PDA

View Full Version : ارائه راه حل ،جهت نمایش نموداری که بر اساس چند پارامتر باشد؟

vbstar
پنج شنبه 27 آذر 1382, 23:43 عصر
با سلام

لطفاً برای اینکه یک نمودار بر اساس چند پارامتر که بصورت انتخابی باشند ، باید از چه روش و الگوریتمی یا Ocx استفاده نمود.
برنامه بدین صورت عمل می کند :
1- اطلاعات در هر ساعت در یک روز برای یک پارامتر وارد میشوند ، مثلاً Para1 در طول 24 ساعت برای آن مقادیری را وارد می کنیم.یعنی ما در هر رکورد 24 فیلد داریم.
حال اگر بخواهیم در روزهای متفاوت چند فیلد از این رکوردها را که ، مربوط به ساعتهای مختلفی میشود انتخاب کنیم و نمودار آنها را بر اساس ساعت/تاریخ نمایش دهیم ، به نظر شما از چه روشی باید استفاده کنیم.
کاملاً انتخابها بصورت تصادفی است ، یعنی به این صورت نیست که در چند روز یک ساعت خاص را فقط بخواهیم نمودار بزنیم.

کم حوصله
جمعه 28 آذر 1382, 00:55 صبح
ببین در کریستال ری÷ورت می تونی فیلدتو مشخص کنی بعد مقدار بهش بدی اون با توجه به مقداری که بهش دادی چاتت را می سازه
یک سری بهش بزن ببین :wink: :mrgreen:

vbstar
جمعه 28 آذر 1382, 09:22 صبح
کم حوصله عزیز :
من نمی خوام از کریستال ریپورت استفاده کنم ، چون اطلاعات را بصورت انتخابی می خوام به نمودار بفرستم ، پس فکر می کنم بهتر باشه از یک ocx استفاده کنم.
ولی از راهنمائی که کردی مرسی ، این را نیز باید چک کنم.

vbstar
جمعه 28 آذر 1382, 18:28 عصر
کسی پاسخی برای این سوال نداره ، یعنی این سوال هم رده خارج بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Developer Programmer
جمعه 28 آذر 1382, 21:54 عصر
بینم ترسیم گرافیکی می کنی یا می خوای برای گزارش بانک اطلاعاتی استفاده کنی ؟

Developer Programmer
جمعه 28 آذر 1382, 21:55 عصر
شرمنده آره از دیتابیس استفاده می کنی :oops: :mrgreen:

کم حوصله
یک شنبه 30 آذر 1382, 02:06 صبح
:roll:

والا من ازکریستال ریپورت استفاده کردم و می کنم چون همه جور انمکاناتی برای گزارش گیری و چارت کشی و نمودار دارد :wink: :mrgreen:

A.Noor
چهارشنبه 03 دی 1382, 13:50 عصر
شاید Ms Chart برای منظور شما مناسب باشه . کار کردن با اون مشکل هم نیست و برای همین هم ساخته شده که از درون برنامه پارامترهای اون را تنظیم کنید.