم و همون ایراداتی که گفتم رو داشتن
مثلا همون آخریش cyclone-slider خوبی و هیچ مشکلی نداره ولی باید مثل فرم های تماس با مای contact form بزاریش تو حلقه تا اجرا شه ولی تو یک صفحه که نمیشه دوتا حلقه و شرط باشه چون من پایینتر قسمت اخبار دارم.این هم کدی کی مه این افزونه میده تا ازش تو قالب استفاده کنم :Slideshow updated. Shortcode is [cycloneslider id="4"]

thinkdiff
سه شنبه 12 شهریور 1392, 15:23 عصر
خوب همین الان ی بار دیگه پلا گین cyclone-slider امتحان کردم و از کد <?php echo do_shortcode('[cycloneslider id ="4"]'); ?> استفاده کردم برای فراخانیش
الان هم عکس ها رو آورده و هم گزینه ی nect , back رو ولی به جای اینکه اسلاید اسلاید نشون بده عکس ها رو زیر هم قرار داده و ثابته.
فکر می کنم این به خاطر ناتوانی در فراخانی پلاگین انیمیشن(جی کویری یا کد های جاوا اسکریپت پلاگین) باشه که زیر هم میارتشون