PDA

View Full Version : سوال: درخواست معرفی یک نرم افزار جهت ساخت وبسایت

GAME_BUILDER
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 13:34 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
بنده یک نرم افزار میخواستم برای ساخت وبسایت .. یک وبسایت کامل که بشود تمامی امکانات یک وبسایت رو نظیر اسلایدر ..پنل .. منو .. زیر منو و....
اصلا چنین نرم افزاری وجود داره ؟؟ نه اینکه قالب بسازه برای جوملا یا ورد پرس ها کل وبسایت رو بسازه + پنل مدیریت یعنی دستمان در پنل ساپورت باز باشه
لطفا بهترین نرم افزار رو معرفی کنین
سپاس گذار

mohamad_torabi
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 16:22 عصر
خب چرا از سیستم مدیریت محتوا استفاده نمیکنید؟

tadayoni
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 18:33 عصر
دوست عزیز نرم افزار های مختلفی وجود داره ولی من ندیدم هیچکدوم پنل مدیریتی سایت رو هم برای شما بسازه و اکثرا سایت استاتیک تحویل میدن !!!

GAME_BUILDER
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 18:56 عصر
مدیریت محتوا منظورتون جوملاست ؟؟ اصلا از جوملا و ورد پرس خوشم نمیاد خیلی رابط بدی داره و سخت هم هست :دی
دنگو فنگم زیاد داره تازه باید قالب رو هم خودم به دلخواه بسازم که اونم یاد گیری خودشو میخاد
ممنون

mohamad_torabi
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 19:56 عصر
نرم افزار پنل بهتون نمیده مگر این که با نرم افزار سایت ایستا بسازید خودتون پویاش کنید

tadayoni
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 21:56 عصر
دوست عزیز فکر میکنید کد نویسی یه سایت با پنل مدیریتی کم دنگ و فنگ داره ؟؟!!

qartalonline
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 22:05 عصر
دوست عزیز هیچ نرم افزاری برای ساخت سایت پویا وجود نداره.
خوب اگه نمیخواین از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید بهتره یه زبان برنامه نویسی یاد بگیرید خودتون شروع کنید به نوشتن سایت.
این رو هم از فکرتون دربیارید که میتونید با 2-3 تا کلیک کردن سایت بسازید اون هم بدون استفاده از cms ها.
البته میتونید سفارش بدید براتون (مطابق میل شما) cms اختصاصی بنویسن.

mohamad_torabi
چهارشنبه 13 شهریور 1392, 22:40 عصر
دوست عزیز فکر میکنید کد نویسی یه سایت با پنل مدیریتی کم دنگ و فنگ داره ؟؟!!
من همچین حرفی زد دوست عزیز؟

storm_saeed
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 12:08 عصر
سلام دوست عزیز
همچین نرم افزاری وجود نداره
بعدشم جوملا و مخصوصا وردپرس رابط به این خوبی دارن واقعا کاربر پسنده . اگه خوشتونم نیومد میتونی (البته اگه برنامه نویسی بلد باشی) ظاهر پنل رو تغییر بدی کاری که خودم برای وردپرس کرده بودم
قالب تو اینترنت زیاده نیازی نیست خودتون طراحی کنید
مدیریت محتوا فقط جوملا و وردپرس نیست میتونی با یه سرچ کوچیک تو نت cms های دیگرو ببینید و هرکدوم و خوشتون اومد نصبش کنید
اگر هم همچین نرم افزاری بود دیگه کسی برنامه نویسی وب رو یاد نمیگرفت.