PDA

View Full Version : تشکیل تیم برنامه نویسی

sara_aryanfar
جمعه 05 مهر 1392, 23:06 عصر
با سلام خدمت دوستان من به این نتیجه رسیدم که برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح ها و همچنین افزایش کیفیت کارها باید دارای تیم برنامه نویسی باشم حالا من می خوام تعدادی از افراد که مثل خودم علاقه مند به کار هستند رو دور خودم به عنوان تبم جذب کنم و این افراد از روی علاقه کار کنند و در واقع بحث مالی وسط نباشه و بعد که پروژه ها تولید شدن اونا هم مثل من سود ببرند حالا به نظر دوستان چطوری میشه چنین افرادی رو پیدا کرد به طور حتم هستند چنین افرادی که علاقه به کار دارند اما تنها هستند

ashkan1234
جمعه 05 مهر 1392, 23:35 عصر
سلام!
زندگی و گذران زندگی خرج داره...
کسی باید اینکارو کنه که تامین مالی بشه از یجایی...
کسی که شغلش این باشه نمیتونه اینجوری کار کنه...
البته اینها نظر بنده است و نظر سایرین هم مهمه...:لبخند:

samin_panahi
شنبه 06 مهر 1392, 01:08 صبح
سلام
من زیاد تو C# وارد نیستم و تازه یکی دو ماهه شروع کردم ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم
بخاطر اینکه بتونم خوب یاد بگیرم خودم یه پروژه برای خودم تعریف کردم (دفترچه تلفن) و شروع کردم به درست کردنش، تا حالا که خوب پیش رفته خدا رو شکر
راستش من علاقه دارم ولی فکر نکنم تواناییم اونقدری باشه که بتونم تو تیم مفید باشم :ناراحت:

NasimBamdad
شنبه 06 مهر 1392, 07:31 صبح
الان 3 سالی هست برنامه نویسی C# و SQL انجام میدم

پروژه شما چی هست ؟ من شهرستانم . مشکلی نیست ؟

چه پروژه ای می نویسید و مبلغ پروژه ها در صورت فروش چقدر هست !؟

behzadkhatari
شنبه 06 مهر 1392, 07:37 صبح
با توجه به اینکه برنامه نویسان حرفه ای بدون پول کار نخواهند کرد چون معمولا وقتشون به اندازه کافی پر هست شما باید از برنامه نویسان مبتدی استفاده کنید تا هم در کنار کار آموزش ببینند و هم مفید باشند

sara_aryanfar
شنبه 06 مهر 1392, 08:37 صبح
سلام!
زندگی و گذران زندگی خرج داره...
کسی باید اینکارو کنه که تامین مالی بشه از یجایی...
کسی که شغلش این باشه نمیتونه اینجوری کار کنه...
البته اینها نظر بنده است و نظر سایرین هم مهمه...:لبخند:

خب من هم قبول دارم خرج داره اصلا اصل تشکیل تیم برای تولید پروژه و فروش اون هست در واقع من منظورم افرادی هست که علاقه و تخصص در بخش هایی رو دارند و وابسته به شرکت خاصی نیستند به طور حتم هستند افرادی که تمایل دارند خودشون وارد یک تیم بشن و در اون از شرکا باشند تا اینکه برای یه شرکت کار کنند

CsharpNevisi
شنبه 06 مهر 1392, 08:41 صبح
خب من هم قبول دارم خرج داره اصلا اصل تشکیل تیم برای تولید پروژه و فروش اون هست در واقع من منظورم افرادی هست که علاقه و تخصص در بخش هایی رو دارند و وابسته به شرکت خاصی نیستند به طور حتم هستند افرادی که تمایل دارند خودشون وارد یک تیم بشن و در اون از شرکا باشند تا اینکه برای یه شرکت کار کنند

اگه پروژه ای کار میکنید ........ فک کنم بتونم کمکک نم ..... !!!!!!!

Sir-Programmer
شنبه 06 مهر 1392, 11:33 صبح
سلام من پایه ام ....

rayson
شنبه 06 مهر 1392, 14:20 عصر
سلام.
شرط یک گروه که هم یادگیری و هم پیشرفت کار است کنار هم بودن است . تاپیکهای زیادی در این باره دیدم و همه و همه در آخر بر میگشت به این موضوع که تیم باید در کنار هم باشد و از آنجایی که برنامه نویسان در یک شهر وجود ندارند به مشکل بر میخورید. پس ابتدا شهر مورد نظر که قرار تیم فعالیت کند را مشخص و همچنین اگر به دنبال ساخت برنامه هایی بزرگ در حد سازمانی هستید باید با یک نام شرکت فعالیت خودتون را شروع کنید تا توجه سازمان ها را هم جلب کنید. /

hossein_sh2008
شنبه 06 مهر 1392, 14:32 عصر
سلام دوستان
با عرض خسته نباشيد،مي خواستم بدونم حضوري هستش يا نيازي به حضور نداره،چگونه كارها تقسيم ميشه بين اعضا گروه؟برنامه ها موضوع پروژه اي هست و سفارشي يا شما يه محصول رو مي خوايد توليد كنيد و به فروش برسونيد؟در چه زمين هايي نياز به تجربه داريد؟از چه طريقي گروه در ارتباط باشن با هم؟

با تشكر

khokhan
شنبه 06 مهر 1392, 20:33 عصر
بهتره بی خیالش بشی!!!!!
فکر نکنم بتونی توفیقی در این راه بدست بیاری
ذاتاً تو کشور ما ، کار گروهی و تعامل با دیگران رو به کسی نیاموخته اند :لبخند: