PDA

View Full Version : کیلاگ کردن کیبورد مجازی

Mahtab_Tarsa
دوشنبه 18 شهریور 1392, 08:08 صبح
سلام دوستان کسی میتونه در مورد هک کیبورد مجازی سیستم و آنتی ویروسها کمکم کنه برای اینکه کیبوردهای مجازی توسط کیلاگرها هک نمیشه و کلیدها ذخیره نمیشن میخواستمبدونم آیا راهی هست یا نه

aliagamon
دوشنبه 18 شهریور 1392, 14:32 عصر
مباحثی که مربوط به هک و جاسوسیه خلاف قوانین سایته ... (بند دهم ) ... تو تالار سی شارپ هم زدین همین تاپیکو ... قفل شد ... :لبخند:

Mahtab_Tarsa
دوشنبه 18 شهریور 1392, 18:31 عصر
مباحثی که مربوط به هک و جاسوسیه خلاف قوانین سایته ... (بند دهم ) ... تو تالار سی شارپ هم زدین همین تاپیکو ... قفل شد ... :لبخند:
سلام دوستان کاری با جاسوسی نداریم فقط یه کار آموزشی هستش مگه یاد گرفتن خلاف قوانین هستش مثل دوستان دیگه اگه قرار باشه برنامه کنترل فرزندان درست کنیم خوب بحث اینجور دستورات چی میشه

talent1
سه شنبه 19 شهریور 1392, 10:18 صبح
چه فرقی میکنه همون کد هایی که واسه کیبورد فیزیکی هست کیبرد مجازی رو هم شامل میکنه.

aliagamon
سه شنبه 19 شهریور 1392, 12:05 عصر
نه دیگه خیلی فرق میکنه .... اصلا فلسفه به وجود اومدن کیبورد مجاری اینه که کیلاگر ها رو ناتوان کنه(برای همین پسورد رو تو درگاه بانک ها با کیبرد مجازی مینویسن)

barnamenevisjavan
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 11:26 صبح
فک نکنم بشه کیبورد مجازی سایت هارو کیلاگ کرد ولی 100 درصد میشه کیبورد مجازی ویندوز رو کیلاگ کرد

maxvel
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 14:55 عصر
شدنش میشه اما باید بدونی که چه سایتیه و مختصات x و y موقع کلیک چه کلیدی رو در نظر داره!

aliagamon
چهارشنبه 20 شهریور 1392, 18:57 عصر
درسایتهای حرفه ای محل قرار گیری دکمه های اعداد بصورت رندوم میباشد و در هر بار پرداخت مکان دکمه ها فرق میکند

110477
این رو هم میشه دز اوورد ولی پیچیده میشه ... من الان درگاه بانک جلوم نیست تست کنم اما میشه پسوردو در اورد (وقتی کلیک میکنه)....
حتی تو مواردی که خیلی خیلی خاص هستن و نمیشه کاریش کرد ... میتونین محلی که کلیک میشه رو کپچر کنین و با پردازش تصویر عدد یا حرف رو بخوانین
اما همونطور که گفتم به این راحتی ها نمیشه ...باید یه OCR نوشت که اینا رو بخوانه که در مورد حروف فارسی دیگه ....:ناراحت:

Saman_12
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 08:22 صبح
از مسائل آموزشی تا در گاه بانک...
امثال اون aradrobo کافی نبودن که دست آخر گریبان بچه های همین سایت رو گرفت؟!(حتما باید مشکلی واسه خود آدم پیش بیاد ...)
کسی شک نداره که بیشتر کسانی که اینجا فعالت میکنن اگر بخوان میتونن ولی کسایی هم هستند که فقط تو کار کپی پیست هستن(؟)...فرض کن رمز کارت شما رو بفهمن اونوقت جز بد و بیراه و نفرین به اونی که این کارو کرده چی کار میکنید؟؟

Mahtab_Tarsa
سه شنبه 23 مهر 1392, 14:00 عصر
این رو هم میشه دز اوورد ولی پیچیده میشه ... من الان درگاه بانک جلوم نیست تست کنم اما میشه پسوردو در اورد (وقتی کلیک میکنه)....
حتی تو مواردی که خیلی خیلی خاص هستن و نمیشه کاریش کرد ... میتونین محلی که کلیک میشه رو کپچر کنین و با پردازش تصویر عدد یا حرف رو بخوانین
اما همونطور که گفتم به این راحتی ها نمیشه ...باید یه OCR نوشت که اینا رو بخوانه که در مورد حروف فارسی دیگه ....:ناراحت:
سلام دوست عزیز کپچر کردن هم تو این دوره زمونه از کار افتاده یعنی مثلا نرم افزار کسپراسکای اینترنت سکوریتی اجازه عکسبرداری از کیبورد مجازی خودش رو به کاربر نمیده و امکان تصویربرداری نداره یعنی نمیتونی کپچرش کنی
با این اوصاف کار خیلی مشکل شده

koorosh-soft
چهارشنبه 24 مهر 1392, 18:44 عصر
اگه بدونی Sniffer ها چجوری کار میکنن دیگه نیازی به Log کردن نداری ! مستقیم روی خروجی پردازش انجام میدی ! یا روی یک فیلتر خاص ! نمونه رو CodePlex زیاده