PDA

View Full Version : سوال: وقتی مروگر بسته میشه شسن نابود میشه؟؟

saeed-71
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 12:59 عصر
سلام.
وقتی مروگر بسته میشه شسن نابود میشه؟؟

qartalonline
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 13:13 عصر
بله با بسته شدن مرورگر سشن از بین میره.

hamedarian2009
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 17:34 عصر
البته تو مرورگر موزیلا ورژن های جدیدش اینطوری نیست و اگه صففحه بسته بشه و دوباره باز کنی سشن نابود نمیشه فقط با خاموش کردن سیستم اینطوری میشه

hamedarian2009
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 22:05 عصر
کدوم نسخه ؟
واسه من نسخه 23

Unique
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 01:24 صبح
متاسفانه چون خودم از session استفاده نمیکنم نخواستم جواب بدم ولی احساس کردم پست ها برای خواننده انحراف به وجود میاره ! session در صورتی بسته میشه که کوکی که روی سیستم کلاینت ست میکنه دیگه نباشه یا خودتون سمت سرور ببندینش ! حالا کوکی روی کلاینت اگه expire ش روی ۰ (صفر) باشه به محض بسته شدن صفحه سایت از بین میره و در واقع session بسته میشه ! به احتمال زیاد (اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنند) expire به صورت پیش فرض روی صفره و با بسته شدن صفحه سایت زا بین میره اما برای محکم کاری یا در صورتی که سرور شما تنظیمات را تغییر داده باشه با session_set_cookie_params به راحتی میشه تغییرایت در کوکی مرتبط از جمله صفر کردن expire time اون انجام داد.

ravand
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 07:19 صبح
یه کاری دیگه ام میتونی بکنی میتونی با متد unload در جی کوئری کاری کنی وقتی پنجره بسته شد صفحه ی output.php که کد پاک کردن سشن توش هست رو فراخوانی کنه.

saeed-71
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 07:54 صبح
یه کاری دیگه ام میتونی بکنی میتونی با متد unload در جی کوئری کاری کنی وقتی پنجره بسته شد صفحه ی output.php که کد پاک کردن سشن توش هست رو فراخوانی کنه.
میشه این کد رو بنویسید؟؟میخوام محکم کاری بشه

ravand
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 08:00 صبح
<script src="jquery.min.js"></script>
<script>
$(window).unload(function() {

$.ajax({
async: false,
type: "GET",
url: 'http://localhost/Delete.php',
data: "id=" + "48",
success: function(data){
alert(data);
}
});
});
</script>

delete.php
<?php
$str = $_GET['id'];
echo $str;
$file = fopen("testi.txt","a");
echo fprintf($file,$str);
?>
اینو من قبلا برا یکار دیگه ای استفاده کرده بودم ،شما می تونی به جای کدهای php کدهای حذف سشن رو قرار بدی.