PDA

View Full Version : سوال: چطور اطلاعات یک صفحه php رو می تونیم توی یک ماژول اچ تی ام ال جوملا لود کنیم؟

kavoshgar63
شنبه 13 مهر 1392, 21:00 عصر
من یه سایت دارم که با جوملا پایه گذاری شده ولی خودم توی قسمت های دیگه از کدهای خودم برای توسعه اش استفاده کردم.
من می خوام یه چیزی شبیه وبگذر که یه کد جاوا اسکریپت بهت میده توی سایت میزاری و می تونی از طریق وب سرویس اون استفاده کنی رو برای سایت خودم طراحی کنم.
یعنی اون اسکریپت جاوا اسکریپت رو توی سایت بزارم بعدش وصل بشه به اون صفحه ای که می خوام و اطلاعات مورد نیاز من توی اون قسمت نمایش داده بشه.
هر کی می تونه کمک کنه.
ممنون میشم.
نمی دونستم چه کلیدواژه ای رو سرچ کنم تو سایت.

kavoshgar63
یک شنبه 14 مهر 1392, 07:42 صبح
یعنی توی این سایت به این عظمت یکی نیست جواب منو بده.
این که خیلی پیش پا افتاده به نظر میاد.
فقط یه راهکار بدید
اصلا بگید توی گوگل چه کلید واژه انگلیسی رو سرچ کنم ممنون میشم.

saeed-71
یک شنبه 14 مهر 1392, 08:13 صبح
اطلاعات php با ماژول html لود نمیشن.

اگه بخوای اطلاعات ی سایت دیگه رو بگیری باید اطلاعات رو از اون سایت با کرال کردن بگیری.
همچنین برای استفاده از کدهای پی اچ پی تو جوملا باید یه ماژول که بتونه کدهای پی اچ پی رو بریزی توش نصب کنی.

mtnam1372
یک شنبه 14 مهر 1392, 12:13 عصر
عزیزم کار کد های سایت هایی مثل وب گذر بر اساس php و جاوا اسکریپت هست یعنی اون کدی که به شما میده با جاوا اسکریپت با سرورش ارتباط بر قرار میکنه شما اگر میخاین چنین ماژول هایی رو برای جوملا بنویسین اصول میگه که مازول نویسی برای جوملا رو یاد بگیرین و خیلی ساده مستقیم از php برای اینجور کار ها استفاده کنید

roholahz
پنج شنبه 14 فروردین 1393, 22:01 عصر
سلام
میتونی از ماِژول custom script را دانلود و اون را نصب کنی بعد کدهای جاوااسکریپت خودت را درون اون بریزی و اجرا کنی