PDA

View Full Version : گفتگو: حمایت از برنامه نویسان + شناسایی کلاهبرداران + لینک یک پلاگین پولی به صورت رایگان ,نوار لغزند پله ای

sinoser
یک شنبه 31 شهریور 1392, 16:26 عصر
سلام به همه ی دوستای گلم توی این انجمن
من از بهمن سال پیش تا همین الان دارم یک سره فقط اصول طراحی رابط کاربری و jQuery کار می کنم و بارها شده از شدت کار با بدن درد و چشم درد خوابید حالا یکی پیدا شده با توضیحات زیر بخونید:

sinoser یک پلاگین سفارشی نوشته برای سایت joonood.ir البته اینم بگم قبل از سفارش تو همین جا گفت من این جور چیزی می خوام منم راهنمایش کردم گفتم وقت کردم می نویسم میذارم ولی دیدم وقت گیره و اونقدی نیست که بشه اسم ساده رو روش گذاشت چون یک پلاگین ساده فوقش 10 دقیقه وقت می گیه
مدیر این سایت سفارش طراحی پلاگین رو داد و من بعد 6 ساعت وقت برای کد نویسی زدن زیرش که شما باید سورس را بدید تا هزینه واریز بشه بنده هم گفتم با اسکایپ اسکرین رو شیر میکنم و هر کاری شما بگید منم برای تست می کنم و شما انلاین فیلم کارکرد را ببینید ولی هیچ خبر نشد .

منم در جواب این توهین بزرگ به کسی که با تمام علاقش به زبان های دیگه وب همه رو رها کرده و به صورت تخصصی روی رابط کاربری و jQuery و JS می خوام سورس کد این پلاگین رو رایگان به همتون بدم که لذت استفادش برای شما باشه نه افراد سود جویی که عنوان سایت را طراحی حرفه ای سایت گذاشتن ولی هیچی از طراحی وب نمی دونن

اگر تفکر ها درست جا بیفته افراد بیسشتری به سمت برنامه نویسی میان چون بالاخره زندگی خرج داره
الان بهترین برنامه نویسای ما توی زمینه سمت سرور کار می کن و طراحی خصوصی سیستم دلیلشم فقط ناتوانی افراد در دزدی کد ها هست (نسبت به سایر زبان ها) حالا تکلیف زبان های سمت کلاینت چیه خدا میدونه

همه ما الان فکر می کنیم چون سمت کلاینت سورس دیده میشه پس رایگانه و همیشه حتی طراحی خصوصی هم باید رایگان باشه
نمی خوام بشم رهبر یا مدیر یا هر چی اما من به شدت پشت این ایستادم تا برنامه نویسای کلاینت هم به قدرت مالی برنامه نویسای دیگه برسونم و بیان و دست به دست هم بدیم و با هم این حرکتو انجام بدیم

اینم ادرس پست این جناب
http://barnamenevis.org/showthread.php?419018-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%84%D8%BA%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87

لینک صفحه اموزش استفاده از این پلاگین و دانلودش
http://sinoser.ir/plugins/sinoserAtomicLevel/

jamejam123
یک شنبه 31 شهریور 1392, 17:57 عصر
سلام
و درود فراوان به دوست و استاد عزیز
به نظر من برنامه نویسای سمت کلاینت از جمله بهترین برنامه نویسا هستند
واقعا هم اینطوری چون jquery زیباترین زبانی هستش که تا به حال کار کردم
الآن طوری شده که به برنامه نویسا ارزش قائل نیستند
ولی نون این طور کلکا هم خوردن نداره.
انشاالله موفق باشین

