PDA

View Full Version : دعوت از علاقمندان به فعالیت های پژوهشی در حوزه فناوری (الکترونیک - کامپیوتر)

overtech
یک شنبه 24 شهریور 1392, 17:59 عصر
شرکت تازه تاسیس فراتک از تمام علاقمندان به فعالیت های پژوهشی دعوت بعمل می آورد. لذا تمامی افرادی که دارای شرایط لازم باشند می توانند جهت همکاری با ایمیل over_tech@ymail.com مکاتبه نمایند.

M0TR!X
یک شنبه 24 شهریور 1392, 23:18 عصر
دقیقا چه کاری باید انجام بشه؟>

overtech
دوشنبه 25 شهریور 1392, 00:07 صبح
هدف شرکت ایجاد محیطی پژوهشی و آزمایشگاهی بوده که امکانات لازم را در اختیار علاقمندان مستعد و خلاق قرار می دهد تا به کمک هم به تولید علم در کشور کمک کنیم. لذا افراد می بایست شرایط زیر را دار باشند :
1- تعهد
2- علاقه
3- تخصص

soroush.elec
دوشنبه 25 شهریور 1392, 00:52 صبح
آنکس که نداند کجا می رود نادان است.

pishvaei
دوشنبه 25 شهریور 1392, 11:43 صبح
هدف شرکت ایجاد محیطی پژوهشی و آزمایشگاهی بوده که امکانات لازم را در اختیار علاقمندان مستعد و خلاق قرار می دهد تا به کمک هم به تولید علم در کشور کمک کنیم. لذا افراد می بایست شرایط زیر را دار باشند :
1- تعهد
2- علاقه
3- تخصص
کسی هست که یکی از سه شرط فوق را بگه ندارم و بخواد کار کنه ؟! :لبخند:

agusta.ada
دوشنبه 25 شهریور 1392, 21:58 عصر
1- تعهد
2- علاقه
3- تخصص

تولید علم و پزوهش در چه زمینه ای ... (مگه میشه علم رو تولید کرد...).

overtech
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 04:00 صبح
متاسفانه خیلی از ما انقدر عادت کردیم که از هر چیز آماده استفاده کنیم دیگه حتی نمیدونیم که علمو هم تولید می کنند. تا زمانی که افراد تحصیل کرده همچین دیدگاهی دارند نباید انتظار پیشرفت چشمگیری در عرصه فناوری داشته باشیم.

overtech
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 04:03 صبح
آنکس که نداند کجا می رود نادان است.

آن کسی هم که فقط بشینه حرف بزنه و از فرط تنبلی گزافه گویی کنه نادان تره!!

agusta.ada
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 08:28 صبح
با سلام
خوب تا زمانی که شما به حاشیه میپردازید انتظار همکاری از کسی را نداشته باشید هر کی بیاد این صفحه رو بخونه درکی از انتظار و کار پیشنهادی شما بدست نمیاره.
منظور من هم از خورده گرفتن به تولید علم این بود که علم اکتشافی هست مثل قانون نیوتن که ما نمیتونیم از خودمون بگیم قانون جاذبه زمین میشه فلان این قوانین و اصول خلقت نهاده دست بزرگتری هستند که ما میتوانیم انها را کشف و از علم بدست امده استفاده کنیم که استفاده از علم هم تولید ان محسوب نمیشود.
اینها صرفا نظر شخصی خودم بود و قصد روشن سازی مسئله رو داشتم نه ایجاد ان.

overtech
چهارشنبه 27 شهریور 1392, 13:01 عصر
با سلام
خوب تا زمانی که شما به حاشیه میپردازید انتظار همکاری از کسی را نداشته باشید هر کی بیاد این صفحه رو بخونه درکی از انتظار و کار پیشنهادی شما بدست نمیاره.
منظور من هم از خورده گرفتن به تولید علم این بود که علم اکتشافی هست مثل قانون نیوتن که ما نمیتونیم از خودمون بگیم قانون جاذبه زمین میشه فلان این قوانین و اصول خلقت نهاده دست بزرگتری هستند که ما میتوانیم انها را کشف و از علم بدست امده استفاده کنیم که استفاده از علم هم تولید ان محسوب نمیشود.
اینها صرفا نظر شخصی خودم بود و قصد روشن سازی مسئله رو داشتم نه ایجاد ان.
با سلام
بنده هم منظوری نداشتم دوست گرامی. اگر سوء تفاهمی شده عذرخواهی می کنم. سقف پذیرش شرکت تقریبا تکمیل شده ؛ در مورد کار هم خیلی ساده بگم : یک ایده میاد (حالا از مدیریت یا کارفرما) ، برسی میشه ، تحقیق و پژوهش انجام میشه(که اصل کار نیروهایی که استخدام می شوند همین است) و بعد طراحی و وارد خط تولید و یا به کارفرما تحویل داده می شود. مثلا یک محصول الکترونیکی ؛ البته چون کار ما فناوری هست ، فقط محدود به یک رشته خاص نمیشه و حتی ممکنه در آینده نزدیک در حوزه پزشکی هم فعالیت داشته باشیم.
یا علی

darkface
پنج شنبه 28 شهریور 1392, 08:11 صبح
سلام
نمیدونم جدیدا هر کسی میاد اینجا پست میده عده ای از دوستان که شاید تخصصی هم نداشته باشند اسپم های واقعا الکی میدین.
دوست عزیز ایشون داره کاری و میکنه که خیلی ها دارن توی اروپا انجام میدن.
اما یه نکته باید اشاره کنم.
شما باید بگی در چه زمینه هایی هست.چه مزایایی داره.
مطمئن باش هیچ کس اینطوری نمیاد فیلد مطالعاتیشو بزاره توی کار.
من خودم شخصا هر جایی که باشه حتی بیرون از شهر خودم اگر مزایا بهم بدن و یه تیم خوب هم باشیم میام و 3 4 مورد فیلدی که دارم رو مطرح میکنم

soroush.elec
جمعه 29 شهریور 1392, 19:43 عصر
آن کسی هم که فقط بشینه حرف بزنه و از فرط تنبلی گزافه گویی کنه نادان تره!!

تو زایده فرهنگ شعار پرستی هستی . اگر قدری شعور در وجودت روشن مانده باشد خواهی دانست که با کلی گویی تو کسی متوجه نمی شود که اگر با تو همراه باشد چه کار خواهد کرد و به کجا خواهد رسید.
به جای دادن جوابهای بچه گانه و از سر لجبازی برو قدری فکر کن. هدفت را مشخص کن تا بتوانی خط مشی کاری ات را ترسیم کنی . این شرایطی که تو نوشته ای به درد استخدام در سپاه پاسداران می خورد و چشم اندازی که از اهدافت مشخص کرده ای آدم رو یاد استاد احمدی نژاد می اندازد.