PDA

View Full Version : سوال: اسکرول ثابت به پائین

sasanrstm
جمعه 22 شهریور 1392, 23:10 عصر
سلام به همه دوستان بنده یه لیبل اسکرول دار گذاشتم واسه نشان دادن متن الان میخوام اسکرولش همیشه متن اخری رو نشون بده یعنی اوتوماتیک وار سطر اخری رو نشون بده خیلی جستجو کردم فقط اینو میدونم که با جاوا یا جی کئوری میشه اینکارو کرد اما چطوریشو نمیدونم ممنون میشم دوستانی جاوا اسکریپت یا جی کئوری بلدن زحمتشو برام بکش. اگه ممکنه زود باشه چون عجله دارم کارم لنگ اینه فقط.

sasanrstm
شنبه 23 شهریور 1392, 05:47 صبح
30 تا بازدید کننده داشته این تایپک یعنی از 30 نفر هیچ کدوم بلد نیستن جواب بده با شه خودم میگم یه کدی پید اکردم که وقتی رو دیو میزاری اتوماتیک وار هرچی توش هست اسکرول بطرف پائین میاد وقفل میشه اما این یه عیب کوچولو داره دوستان اگه کسی میدونه اینو برام کامل کنه. میخوام هم اسکرول پائین باشه هم اینکه اگه خواستیم حرکتش بدیم به طرف بالا یعنی بشه مطالب بالارو هم دید. اینم کد

<div id="ChatText">
<script type="text/javascript">
function _SetChat()
{
var chatText = document.getElementById("ChatText");
chatText.scrollTop = chatText.scrollHeight;
window.setTimeout("_SetChat()", 1);
}

window.onload = function()
{
_SetChat();
}
</script>

jalil_gh
شنبه 23 شهریور 1392, 08:04 صبح
متن به صورت دینامیک بعد از لود شدن صفحه اضافه میشه؟؟ اگه اینطوریه میتونید تابع setChat_ رو هر وقت که متن جدید اضافه شده صدا بزنید و setTiemout داخل اون رو حذف کنید.

S.ahmad.mirzai
یک شنبه 24 شهریور 1392, 00:11 صبح
به این پست مراجعه کنید
http://safecode.ir/post.aspx?id=14 دقیقا همون چیزیه که لازم دارین :لبخند:

sasanrstm
یک شنبه 24 شهریور 1392, 01:18 صبح
متن به صورت دینامیک بعد از لود شدن صفحه اضافه میشه؟؟ اگه اینطوریه میتونید تابع setChat_ رو هر وقت که متن جدید اضافه شده صدا بزنید و setTiemout داخل اون رو حذف کنید.
خب یعنی من چیکار باید بکنم ببخشید این که نشد جواب سوال بنده؟