Javidhb
یک شنبه 31 شهریور 1392, 18:08 عصر
سلام، پلاگینت جالب بود ولی کار طرف نه! هیچ وقت به هیچ عنوان جواب پستهایی که احساس میکنی طرف فقط دنباله کده رو نده!! فوقش بنویس که چیکار باید بکنه.. کد نده... هدف انجمن کمک برای یادگیریه نه کددهی.. موفق باشی

sinoser
یک شنبه 31 شهریور 1392, 18:25 عصر
سلام، پلاگینت جالب بود ولی کار طرف نه! هیچ وقت به هیچ عنوان جواب پستهایی که احساس میکنی طرف فقط دنباله کده رو نده!! فوقش بنویس که چیکار باید بکنه.. کد نده... هدف انجمن کمک برای یادگیریه نه کددهی.. موفق باشی
کاملا با شما موافقم و همیشه هم این جور بوده نگاهم کنی راهنمایی رو کردم
ایشون امدن پیام خوصصی دادن منم بشون گفتم فرار تر از رایگان نوشتنه گفتم با هزینش طراحی می کنم ایشونم با یاهو ان شدو همه چی خوب پیش می رفت و کلی هم اسرار دادشت عضو گروهشون بشم .. وقت تحویل که شد دبه کرد!

به امید روزی که درک مردم از مهندسی کامپیوتر رایت CD نباشه و ما مهندسای کامپیوترم دنبال مفتکی کشیدن از همکارمون نباشیم! (من این روز می بینم اگر همه ما ها هدفمون رسیدن به این شرایط باشه)

jamejam123
یک شنبه 31 شهریور 1392, 19:01 عصر
سلام
این مفتکی کشیدم از همکار خیلی کار بدی هستش.
نه همکار بلکه از همه مفتکی کشیدن بده.
اون پول این کار رو از صابکار می گیره باید هوای همکارشو داشته باشه.
نه اینکه ...

mahdioo12194
یک شنبه 31 شهریور 1392, 22:36 عصر
دیگه بحث فرهنگه!!! شما خودتو ناراحت نکن!! مهم اون علم و دانشی است که شما دارید اون رو که نمی تونه بدزده!!!!! البته من خودم روحیه ام opensource ای

است اما..... به امید روزی که فرهنگ opensource جا بیوفته!!!

meisam3322
دوشنبه 01 مهر 1392, 10:07 صبح
jquery زبنا برنامه نویسی نیست. بلکه کتابخونه های نوشته شده با javascript است

sinoser
دوشنبه 01 مهر 1392, 12:27 عصر
jquery زبنا برنامه نویسی نیست. بلکه کتابخونه های نوشته شده با javascript است

عزیز دلم خودمونی بت می گم و ناراحتم نشی
این جور ملا نقطه بودن خوب نیست
همه ما می دونم اکثر زبان های برنامه نویسی وب زبان برنامه نویسی نیستن و زبان اسکریپت نویسی هست و اسکریبتم به شبه زبان های برنامه نویسی می گن به این دلیلم اینو بش می گن چون مقدار زیاد یا اندکی از امکانات زبان های برنامه نویسی رو ندارن
همه ما هم می دونیم jQuery کتابخانه (فریم ورک) ای بر زبان jS هست

اما فک کنم شما این چیزا رو یا نمی دونی یا نمی خوای بدونی
1- مهم نیست زبان برنامه نویسه یا نه ما بحثمون سر اینه که چرا این فرهنگ غلط جا افتاده که پروژه ها و ابزارهایی که سمت کلاینت طراحی میشن و بعضا خیلی هم شاید وقت گیر و پیچیده باشن چرا فک می کنیم حتما بایدی رایگان باشه
ایا قابلیت دیدن سورس صفحه دلیلی برای رایگان بودنشه
مگر جز اینه کسی که می خواد یک طراح رابط کاربری وب باشه باید همون اندازه که یک طراح سمت سرور یک محیط تلاش می کنه تلاش کنه؟
این تفکره باعث شده همه فک کنن اخرش پولی ازش در نمیاد و بی هیچ تفکری برن سمت سرور و اخرشم بشه سایت هایی که قدرت بالای php داره اما ظاهرشو میبینی انگار بچه 5 ساله طراحی کرده

پس همیشه مطالبو دقیق بخون و دقیق ج بده