PDA

View Full Version : ارسال یک پیام برای همه کاربران

agent31537
سه شنبه 12 شهریور 1392, 12:25 عصر
با سلام
من در وب سایتم یک سیستم پیام خصوصی دارم که آیتم های زیر را شامل میشه :
موضوع پیام :
گیرنده پیام :
متن پیام :
فایل پیوست :
موضوع بر سر گیرنده پیام است که به شکل سلکت می باشد یعنی با انتخاب آن نانم و نام خانوادگی تمام کاربران مشخص میشه بعد نام اون کاربر را انتخاب می کنم و با زدن کلید ارسال در دیتا بیس یک پیام برای دریافت کننده inbox و یک پیام برای ارسال کننده outbox ایجاد میشه مشکل من برای اینه که میخوام یک پیام را برای همه کاربران ارسال کنم چیکار باید بکنم که برای هر کاربر یک پیغام در صندوق دریافتش ایجاد بشه

agent31537
یک شنبه 31 شهریور 1392, 17:43 عصر
از اساتید میخام راهنمای کنید چگونه میتونم یک حلقه بسازم تا یک متن و یا یک موضوع را برای تمام کاربران سلکت کنم و برای هر نامه یک شماره نامه خاص داشته باشد

masiha68
یک شنبه 31 شهریور 1392, 18:17 عصر
یه جوری معما طرح می کنی که ادم گیج میشه :)
تو الان میخوای یه حلقه داشته باشی که اسم کاربرها رو سلکت کنه و یه پیغام واسشون بفرسته ... درسته ؟
و حالا هر پیغام فرستاده شده یک id داشته باشه که غیر تکراری باشه ... درسته ؟
اگه تا اینجاشو درست فهمیده باشم که کار راحته و اگرم نه بیشتر توضیح بده

amirrezaq
یک شنبه 31 شهریور 1392, 19:32 عصر
خوب من اینطوری فهمیدم که میخواهید یک پیام رو برای همه ارسال کنید؟
خوب این سادست، باید مثل کد زیر عمل کنید:

<?php
$sql="INSERT INTO `users` SET `inbox`='$text'";
?>
البته اگر بنده حقیر درست فهمیده باشم...

AliRezaPro
یک شنبه 31 شهریور 1392, 23:18 عصر
سعی کنید کل سیستمی که می خواهید بنویسید رو اول در ذهن خودتون تصور کنید و در صورت نیاز در برگه ایی پیاده سازی کنید (شماتیک کلی) و سپس سر کد برید , اینجوری کاراتون آسون تر پیش میره
یک قسمت پیغام(admin message) در سمت کاربری ایجاد کنید , وظیفه ی این قسمت این باشه که هر بار سلکت کنه به اون جدول و اگر پیغامی بود (count >0) بود پیغام رو بگیره نمایش بده , مدیر فقط به اون جداول دسترسی داشته باشه و بتونه پیغام ها رو اینسرت کنه

agent31537
دوشنبه 08 مهر 1392, 12:43 عصر
مخلص شما هستیم !!!!

1 . من میخوای یه حلقه داشته باشم که وقتی >> همه کاربران << را انتخاب می کنم اسم همه کاربرها رو سلکت کنه و یه پیغام واسشون بفرسته
اما متن هر پیغام فرستاده شده ثابت باشه ولی هر پیام یک id داشته باشه که غیر تکراری باشه .

sajadpm
دوشنبه 08 مهر 1392, 12:59 عصر
شما می توانید با یک دستور for به تمامی id کاربران موجود در تیبل یوزرتون پیام بفرستید : مثال :

for ($x=0; $x<=100; $x++)
{
$resulta=$articles->sendmessage('1',$x,$m_date,$m_subject,$m_message);
}

من در این مثال تا 100 کاربر اول تیبلتون پیام می فرستد حالا با کمی تغییر می توانید در هر بار ارسال برای تعدادی کاربر پیام رو بفرستد که فشار زیادی بر روی سرور نیاید .

agent31537
سه شنبه 09 مهر 1392, 18:53 عصر
من در دیتا بیس به تیبل به نام inbox و یک تیبل به نام outbox دارم میخوام پیام ارسال شده یک نسخه آن با یک id در صندوق ارسال من ثبت بشه و اما برای هر کاربر در صندوق دریافت جدا جدا با یک id متغییر این پیام ثبت بشه