PDA

View Full Version : حذف اطلاعات

شهابسلطانی
شنبه 30 شهریور 1392, 08:15 صبح
سلام
دوستان من از deletequery استفاده میکنم
اینم کدی که نوشتم ولی حذف نمیکنه
نمیدونم مشکل کجاست

tableTableAdapter1.DeleteQuery(int.Parse(textBox1. Text), textBox2.Text, textBox3.Text, textBox4.Text, textBox5.Text, textBox6.Text, textBox7.Text, textBox8.Text, textBox9.Text);

this.tableTableAdapter1.Fill(this.ds1.Table);

هیچ اروری هم ندارم

farhad.k.t
شنبه 30 شهریور 1392, 10:17 صبح
دوست عزیز معمولا عملیات حذف را بر اساس یک فیلد یکتا مانند Id انجام می دهند بهتر است Query خود را به شکل زیر تغییر دهید:

DELETE FROM [tbl_users]WHERE ([id]=@id)
و
سپس به جای فرستادن مقادیر تکست باکس ها ،int.parse(DGV.CurrentRow.Cells[0].Value.Tostring()) را به Deletequery بفرستید...

اگر می خواهید کار دیگری انجام دهید که ربطی به مطالب بالا ندارد، Query خود را قراردهید تا بررسی شود...

موفق باشید...

شهابسلطانی
شنبه 30 شهریور 1392, 10:46 صبح
دوست عزیز معمولا عملیات حذف را بر اساس یک فیلد یکتا مانند Id انجام می دهند بهتر است Query خود را به شکل زیر تغییر دهید:

DELETE FROM [tbl_users]WHERE ([id]=@id)
و
سپس به جای فرستادن مقادیر تکست باکس ها ،int.parse(DGV.CurrentRow.Cells[0].Value.Tostring()) را به Deletequery بفرستید...

اگر می خواهید کار دیگری انجام دهید که ربطی به مطالب بالا ندارد، Query خود را قراردهید تا بررسی شود...

موفق باشید...

ممنون از اینکه جواب دادید
ولی مشکل من حل نشد
چون من از کوئری های ایجاد شده توسط خود سیستم استفاده میکنم

شهابسلطانی
شنبه 30 شهریور 1392, 13:17 عصر
دوستان ما همچنان منتظر یاریتان هستیم

شهابسلطانی
یک شنبه 31 شهریور 1392, 09:02 صبح
دوستان ما همچنان منتظر یاریتان هستیم

انگار لطف دوستام کم شده
کسی جوابی نداره برای مشکل ما

farhad.k.t
یک شنبه 31 شهریور 1392, 11:34 صبح
دوست عزیز با این اطلاعات نمی توان به درستی مشکل را بررسی کرد، اگر ممکن است پروژه را بگذارید یا حداقل کدهایی که فکر می کنید مربوط است،را بگذارید تا بررسی شوند چون کد بالا از نظر دستوری درست است...