PDA

View Full Version : تاپیکهائی که حذف میشه

mzjahromi
چهارشنبه 09 فروردین 1385, 17:04 عصر
نمیشه تاپیکهائی که حذف میشه
عنوانش بمونه که معلوم بشه چی بوده که حذف شده؟

mzjahromi
چهارشنبه 09 فروردین 1385, 17:59 عصر
تاپیک هایی که حذف میشن، یا تکرارین یا تاپیک های نامربوطن و این قبیل تاپیک ها، در ضمن وقتی پاک میشن دیگه قابل باز کردن نیستند حالا چه عنوانش رو بشه دید یا نشه، پس بودن یا نبودن عنوان تاپیک هیچ فرقی نمیکنه،
مگه شما از مسئولین سایت هستید؟
حتما برای من یه مورد استفاده ای داره که این درخواست رو کردم
یا امکانش وجود داره یا نداره.
مسئولین یا قبول میکنن یا رد.

Sepidar
چهارشنبه 09 فروردین 1385, 18:06 عصر
ممکنه کاربردش رو بگید؟
به هر حال فکر نکنم قاطبه مسئولین نظرشون این باشه که این گونه تاپیکها قابل رویت باشن.

mzjahromi
چهارشنبه 09 فروردین 1385, 18:16 عصر
ممکنه کاربردش رو بگید؟
به هر حال فکر نکنم قاطبه مسئولین نظرشون این باشه که این گونه تاپیکها قابل رویت باشن.
باز نشه مهم نیست.
ولی مثلا من یه وقتهائی به یه تاپیک جواب میدم. تاپیک هم به نتیجه میرسه یا نمیرسه تاپیک حذف میشه. من توی لیست تاپیکها فقط میبینم که تاپیک فلانی حذف شده. دلیلش برای من مهم نیست چون من ایجاد کننده تاپیک نبودم(البته شاید جالب باشه ولی چندان اهمیتی نداره) ولی نمی تونم بفهمم این کدوم تاپیکه؟
شاید نتونم منظورم رو خوب بیان کنم ولی بارها شده که می خواستم بدونم این کدوم تاپیک هست که حذف شده. ایا من هم توش اشتراک داشتم یا نه؟

M-Gheibi
چهارشنبه 09 فروردین 1385, 20:07 عصر
خب دوست عزیز حالا اگه بفهمید که کدوم تاپیک بوده چه سودی برای شما داره؟! اون تاپیک که دیگه بر نمی گرده.

Ehsansh
سه شنبه 15 فروردین 1385, 16:51 عصر
خب دوست عزیز حالا اگه بفهمید که کدوم تاپیک بوده چه سودی برای شما داره؟! اون تاپیک که دیگه بر نمی گرده.

بدور از شوخی، خدایش من یکی که از کنجکاوی میمیرم که بدونم چی بوده که حذف شده!
اگه بذارید عنوانش باشه بهتره.

arshia_
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 09:45 صبح
من پیشنهاد می کنم تاپیکهایی که به نتیجه می رسه از طرف مدیران قفل بشه
اما در مورد پاک کردن تاپیک ها یه سوال مطرح می شه :
اگر یه موضوع تکراری بوده یا مشکلی داشته باشه معمولا در همون ساعت های ابتدایی ارسال پاک میشه ولی اگر بعد از چند ارسال مشکلی بوجود بیاد و یا ارسالی مناسب اون موضوع نباشه می شه اون ارسال بی مورد رو حذف کرد.
حالا اگر ممکنه آقای جهرمی بفرمایید موضوع دقیقا چیه تا ما هم متوجه بشیم

mzjahromi
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 09:53 صبح
ممکنه کاربردش رو بگید؟

حالا اگر ممکنه آقای جهرمی بفرمایید موضوع دقیقا چیه تا ما هم متوجه بشیم

این موردی که من مطرح کردم بیشتر مربوط میشه به تاپیکهائی با عنوان نامناسب یا تاپیکهای تکراری
من شخصا نمی تونم نسبت به سوالاتی که میتونم پاسخگو باشم بی توجه باشم. حتی اگه عنوان اون نامناسب باشه( تکراری ها بماند چون بعضی اوقات متوجه تکراری بودنش نمیشیم نه...) از طرفی برای عنوانهای نامناسب هم کاری از دست من ساخته نیست. به تاپیک جواب داده میشه و گاها تعداد پستها از ده تا هم بیشتر میشه و تاپیک حذف میشه. بعد موقع پیگیری سوال و جوابهای تاپیک....(یا حتی پستهای حذف شده و کم شده)
ببینید یه کاربر وقتی تعدادی از پستهاش کم میشه میخواد بدونه چی حذف شده درسته. شاید اشکال از من بوده. شاید پست نامناسبی داشتم. شاید اشتباهی مرتکب شدم. اگر موضوع تاپیکهای حذف شده مشخص باشه اونوقت پیگیری این کار خیلی راحت تر میشه درسته؟؟؟؟

Inprise
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 15:53 عصر
خیر . درست نیست .

اگر تاپیکی حذف شد حتما" مطلب نامناسبی داشته ؛ و پیگیری به خصوصی در این زمینه وجود نداره .

tabib_m
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 16:22 عصر
اگر تاپیکی حذف شد حتما" مطلب نامناسبی داشته ؛ و پیگیری به خصوصی در این زمینه وجود نداره .
درسته .
اصلا "دلیل پاک کردن" برای همین چیزا ساخته شده دیگه!
کافیه دلیلش رو بخونید، تا اونجایی که لازمه شما رو به جوابتون میرسونه!

mzjahromi
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 16:35 عصر
فرمایش شما درسته ولی بعضی اوقات تاپیکها به دلایلی مثل عنوان نامناسب یا تکراری بودن حذف میشن
در هر حال از لطف کلیه مدیران ممنونم.

tabib_m
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 17:44 عصر
نقل قول:

نقل قول:

میتونستی مشکلت رو به صورت پیامهای خصوصی برای مدیران مطرح کنی.

mzjahromi
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 17:46 عصر
میتونستی مشکلت رو به صورت پیامهای خصوصی برای مدیران مطرح کنی.

من فکر میکنم عنوان این بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواستها، پیشنهادات هست.

Inprise
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 18:51 عصر
کل کل نکنید