PDA

View Full Version : میخواهم تازه دلفی یاد بگیرم هیچی از اون نمیدونم دانشجوی سخت افزار هستم چه کتابی بگیرم

reza2000
پنج شنبه 10 فروردین 1385, 23:09 عصر
با سلام من دانشجوی سخت افزار هستم و علاقه شدیدی به برنامه نویسی دارم و طی تحقیقاتم به دلفی روی آوردم ولی از اون هیچی نمی دونم لطفا به من کمک کنید یه کتاب معرفی کنید برای مبتدی ها ضمننا من c++رو در دانشگاه تا حدودی یاد گرفتم از لطفتون ممنون

saeed_d
جمعه 11 فروردین 1385, 07:44 صبح
سلام
اگه بالای همین بخش نگاه کنید یه تاپیک برای همین موضوع وجود داره.

reza2000
جمعه 11 فروردین 1385, 10:37 صبح
آقا سعید از لطفتون ممنون ولی مشکل من خاصه همه یه چیزمیگن گیج شدم اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید ممنون...

MNosouhi
جمعه 11 فروردین 1385, 17:37 عصر
معمولا کتاب های آقای جعفرنژاد قمی طرفداران زیادی داره بخصوص دانشجویان.یه کتاب هم در مورد دلفی داره که برای شروع بد نیست.یه کتاب هم از دیباگران تهران در مورد دلفی دیدم که اون بهتره( البته اگه بتونی گیرش بیاری) البته خیلی وارد جزئیات شده و شاید برای یه تازه کار یه کم سخت باشه، ام خیلی خوب توضیح داده.

Delphi Skyline
جمعه 11 فروردین 1385, 21:05 عصر
Masterind Delphi خوبه . البته اگه انگلیسی بلدی . البته فارسیش هم هست اما ...

Ehsansh
جمعه 11 فروردین 1385, 22:41 عصر
معمولا کتاب های آقای جعفرنژاد قمی طرفداران زیادی داره بخصوص دانشجویان.یه کتاب هم در مورد دلفی داره که برای شروع بد نیست.

دور جعفرنژاد رو خط بکشید! تخصص ایشون فقط زبانهای تحت داس مثل اسمبلی و سی و پاسکال هست. و واقعا هم تخصص داره.
اما در زمینه برنامه نویسی ویژوال تجربه خوبی نداره.

کتابی که من باهاش شروع کردم واقعا کتاب خوبیه.
دلفی 5 نوشته کنت ریزدورف.
برای همه نسخه های دلفی به نظر من به درد میخوره.
امیدوارم به دردت بخوره.

Mahmood_M
شنبه 12 فروردین 1385, 00:35 صبح
من هم با کتاب " آموزش مهارت برنامه نویسی با دلفی " شروع کردم که به نظر من کتاب خیلی خوبی بود ( البته این کتاب برای دلفی 3 و 4 است )
در ضمن این کتاب نوشته " مهندس کوروش کریمی طاری " می باشد
به نظر من که توی این کتاب توابع و سایر نکات دلفی به صورت خیلی روان توضیح داده شده
موفق باشید ...