PDA

View Full Version : موافقید یک سایت اموزش jQ بسازم؟

sinoser
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 23:38 عصر
سلام
یه ایده به ذهنم امد:متفکر:
کمی زحمت داره:اشتباه:
گفتم قبلش ببینم به زحمتش می ارزه یا نه!:لبخندساده:
موافقید یه سایت اموزشی jQuery به سبک w3schools فارسی و لی کمی پیشرفته تر بزنم یا نه!
اخه دیدم منبع درست درمونی به فارسی نیست
خب باید قبول کرد اکثرا حتی خیلی از حرفه ای ها هم زبان اینگیلیسشون خوب نیست!
موافقید بگید
نظرم دارید بگید ممنون

mahdioo12194
جمعه 15 شهریور 1392, 00:40 صبح
بساز خوبه!!!:تشویق:

moeindanesh
جمعه 15 شهریور 1392, 17:31 عصر
آره دوست من
خیلی ایده خوبیه
امیدوارم که هرچه زود تر سایتتون بیاد بالا :چشمک:

sinoser
جمعه 15 شهریور 1392, 19:01 عصر
سایت اماده شد
رفرنسشم دارم تایپ می کنم
مونده سیستم مدریتی که دوستم گفته زحمت طراحیشو می کشه

jalil_gh
جمعه 15 شهریور 1392, 19:15 عصر
منم موافقم. فقط خیلی‌ها رو دیدم که این کار رو شروع کردن و زود خسته شدن و ول کردن. پیشنهاد میکنم اگه میخوایید این کار رو بکنید تا آخرش برید.

sinoser
جمعه 15 شهریور 1392, 19:55 عصر
منم موافقم. فقط خیلی‌ها رو دیدم که این کار رو شروع کردن و زود خسته شدن و ول کردن. پیشنهاد میکنم اگه میخوایید این کار رو بکنید تا آخرش برید.
امیدوارم نشم البته خب کاری پر از بروز رسانی هست !
البته سرم کمی خلوت شد چندتا ویدیو اموزشی هم میذارم برای موارد نیاز به توضیحش

jamejam123
جمعه 22 شهریور 1392, 12:41 عصر
سلام
واقعا عالی می شه
من خودم وقتی که می خواستم جی کوئری یاد بگیرم کلی این در و اون در زدم.
ولی چیزی دستمو نگرفت
اگه این کار رو بکنید واقعا عالیه می شه
موفق باشید

bethoveen
جمعه 22 شهریور 1392, 15:03 عصر
سلام ببخشیدا من قصد بی ادبی و گستاخی ندارم اما کسی که میاد طراحی وب کار میکنه اصلا خوب نیس که بگه چون فلان مطلب انگلیسی بود یا فلان چیزو نفهمیدم باید فارسی بشه،به نظر بنده فارسی کردن چیزی که فقط با انگلیسی فهمیدنش میشه تو این بازار بی در و پیکر خودتو سرپا نیگه داری اصلا کارخوبی نیست،من به شما توصیه میکنم (البته به عنوان ی دوست :-) ) که سعی کنین کامپوننت ها و افزونه های مختلفی رو که وچود داره خوب معرفی کنین و نحوه استفاده و شخصی سازی شو به دوستان یاد بدین وگرنه وب سایت های خیلی خیلی توپی وجود داره که دراین زمینه دارن کار میکنن ولی هیچ کدوم به این مسئله دقت نمی کنن که کامپوننت هایی که ارائه میدن رو نحوه استفاده ش رو هم توضیح بدن،امیدوارم موفق باشین

sinoser
جمعه 22 شهریور 1392, 21:50 عصر
من خودم جز گروه ی هستم که موافق حرف شما هستم و تا بتونم از رفرنس اینگلیسی استفاده می کنم

اما خب اینم باید قبول کرد که کم پیدا میشه که بتونن با رفرنس های زبان اینگلیسی کار کنن دلبل مخالفتمم با یک مثال می گم
قبول دارید تقریبا اکثر موضوعات علمی که توی مدرسه و دانشگاه می خونیم ریشه خارجی دارن
خب 2 حالت بیشتر وجود نمیاد با توجه به حرف شما
1- یا کلا زبان فارسی رو ببوسیم و بذاریم بیرون از همه چیز زندگی و از همون اول دبستان اینگلیسی درس بدیم .خب خنده داره و اصلا هم امکان پذیر نیست
2- از زبان فارسی در روز مره استفاده ولی کلا تو مدرسه همه چیز اینگلیسی باشه این جوری فک نکنم خود من و شما هم اصلان سواد داشتیم

من می گم اقا واسه طبقه یک اسانسور بسازیم باقی طبقاتو کسی بخواد از پله ها میره حالا این که تا کجاش میره بستگی به انگیزه و توانایش داره

پس نتیجه : کلاس اول باید فارسی باشه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خبر خوشم به دوستان بدم محیط رو اماده کردم
تا تونستمم محیط رو طوری اماده کردم که خوانایش زیاد باشه